Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Rüyada Rüya Yardım

Rüyada Rüya Yorum ve Analizi sitemizin kullanımı çok kolaydır. Yine de kısaca bilgilendirme yapalım.

Öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir rüyanızı yazabilmek için, fakat üye olmadan yazılan rüyalara yorum yapabilirsiniz. Her seferinde insan olduğunuzu doğrulayan google captcha modülüne tıklamak zorunda kalmak istemiyorsanız bir kaç dakikanızı ayırıp üye olabilirsiniz.

Zaten üye olduğunuzda puanınız da yaptığınız etkinliklere göre artacaktır. Ayrıca yazdığınız rüyaları daha kolay takip edebilirsiniz. Üye olmanın herhangi bir ücreti ya da zorluğu yoktur.

Üye olduktan sonra doğrulama yapmadan rüya yazabilir ve yorumlayabilirsiniz. Ayrıca diğer üyelere özel mesaj atıp duvarlarına da ileti bırakabilirsiniz. Kendinize ait bir profil resmi ve duvarınız da olacaktır. Üye olmanın bir başka avantajı bazı etiket ve rüyaları favorilerinize ekleyip takiplerini kolaylaştırıcı unsurlarından yararlanabilmektir. Zamanla kazanacağınız rozetler de sitemizde rüyalarınızın hepsinin yorumlanmasını sağlayacaktır.

Sitede puan sistemi olduğu için ne kadar aktif katılım sağlar, oy verir, yorum yazar ve en iyi yorum seçerseniz puanınız da artacak ve yeni rüyalar paylaşabileceksiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Puan satın almak

Puan satın almak için FAST ile kolay adres bölümünden 530 2667599 telefon numarasına (ufuk aksoy) 1000 puan için 5TL olacak şekilde gönderim yapabilirsiniz. Açıklama kısmına üye adınızı yazmanız yeterli olacaktır. Bu konuda sorunlarınızı sonsuz üyesi ile görüşebilirsiniz. Sitenin geliri ücretli rüya yorumcularına ve sunucu hizmetlerine aktarılmaktadır.

FAST (anlık transfer) nedir?

Kolay Adres Nedir? T.C. Merkez Bankası tarafından geliştirilen Fonların Anlık ve Sürekli Transferi (FAST) sistemi IBAN yerine cep telefonu, e-posta, TC Kimlik, Yabancı Kimlik, Vergi Kimlik ve Pasaport Numarası bilgilerine 7/24 transfer imkânı veren bir hizmettir.

Rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız çünkü hem sizin hem de yorumcular için çok önemli bir konudur.

Rüyalarınızı, bilgi içeren yazıları, yorumları sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Bu hem sitemize daha çok rüyacı ve yorumcunun katılımını sağlar hem de aramalarda etkili hale getirir.

Üye olduktan sonra profil resmini değiştirmeniz hoş olur. Hakkında bölümünü ise mutlaka doldurun. Bu kısmı doldurmanız, yorum yapanların sizin hakkınızda önemli ipuçları sağlayacağından daha doğru ve tutarlı yorumlar gelecektir. Bazen rüyayı yazanın cinsiyeti bile belirsiz olduğundan yapılan yorum ve analizler de yanlış olabiliyor.

Takıldığınız her konu için sonsuz nickli üyeye veya diğer yönetici ve editörlere durumu bildirebilirsiniz.

Rüyada rüyaya hoşgeldiniz...
Site Puanlarımız
Karabasan - 0 - 500 arası
Rüyazede - 500 puan
Rüyakar - 2,222 puan
Rüya Tabircisi -5,555 puan
Rüya Yorumcusu - 11,111 puan
Uzman Yorumcu - 22,222 puan
Rüya Görüşmecisi - 33,333 puan
Rüya Ustası - 44,444 puan
Lusid Rüyacı - 66,666 puan
Rüya Kurucu - 77,777 puan
Astral Gezgini - 99,999 puan
Rüya Bilgesi - 111,111 puan


Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik ücretli mi? Üye olmanın avantajı nedir?
Hayır üyelik ücretli değildir. Üye olmanın avantajı ise rüyalarınız büyük olasılıkla yorumlanır, puan kazanabilirsiniz, rüyalarınıza kısa yollardan ulaşabilir başkalarına mesaj atabilir, duvarlarına yazabilirsiniz. Favori listenizi oluşturup takibi kolaylaştırırsınız.

Karabasan oldum ne yapmalıyım?
Yapmanız gereken başkalarının rüyalarına yorumlar, düşünceler yazmak, artı oylar kullanarak puanınızı arttırmak. Rüya yazmak puan kaybettiriyor fakat okundukça okunma sayısı ve aldığı oylar artı haneye yazılıyor.

Rüyaları bulmakta zorlanıyorum ne yapmalıyım?
Rüya arama motorunu kullanabilirsiniz. Aradığınız rüya google aramalarında çıkmıyorsa en altında site içi arama linki çıkıyor oraya da tıklayabilirsiniz. Veya üye iseniz kendi rüyalarınızı kendi profil sayfanızdaki linklerden bulabilirsiniz.

Epey puanım birikti paramı nasıl alacağım?
Para ödemeleri kurallar çerçevesinde değişiklik gösteriyor, tabi sitenin yönetimi ile bu konuda anlaşmışsanız. Iban bilginizi ve adınızı soyadınızı sonsuz nickli kişiye veya site iletişimden gönderebilirsiniz. Paranız bir kaç gün içinde yatacaktır.

Son yazılan düşünceleri, yorumları nereden takip edebilirim?
Linki sitenin sol üst menüsünde olan Hareketler bölümünden takip edebilirsiniz.

Site kuralları nelerdir?
İhtiyaca göre geliştirdiğimiz Kurallar sitenin alt bölümündeki linklerin arasındadır.

Rüyalarıma yazılan yorum ve düşünceleri nereden kolay bulabilirim?
Giriş yaptıktan sonra, üye menünüzden Güncellemelerim linkine tıklayarak görebilirsiniz.

Rüyama mutlaka yorum yapılır mı?
Hayır yapılmayabilir. Bu rüyayı nasıl yazdığınızla, okunma sayısıyla, üye olup olmamanızla, yorumcuların keyifleriyle, puanınızla, daha önceki geri dönütlerinizle ve daha bir sürü belirsiz etken sebebiyle dolayı rüyanıza yorum yapılmayabilir.

Rüyama mutlaka yorum yapılmasını istiyorum, neler yapmam gerekir?
Bunun için öncelikle üye olmuş ve üye girişi yaparak rüyanızı yazmış olmanız gerekir. Rüyanızı detaylı ve duygularınızı da yazarak imla kurallarına uygun bir şekilde açıkça yazmış ve doğru etiketlendirmeyi yapmış olmanız gerekir. Tüm bunlar elbette yeterli değil, daha önceki tutumlarınıza da bağlı olarak yorum yapılması veya yapılmaması gerçekleşebilir. Etiketlerde birden fazla yorumcu etiketlemeniz doğru değildir ve rüyanıza yorum yapılmayabilir böyle bir durumda. Ya tek, ya hiç.

Giriş yapıyorum ama hiç bir şeye yetkiniz yok diyor?
Site yöneticileri tarafından engellenmiş olduğunuz anlamına gelir. Muhtemelen ya kurallara uymadınız veya başka bir durum söz konusu. Site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz böyle bir durumda.

Eğlenceli Sıkça sorulan sorular başlığını da okumanızı tavsiye ederim.

Rozet nedir nasıl kazanılır?
Rüyada Rozet Nedir?

Sitemizi lütfen paylaşın.


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Özgün Rüya Tabirleri

Kategoriler

18.8k rüya

158k yorum

21.9k düş-ünce

7.8k üye

165 Aktif
2 Üye ve 163 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2630
Dün : 11379
Toplam : 47502204
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...