Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Rüyada Rüya Yardım

Rüyada Rüya Yorum ve Analizi sitemizin kullanımı çok kolaydır. Yine de kısaca bilgilendirme yapalım.

Öncelikle siteye üye olmanız gerekmeden rüyanızı yazabilir, yazılan rüyalara yorum yapabilirsiniz. Her seferinde insan olduğunuzu doğrulayan google captcha modülüne tıklamak zorunda kalmak istemiyorsanız bir kaç dakikanızı ayırıp üye olabilirsiniz.

Zaten üye olduğunuzda puanınız da yaptığınız etkinliklere göre artacaktır. Ayrıca yazdığınız rüyaları daha kolay takip edebilirsiniz. Üye olmanın herhangi bir ücreti ya da zorluğu yoktur.

Üye olduktan sonra doğrulama yapmadan rüya yazabilir ve yorumlayabilirsiniz. Ayrıca diğer üyelere özel mesaj atıp duvarlarına da ileti bırakabilirsiniz. Kendinize ait bir profil resmi ve duvarınız da olacaktır. Üye olmanın bir başka avantajı bazı etiket ve rüyaları favorilerinize ekleyip takiplerini kolaylaştırıcı unsurlarından yararlanabilmektir.

Rüyalarınızı, bilgi içeren yazıları, yorumları sosyal medyada paylaşmayı unutmayınız. Bu hem sitemize daha çok rüyacı ve yorumcunun katılımını sağlar hem de aramalarda etkili hale getirir.

Üye olduktan sonra profil resmini değiştirmeniz hoş olur. Hakkında bölümünü ise mutlaka doldurun. Bu kısmı doldurmanız, yorum yapanların sizin hakkınızda önemli ipuçları sağlayacağından daha doğru ve tutarlı yorumlar gelecektir. Bazen rüyayı yazanın cinsiyeti bile belirsiz olduğundan yapılan yorum ve analizler de yanlış olabiliyor.

Takıldığınız her konu için iletişim bölümünden yazabilir veya sonsuz nickli üyeye durumu bildirebilirsiniz.

Rüyada rüyaya hoşgeldiniz...

Site Puanlarımız
Rüyazede - 111 puan
Rüyakar - 555 puan
Rüya Tabircisi - 3,333 puan
Rüya Yorumcusu - 11,111 puan
Uzman Yorumcu - 22,222 puan
Rüya Görüşmecisi - 33,333 puan
Rüya Ustası - 44,444 puan
Lusid Rüyacı - 66,666 puan
Rüya Bilgesi - 77,777 puan
Astral Gezgini - 99,999 puan
Rüya Kurucu - 111,111 puan

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

15.6k rüya

2k yorum

750 düş-ünce

1.2k üye

37 Aktif
0 Üye ve 37 misafir
Bugün : 4947
Dün : 14690
Toplam : 7115649
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...