Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Üye: yorumcubilge

Üyelik zamanı: 1 yıl (15 Mayıs 2019)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Rüya yazabilir
Mesajları işaretleyebilir
Burcu:
Hakkında:

yorumcubilge üyesine ait istatistikler

Puanları: 3,072 puan (59. sırada)
Başlık: Rüyakar
Rüyaları: 1
Yorumları: 22 (1 tanesi en iyi yorum seçildi)
Düş-ünceleri: 3
Oyları: 0 rüya, 0 yorum
Verdiği Oylar: 0 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 68 artı oy, 0 eksi oy

yorumcubilge Duvarı

Bu kullanıcı duvarına yeni mesajlar gönderilmesine izin vermiyor
Rüyalar bilinç altında yatan yaşamak istediğimiz veyahut olsun istediğimiz olay örgüsünün kısa fragmanlarıdır. İnsan rüyalarda sadece istediğini görmez. Bunun dışında hayatının herhangi bir kısmını konu alan olaylar hakkında bazen bilgi verici bazen uyarıcı bazen de yol gösterici olabilir. Bunun yanı sıra  korktuğumuz kötü hissettiğiz şeyler hakkında rüya görmemiz bilimsel açıdan kabus olarak adlandırılır. Ben ''Yorumcubilge'' olarak hepinizin bilinçaltında yatan sorulara elimden geldiğince destek olacağım...
15 Mayıs 2019 yorumcubilge  

Rozetler

Alev

Y+3 x 1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...