Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Üye: yok

Üyelik zamanı: 4 ay (29 Mayıs)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Rüya yazabilir
Tam adı: DAHİ
Hakkında: 4 yıldır sürekli yazılımla uğraşıyorum ben hala hiçbir şey bilmiyorum kaygısıyla yaşarken bazı kişiler hiç uğraşmamalarına rağmen ben hackerim deyip deyip dolaşıyor :) tek dileğim onlardan olmamam :) bu bana yeter nasıl biriyim diye sorarsam kendime asosyalı yapıştırmanız gerekir diye atlarsınız ama sadece yeni ortamlarda öyle alışılmış ortamlarda normal biriyim bende.Okuyan olur mu acaba bunları :)

yok üyesine ait istatistikler

Puanları: 157 puan (130. sırada)
Başlık: Rüyazede
Rüyaları: 97 (38 tanesi en iyi yorum seçildi)
Yorumları: 31 (4 tanesi en iyi yorum seçildi)
Düş-ünceleri: 184
Oyları: 315 rüya, 258 yorum
Verdiği Oylar: 573 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 519 artı oy, 1 eksi oy

yok Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Ahmet hakkında kısmına yazdığın bölümü okudum, hani okuyan olur mu acaba bunları demişsin ya , okudum :)
31 Temmuz Sirena
Çeşitli spam korumaları var. Peşpeşe yorum yazma da engelleniyor . Ayrıca her rüya yazılıp yorum en iyi seçilince eksiye düşen kişi tekrar en iyi yorum seçemiyor. Mecbur oda başka yerlere yorum yazmak puanını arttırmak zorunda. Yani 2 lira için epey kendisinin de uğraşması lazım. Ya da her rüya için yeni üyelik alması gerekiyor. Tespiti halinde zaten rüya yorumlayan para da kazanamıyor emekleri boşa gitmiş oluyor. Bence o kadar kötü niyetli kişiler çıkmaz zaten bizim siteden.
26 Temmuz sonsuz
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...