Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.

sonsuz Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Siz de farketmişsinizdir artık, otomatik oylama yerine rüya sayfalarına girip oylamayı aktif hale getirdim, çünkü okunmadan oylanıyordu çoğu şey.
4 gün önce sonsuz
Sistem önbelleğini aktif hale getirdim, yan etkileri hakkında ters giden bir şeyleri lütfen duyuru konusunda veya burada belirtiniz. Teşekkürler.
11 Haziran sonsuz
Siteden bir şey arattığınızda arama çubuğunun altında  Rüyara (yeni sezgisel rüya yapay zekamız) size özel cevaplar verecektir. Umarım hoşunuza gider.
9 Haziran sonsuz
Reklamları üyelere de açtım. Dikkatinizi çekmiştir.
7 Haziran sonsuz
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.1k yorum

2.4k düş-ünce

1.5k üye

Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...