Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.

Üye: geekone3388

Üyelik zamanı: 6 ay (25 Eylül 2019)
Tür: Kayıtlı üye
Tam adı:
Hakkında:

geekone3388 üyesine ait istatistikler

Puanları: -74 puan (3,274. sırada)
Başlık: Karabasan
Rüyaları: 25 (16 tanesi en iyi yorum seçildi)
Yorumları: 26
Düş-ünceleri: 140
Oyları: 267 rüya, 406 yorum
Verdiği Oylar: 671 artı oy, 2 eksi oy
Aldığı Oylar: 203 artı oy, 0 eksi oy

geekone3388 Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Evet
16 Ocak desmodus
Merhaba, iliskinizle ilgili almanız gereken kararlarda size pek söz hakkı vermemiş, ilişkiyi o yönlendirmiş. Yanlış kararlar almamış ama sizin istediğiniz yönde olmamış kararları. Daha sonra sizin sözünüzü de dinleyip karşılıklı olarak mutlu olacağınız konulara yönelmiş.
16 Ocak desmodus
Evet, bana gönderdiğiniz mesajların sırasına ve rüyayı anlatırken verdiğiniz sıralamaya göre yorum yapıyorum :)

İyi günler
13 Ocak desmodus
Sevdiğiniz kişi anladigim kadarıyla sakin ve anlayışlı biri. Zamanla aranızdaki duyguların yavas yavaş açığa çıkacağını hissediyorum. Ancak tekrar ifade edeyim bu gördükleriniz bilinçaltı rüyası. Yani sizin kendi yüklediğiniz anlamlar çok daha gerçekçi olur. Bu kişiyle ilgili beklentiniz var. Daha önce de soyledigim gibi biraz zaman istiyor ilişkiniz. Çünkü bir şeyi gerçekten çok istersek o şey olur. Ancak karşınızdaki kişinin biraz huzura ve kendi iç dünyasını düzenlemeye ihtiyacı var
12 Ocak desmodus
Merhaba, bu aralar çok yoğunum. Öncelikle rüyanızın genel tabiri sorunlarınızın çözümünde aile büyüklerinizden destek alacağınız bir dönemi işaret ediyor. Ancak ayrıntılara baktığımızda sevdiğiniz kişiyle şu anda bir birlikteliginiz yoksa bile onunla aranızdaki ilişkinin bir takım sorunlari çözdükten sonra evililik yoluna doğru şekilleneceğini söyleyebiliriz. Öncelikle sabırlı olmak, olayları sindirerek ilerlemek gerekiyor. Sonrasında karşımızdaki kişiyi yormadan adım adım ilerlemeliyiz. Bu kişi bilincaltiniza çok yer etmiş. Umarım sizin için hayırlıdır.
12 Ocak desmodus
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...