Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Üye: Sibel Atasoy

Sibel Atasoy
Üyelik zamanı: 2 yıl (11 Nisan 2019)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Rüya yazabilir
Mesajları işaretleyebilir
Burcu: Sibel Atasoy
Hakkında: İstanbul’da doğdu, ortaöğretim ve üniversite yıllarında Anadolu’nun pek çok yerinde bulundu. Uzun süre büyük şirketlerde üst yönetimde görev yaptı. Sonra aniden kariyerini bıraktı ve Fethiye’de bir adada yaşamaya gitti. Yedi yılın sonunda, ilk kitabı Sırıtkan Kırmızı Ay‘ı orada yazdı. 2000 yılında İstanbul’a döndükten sonra eğitmenlik ve danışmanlık işlerinin yanısıra, bir film şirketinin genel koordinatörlüğünü yaptı. Neredeyse bir fenomene dönüşen “7 Numara” dizisi bu güzel takım çalışmasının bir ürünüydü. Bu arada fantastik ve gerilim dalında yeni yazarları desteklemek üzere kurulan Xasiork Ölümsüz Öyküler Kulübü’nün oluşumunda kurucu ortaklık yaptı. Gençlerin hayal dünyasını öğrenmemize vesile olacak pek çok toplantı, yarışmanın yanı sıra onların öykü ve romanlarını yayımlayan ilk girişimci oldu.

2002 yılında ikinci kitabı Venüs Bağlantısı yayımlandı. Üçüncü kitabı “Bir Kadını Öldürmek” Altın Kitaplar Yayımevinden Haziran 2005 de çıkan yazarın, çok sayıda deneme yazısı, felsefi şiirler ve öyküleri var. Sonraki kitabı Sır Mısır, 2008 Mart ayında yine Altın Kitaplar yayımevi tarafından okuyucuya sunulmuştur.

Rüya konusunda son onbeş yıldır çalışmalar yapan Atasoy, pek çok kişinin rüya görüşmecisi olmasına katkıda bulundu.

Ayrıca, evrenin oluşumuna ilişkin bir kuram geliştirdi, OYUN kuramı olarak adlandırılan bu çalışmaya Bir kadını Öldürmek kitabı içinde geniş ölçüde yer verilmiştir.

Sonraki kitabı “YENİ’den Doğanlara” Nisan 2012 tarihinde okuyucuyla buluşan Atasoy, şu sıralar bir yandan İntegral bakış ve holistik evrenle ilgili çalışmalara (BAK) devam ederken diğer yandan,  Yaşam Tasarımı Danışmanı olarak gerçekliğimize yeni deneyimler katabilmeyi umduğu heyecanlı bir ekip çalışması sürdürüyor.

On yılı aşkın Toltec bilgeliği etkinliklerine Hawaai Şamanlığı konusunda yaptığı çalışmaları ekleyen Atasoy bir süredir Urban Shaman Atölyeleri yapıyor. Fantezi-Bilimkurgu dalındaki Anayurt Lemurya üçlemesinin ilk kitabı olan Laniakea romanı Mayısın ilk haftasında okuyucuyla buluşan yazar, halen İstanbul’da yaşıyor ve bir oğlu var.

Sibel Atasoy üyesine ait istatistikler

Puanları: 4,427 puan (87. sırada)
Başlık: Rüyakar
Rüyaları: 40 (5 tanesi en iyi yorum seçildi)
Yorumları: 95 (2 tanesi en iyi yorum seçildi)
Düş-ünceleri: 3
Oyları: 42 rüya, 37 yorum
Verdiği Oylar: 79 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 978 artı oy, 0 eksi oy

Sibel Atasoy Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Rozetler

Alev

R10 x 1
Y25 x 1
R+3 x 39
Y+3 x 84
U10 x 1
+20 x 1
O50 x 40
LM x 1
YS2 x 1
LP x 1
LE x 1
LM x 1
LY x 11
O20 x 1
LD x 1

Ateş

R25 x 1
R+6 x 32
Y+6 x 59
+50 x 1
O100 x 15
 x 1
Y50 x 1
U50 x 1
TM x 1
TC x 1
TD x 1

Güneş

R+10 x 9
+200 x 1
O500 x 2
Y+10 x 28
GG x 1
GD x 1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...