Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.

Üye: SSDGN

Üyelik zamanı: 8 ay (9 Nisan)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Rüya yazabilir
Tam adı:
Hakkında:

SSDGN üyesine ait istatistikler

Puanları: 529 puan (79. sırada)
Başlık: Rüyazede
Rüyaları: 84 (37 tanesi en iyi yorum seçildi)
Yorumları: 25
Düş-ünceleri: 166
Oyları: 225 rüya, 142 yorum
Verdiği Oylar: 367 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 455 artı oy, 1 eksi oy

SSDGN Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Puanınızı artıya geçirmeniz gerekiyor, bunun için yorum yapabilir, oy kullanabilirsiniz. (yorumlara verilen oylar daha çok puan kazandırıyor size)
11 Haziran sonsuz
Ben yukari ok ile puan kazanildiginin farkinda bile degilim. Sagolun tavsiye icin, daha katilimci olmaya calisicam bundan sonra.
10 Haziran SSDGN
Ne rüya ne yorumlara oylama yapmamışsınız. Biraz puan toplamanız lazım en azından girdiğinizde yorumları yukarı ok ile oylarsanız her oy 6 puan kazandırıyor. Ayrıca bir kaç tartışma başlığıma yorum olarak yazsanız 60 puan kazanıyorsunuz. Biraz daha katılımcı olsanız süper olur.
10 Haziran Karga
Profil resmi harika olmuş.
13 Nisan Karga
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...