Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Ruyaninmeali Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Merhaba eskisi kadar aktif değilsiniz güzel fikirler sunuyordunuz
Sonbahar 23 Haziran 2020 Sonbahar  
Merhaba rüyamı yorumlar mısınız lütfen
Rüyamda eski apartmanımızın önündeyim etrafta dolaşıyorum boş boş ilk sonra ilerdeki evin bahçesinde köpekler görüyorum yavrular falan var ve anneleri de var ben yavruları demirlerin arasından mı ne sevmeye çalışıyorum sonra anneleri geliyo korkup yerimden sıçrayıp komşumuzun arabasının ön tarafına, üstüne düşüyorum arabanın alarmı ötmeye başlıyo korkuyorum annem görürse kızar diye saklanıyorum arabanın sahibinin kızı uzaktan gelip bakıyo annemde beni yukardan görüyo kızgın bakıyo napıyosun orda diye sonra o kız gidince ben de okula gitmeye çalışıyorum ama bi türlü okula çıkan yolu bulamıyorum yani böyle apartmanların bi yerlerin altından karanlık yerlerden geçe geçe kısa yol gibi okulu bulmaya çalışıyorum dön dolaş en sonunda buluyorum orda da okuldan 3-5 erkek etrafıma toplanıyo bi kaçı gidiyo geri kalanlar sapıkça dalga geçiyolar benimle ve bitti rüya öyle
geekone3388 4 Ocak 2020 geekone3388  


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.6k rüya

159k yorum

18.7k düş-ünce

6.6k üye

Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...