Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.

Üye: Ruyaninmeali

Üyelik zamanı: 4 ay (30 Kasım 2019)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Rüya yazabilir
Mesajları işaretleyebilir
Tam adı:
Hakkında:

Ruyaninmeali üyesine ait istatistikler

Puanları: 41,221 puan (7. sırada)
Başlık: Rüya Görüşmecisi
Rüyaları: 9 (9 tanesi en iyi yorum seçildi)
Yorumları: 531 (10 tanesi en iyi yorum seçildi)
Düş-ünceleri: 152
Oyları: 450 rüya, 1,014 yorum
Verdiği Oylar: 1,462 artı oy, 2 eksi oy
Aldığı Oylar: 1,320 artı oy, 0 eksi oy

Ruyaninmeali Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Merhaba rüyamı yorumlar mısınız lütfen
Rüyamda eski apartmanımızın önündeyim etrafta dolaşıyorum boş boş ilk sonra ilerdeki evin bahçesinde köpekler görüyorum yavrular falan var ve anneleri de var ben yavruları demirlerin arasından mı ne sevmeye çalışıyorum sonra anneleri geliyo korkup yerimden sıçrayıp komşumuzun arabasının ön tarafına, üstüne düşüyorum arabanın alarmı ötmeye başlıyo korkuyorum annem görürse kızar diye saklanıyorum arabanın sahibinin kızı uzaktan gelip bakıyo annemde beni yukardan görüyo kızgın bakıyo napıyosun orda diye sonra o kız gidince ben de okula gitmeye çalışıyorum ama bi türlü okula çıkan yolu bulamıyorum yani böyle apartmanların bi yerlerin altından karanlık yerlerden geçe geçe kısa yol gibi okulu bulmaya çalışıyorum dön dolaş en sonunda buluyorum orda da okuldan 3-5 erkek etrafıma toplanıyo bi kaçı gidiyo geri kalanlar sapıkça dalga geçiyolar benimle ve bitti rüya öyle
4 Ocak geekone3388
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...