Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Rüya Tabircisi Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Hocam  rüyamda kız kuzenimle ağız kavgası ediyorduk o bana hakaret etti bende ayağa kalkıp ona doğru bir iki adım yürüyerek senin ağzını burnunu kırarım diye birşeyler söyledim.Ama gerçekte aramız iyidir.yorumlarsaniz sevinirim. Eğer bu yoğunlukta mesajımı cevaplayabilirseniz inşallah benim için çok önemli ve kimsenin anlamlandiramadığı bir rüyamıda size sormak isterim iyi geceler.
Katip 2 gün önce Katip  
Merhaba
Aley 2 gün önce Aley  
ve rüyamda palme kitaplarının 11 15 tl düştüğünü gördüm saçmaydı
prestişya 28 Ağustos prestişya  


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

121k yorum

14.7k düş-ünce

5.3k üye

Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...