Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.

Üye: Likya

Üyelik zamanı: 7 ay (16 Mayıs)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Rüya yazabilir
Mesajları işaretleyebilir
Tam adı:
Hakkında:

Likya üyesine ait istatistikler

Puanları: 140,810 puan (3. sırada)
Başlık: Rüya Bilgesi
Rüyaları: 33 (18 tanesi en iyi yorum seçildi)
Yorumları: 1,450 (275 tanesi en iyi yorum seçildi)
Düş-ünceleri: 719
Oyları: 3,160 rüya, 1,780 yorum
Verdiği Oylar: 4,932 artı oy, 8 eksi oy
Aldığı Oylar: 3,457 artı oy, 6 eksi oy

Likya Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Bnm rüyama yorum yaparsanız çok mutlu olurum çıkmazdayım...
10 Kasım Şeker
Merhaba nasılsınız. Son iki rüyama yorum yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler
7 Kasım Aynur Altay
Merhaba nasılsınız. Son iki rüyama yorum yaparsanız sevinirim
7 Kasım Aynur Altay
12 Ekim Heavenxx
Bir barajin tam ortasındayık. Bir kaç arkadaşla. Barajda ki suyu durduran bisey vardi biz ise barajin ortasinda olan duvarin üstündeydik. Iki yana ayrılmıştı. Duvarın sol yani boş, sag yani doluydu. Bir sesler duydum barajin suyunu engelleyen şeyi açtılar. Ve üzerimize doğru gelmeye başladı. Benim yanımda bulunan bir çam ağacı vardı ondanda bi ip sarkmıştı. Ben can havliyle ona tutundum. Tusunamiye benzer şekilde üstümüze geliyordu sular. Benim 5 6 arkadaşım hiç biseye tutunamayip üstlerine gelen suya karistilar. Hepsi boğulma tehlikesi yaşadı. Bazıları bulunduğumuz duvara geri çıktılar ben bi tanesini bulundugum ipin yardımıyla cektim. Ardından sarkan bir merdiven vardı ona tırmanıp nereye gideceğimizi söyledim. Yasak bir yer vardı oraya gittik. Bir sürü ağaçlar vardı. Cok guzel bir yerdi. Orda yaşayan bir kaç insan vardı. Sandalları, motorları ve daha bi sürü şeyleri vardı. Ardından birden uyandım.. Yorumlarsaniz sevinirimm
24 Ağustos Selinnnn
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...