Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

KumKum Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Duvarıma yazayım dedim. Cmt günü rüyamı yazarken annemin kedisi Fistan'ın vefat haberi geldi. Çok üzüldüm 17 sene bizlerleydi, çok güzel anılar bıraktı bize Fistan. Bahçemize Tarçıncığımızın yanına defnettik. Pazartesi günüde annem hastaneye yatıyor, Salı ameliyat bir süre bakamam sanırım buraya. Tüm rüyadarüya üyelerine güzel rüyalarla dolu günler diliyorum.
KumKum 12 Mayıs 2019 KumKum  
Keşke yazdığım diğer rüya ya da uyanıkken gördüğümle ilgili yazdığım mesaja da yorum gelse, çok merak ediyorum.
KumKum 10 Mayıs 2019 KumKum  
yanlislikla bu nedir, o nedir ogrenmeye calisirken kendimi gizledim ampul isaretini boylece ogremis oldum ama bu durumu nasil tersine cevirebilirim ?
KumKum 9 Mayıs 2019 KumKum  


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

24.1k rüya

160k yorum

19.6k düş-ünce

6.9k üye

Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...