Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.

Üye: Karis

Üyelik zamanı: 2 ay (29 Mart)
Tür: Kayıtlı üye
Tam adı:
Hakkında: Sadece hislerini konuşturur.
Her rüyaya yorum yapmaz, rüya sahibinin ve rüyanın enerjisini hissetmesi gerek.
Anahtar kelimelere, objelere ve rüya sahibinin rüyadaki hissine önem verir. Sağlıklı bir yorum için size göre önemli olduğunu düşündüğünüz detaylar ve uyandığındığınızda sizde bıraktığı etkiyi paylaşınız.
Sevgiler

Karis üyesine ait istatistikler

Puanları: 36,521 puan (4. sırada)
Başlık: Rüya Görüşmecisi
Rüyaları: 5 (2 tanesi en iyi yorum seçildi)
Yorumları: 271 (148 tanesi en iyi yorum seçildi)
Düş-ünceleri: 50
Oyları: 12 rüya, 16 yorum
Verdiği Oylar: 27 artı oy, 1 eksi oy
Aldığı Oylar: 355 artı oy, 1 eksi oy

Karis Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
https://www.ruyadaruya.com/22789/ruyada-kiyametin-kopmakta-oldugunu-gormek

Merhaba Karis, rüyamı yorumlayabilir misin acaba??
10 Haziran Hope
Merhaba rüyamda köydeki evimizde elimde paspas var birtürlü yerleştiremiyorum  en sonunda yerleştirip balkonu temizliyorum sanki örümcek ağları varmış onu alıyorum...bu sırada tam karşıda babası ve sevdiğim adam Yanyana üç tane koyun kesmişler o ve babası koyunları postluyorlar annesi de güya varmış ama onu hiç görmedim babası bi ara benimle konuşuyor benim oğlumun adı da bu bi isim söylüyor ama şimdi hatırlamıyorum ben de kuzenimi arıyorum utangaçlıktan mı bilmiyorum ana hep kaçmak istiyorum kuzenim geliyor şu ayakkabıları ver diyorum giydiğimi görmedim ama kuzenimle gidiyorum daha karışık birçok şey vardı ama bu kadarını hatırlıyorum...bir de hatırladığım babasının sürekli beni izlemesi...bu arada yatmadan önce sevdiim Adamı düşünerek istihare duası okuyarak uymuşum....yorumlar mısınız şimdiden teşekkürler.:)Karis çok beğendiğim için duvarına yazıyorum yorumlarsan çok memnun olurum...
9 Haziran Rüyazede
şu sitede en güzel yorumcu olarak sizi buluyorum
2 Mayıs şule
Sitemizde sizin gibi güzel bir yorumcuyu barındırmaktan mutluluk duyuyoruz.
30 Mart sonsuz
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...