Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.

Karga Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
3 gün önce Snf
Önceden gördüğüm bir rüyamda  sevdiğim çocuğu ve babasını bizim sokağın önünde görüyoduk annemle birlikte onların yanlarında yeğenimde vardı babasının burda işi varmış galiba biz de (sevdiğim çocuk tanıdık biri annem de tanıyo yani) sevdiğim çocuğu eve çağırıyoduk bize gelin diye annem mi ben mi ya da ikimizde mi çağırıyoduk emin değilim sonra yeğenimle birlikte geliyolardı ve sevdiğim çocuk yorgunmuş galiba gidip ablamla benim odamda yatıyodu onun yanında da yeğenim oyun oynuyodu tabletimde biz onu rahatsız etmedik hiç yatıcak diye öyle (tabi rüyamda sevdiğim kişi olunduğu bilinmiyo), bu sevdiğim kişinin odamda yatması ne anlama geliyor acaba yorumlarsanız çok sevinirim
6 gün önce geekone3388
Köpekler, okulu bulmaya çalışmak diye yazdığım rüya için fikrinizi yorumunuzu alabilir miyim
8 Ocak geekone3388
Sevdiğim çocuk diye yazdığım rüyamı yorumlar mısınız
3 Ocak geekone3388
İyi günler
Genç milletvekili,eczane,dere,et olarak yazdığım rüyamı yorumlar mısınız?
3 Ocak kara
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

21.3k rüya

25.2k yorum

16.1k düş-ünce

2.9k üye

Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...