Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.

Karga Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Benim yorumlamamı istediğiniz rüyalarda etiket bölümüne @karga eklemeyi unutmayınız. Bu etiketi takibe aldım favorilerimden.
1 gün önce Karga
Buna önem veriyorum ve eksi oy veriyorum bu tür hatalı rüyalara ve yorumlara.
6 gün önce coyote
Rüyalarını yazarken Türkçe dil ve imla kurallarına uymayanları, noktalama işaretleri koymayanları, doğru etiket ve kategori ekleyemeyenleri eksilemeyi düşünüyorum. Ne dersiniz?
17 Haziran Karga
En iyi yorum seçme sözü verirseniz buraya talep ettiğiniz rüyaya kesin yorum yazarım.
12 Haziran Karga
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.1k yorum

2.4k düş-ünce

1.5k üye

Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...