Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Karga Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
https://www.ruyadaruya.com/yardim
Mutlaka her üye okumalı bu sayfayı.
14 Mayıs Karga  
DEDİKLERİNİZİ YAPTIM :)
8 Mayıs BB  
ben rüyamda bir yakın kız arkadaşımın evine gidiyorum ama yanımda 2 arkadaşım daha var 1 i kız daha sonra köye giriyoruz ve evi buluyoruz arkadaşım bizi karşılıyor ve eve davet ediyor içeri giriyoruz içeri  merdivenlerden yukarı çıkarken   2-3 tane kedi görüyorum beyaz ve kahverengi içeriye geçiyoruz oturuyoruz daha sonra erkek olan arkadaşımı yanıma çağırıp çatıya çıkıyoruz yarım inşaat var sadece üstünde çatı yok arkadaşıma burada kalacağımı bu inşaatı yapacağımı onunla evleneceğimi söylüyorum (sevgilim değil değer verdiğim arkadaşım sadece) bu sırada bir ses duyuyoruz gece vakti kuşkulanıp eve iniyoruz eve girerken koşuyoruz ve kapıdaki kedileri kovalıyoruz içeri girdiğimizde misafir olduğumuz arkadaşımın babası gelmiş bizler selam verip elini öpüyorum ama arkadaşlarım bu durumdan memnun değiller gibi suratları düşmüşü ama babası gülüyor ve elini öptürüp muhabbette başlıyorduk daha sonra uyanıyorum

Rüyamı yorumlaya bilir misiniz eğer mümkünse sevinirim anlamını cok merak ediyorum
5 Mayıs Oyuncu038  
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

64.7k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...