Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Karga Duvarı

Bu duvara mesaj yazmak için lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
Rüyalarınız arasında yorumlamamı istediğiniz varsa duvarıma yazabilirsiniz.
6 gün önce Karga
Not alayım. Ze , briç, 5 sayısı, sinema, maç ve çinli çocuk, çoğu antik kentte
13 Nisan Karga
+3 oy alan veya 30 okuma üstünde olan rüyalarınızı mutlaka yorumlarım. Varsa böyle yorumlanmamış bildirebilirsiniz.
4 Nisan Karga
Gerçeklik, her ne kadar kendimizi sakinleştirmek için öyle olduğuna inanmak istesek bile, mantıklı değildir. Dünyanın kendisi homojen değil gizemli güçlerin oluşturduğu bir alaşımdır. Gerçeklikten yüzeysel olandan başka bir şey almamak, ne kadar realizm kılığına büründürülse de gerçekliğe ihanettir. AJ
31 Mart Karga
Rüyada rüyadan yeniden uyandım ve yeniden doğup geldim. Artık büyücü bir kargayım.
28 Mart Karga

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

15.6k rüya

1.9k yorum

747 düş-ünce

1.2k üye

Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...