Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Üye: Aydaki Kedi

Aydaki Kedi
Üyelik zamanı: 2 yıl (15 Mayıs 2019)
Tür: Kayıtlı üye
Ekstra ayrıcalıkları: Rüya yazabilir
Burcu: Zeynep Ergen
Hakkında: İstanbul doğumluyum. Ay kızlarındanım, Mimar Sinan Üniversitesi’ nde Arkeoloji ve Sanat Tarihi okumanın keyfini ve ayrıcalığını beş yılda tamamladım. Aileden gelen Tasavvuf geleneği ve yine ailemden aktarılan Ezoterik bilgiyle çocukluğumdan beri süren yolculuk, 1999 itibariyle Gizemciler Grubunun Kurucuları arasına katılmamla netleşti. Gizemden hiç korkmadım, merakla yürüyorum.

Niyetin, cesaretin ve inancın her deneyimde korkudan ve sapmalardan üstün geldiğini defalarca deneyimledim.Dokuz yaşında bir rüya hayatımın ilk büyük dönüm noktası oldu, Rüyaları kimseden öğrenmedim, Rüyalar beni “Rüyacı yaptı”, hem niyeti, hem gayreti ,hem yolda yürümeyi Rüyacı olarak seçtim. Yaşamım boyunca rüyalarımı hep hatırladım. Ezoterizm, Mitler, Kadim İnanışları araştırdım, teoriler pratik oldu, farklı inanışlardaki pek çok insanla rastlaştım, hepsi güzel hediyeler bıraktı.

Aydaki Kedi üyesine ait istatistikler

Puanları: 1,097 puan (2,727. sırada)
Başlık: Rüyazede
Rüyaları: 4
Yorumları: 5
Düş-ünceleri: 0
Oyları: 2 rüya, 1 yorum
Verdiği Oylar: 3 artı oy, 0 eksi oy
Aldığı Oylar: 55 artı oy, 0 eksi oy

Aydaki Kedi Duvarı

Bu kullanıcı duvarına yeni mesajlar gönderilmesine izin vermiyor

Rozetler

Alev

O50 x 4
Y+3 x 4
R+3 x 3
LM x 1

Ateş

Y+6 x 2
R+6 x 3
O100 x 1

Güneş

R+10 x 1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...