Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Kurallar

Sitemizin kurallarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

Rüya yazanlar için kurallar

1- Rüyalarınızı noktalama işaretlerine ve imla kurallarına uygun yazmaya dikkat ediniz. Doğru etiketlendirme ve doğru kategoriye yazdığınıza emin olunuz. Kimden yorum istediğinizi rüyanın etiketler bölümüne adının önüne @ koyarak belirtiniz veya rüyayı yazdıktan sonra düşünce olarak ekleyiniz, başlıkta yorumcu ismi belirtmeyiniz.

2- Karabasan üye olduysanız bundan kurtulmak için tek yöntem var. Yorum, düşünce yazmak, oylama yapmak ve en iyi yorum seçerek puan toplamak.

3- Aynı rüyayı birden fazla yazmayınız.
Sitemize yazılan rüya ve yorumlarını silmeyi talep etmeyiniz çünkü ortak bilince girmiştir artık tüm rüyalarınız.

Rüya yorumcuları için kurallar

1- Dilediğiniz rüyaya yorum yazabilirsiniz, fakat ücretli yorumcu olmak için şu başlıkta talebinizi açıkça dile getirmeniz gerekiyor. Ücretli rüya yorumcusu olmak istiyorum

2- Ödemeler 50 TL nin aşağısında yapılmaz, hak ettiğiniz ödeme 50 TL yi geçtiğinde gönderdiğiniz ibana transfer edilecektir ve yeni sayaçla devam edebilir hale geleceksiniz.

Mükerrer (çift) üyelik almanız durumunda ve tespitinde iki hesabınız da engellenecektir

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

71 Aktif
4 Üye ve 67 misafir
Bugün : 6184
Dün : 17901
Toplam : 16108629
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...