Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.

Kurallar

Sitemizin kurallarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi varsayıyoruz. Karşılıklı dayanışma içinde bir site olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Üyeler için kurallar

1- Lütfen öncelikle geçerli bir eposta adresi alınız. Geçersiz eposta adreslerinde rüyalarınız kilitlenip, üyeliğiniz banlacaktır. Birden fazla üyelik almanız durumunda hesaplarınız kapatılacaktır.

2- Rüyalarınızı noktalama işaretlerine ve imla kurallarına uygun yazmaya dikkat ediniz. Doğru etiketlendirme ve doğru kategoriye yazdığınıza emin olunuz. Tamamı büyük harflerden yazmayınız.

3- Puan toplamak için kesinlikle saçma sözcükler, anlamsız cümleler yazmayınız.

4- Aynı rüyayı birden fazla yazmayınız.
Sitemize yazılan rüya ve yorumlarını silmeyi talep etmeyiniz çünkü ortak bilince girmiştir artık tüm rüyalarınız.
Rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız.

Rüya yorumcuları için kurallar

1- Dilediğiniz rüyaya yorum yazabilirsiniz, fakat ücretli yorumcu olmak için şu başlıkta talebinizi açıkça dile getirmeniz gerekiyor. Ücretli rüya yorumcusu olmak istiyorum

2- Ödemeler 50 TL nin aşağısında yapılmaz, hak ettiğiniz ödeme 50 TL yi geçtiğinde gönderdiğiniz ibana transfer edilecektir ve yeni sayaçla devam edebilir hale geleceksiniz.


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.6k rüya

121k yorum

14.6k düş-ünce

5.3k üye

170 Aktif
0 Üye ve 170 misafir
Bugün : 28851
Dün : 32191
Toplam : 20559318
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...