Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.

Kurallar

Sitemizin kurallarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

1- Her hangi bir rüyanızı gizlemeyiniz, içeriğini geliştirme amacı dışında değiştirmeyiniz, silmeyiniz, karalamayınız.

2- Her hangi bir rüyaya internetten kopyala yapıştır tabir yapmayınız, gerçek yorumcular olduğunuzu unutmayınız. Yaptığınız rüya yorumlarının olabildiğince bilimsel, sezgisel ve psikolojik yorumlar olmasına özen gösteriniz.

3- Sitemizin ücretli yorumcu alımı 19 Mayıs 2019 tarihi ile durdurulmuştur. Bu tarihten sonra üye olan kişiler parasal hak talep edemez. Ücretli yorumculuk için sonsuz nickli yönetici ile irtibat kurabilirsiniz.
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

16.4k rüya

2.9k yorum

1.2k düş-ünce

1.3k üye

39 Aktif
2 Üye ve 37 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 10516
Dün : 12013
Toplam : 7560805
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...