Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.

Kurallar

Sitemizin kurallarını okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi varsayıyoruz.

Rüya yazanlar için kurallar

1- Rüyalarınızı noktalama işaretlerine ve imla kurallarına uygun yazmaya dikkat ediniz. Doğru etiketlendirme ve doğru kategoriye yazdığınıza emin olunuz. Kimden yorum istediğinizi rüyanın etiketler bölümüne adının önüne @ koyarak belirtiniz veya rüyayı yazdıktan sonra düşünce olarak ekleyiniz, başlıkta yorumcu ismi belirtmeyiniz.

2- Karabasan üye (eksi puanlı üye) olduysanız bundan kurtulmak için tek yöntem var. Yorum, oylama, düşünce yazarak puan toplamak.

3- Sitemize yazılan rüya ve yorumlarını silmeyi talep etmeyiniz çünkü ortak bilince girmiştir artık tüm rüyalarınız. Aynı rüyayı birden fazla yazmayınız.

Rüya yorumcuları için kurallar

1- Dilediğiniz rüyaya yorum yazabilirsiniz, fakat ücretli yorumcu olmak için şu başlıkta talebinizi açıkça dile getirmeniz gerekiyor. Ücretli rüya yorumcusu olmak istiyorum

2- Her yorumun altına başlangıç konumlarınız yazılacaktır. O sayılardan itibaren en iyi seçilen yorumların her biri için 2 TL, + her 1000 puan için 1 TL kazanacaksınız. (Örneğin, 20 en iyi yorum ve 10bin puanınız varsa = 20x2 + 10TL = 50 TL kazanacaksınız.)

3- Rüya yorumu karakter sınırı kaldırılmıştır, isterseniz kısa, isterseniz kopyala yapıştır yapabilirsiniz. Ama tabiki bu en iyi yorum seçilme olasılığını azaltır.

4- Karabasan üyelere (eksi puanlı üyelere) ve misafirlere yazacağınız yorumlar en iyi seçilemez, sadece site puanı alabilirsiniz. (Bu yüzden tercih etmemeniz lehinize olur)

5- Ödemeler 50 TL nin aşağısında yapılmaz, hak ettiğiniz ödeme 50 TL yi geçtiğinde gönderdiğiniz ibana transfer edilecektir ve yeni sayaçla devam edebilir hale geleceksiniz.

Mükerrer (çift) üyelik almanız durumunda ve tespitinde iki hesabınız da engellenecektir

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.3k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

71 Aktif
0 Üye ve 71 misafir
Bugün : 1514
Dün : 30406
Toplam : 14553495
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...