Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
649 okuma
mustafaharputi Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saçlarinin dökülmüs oldugunu gören kimsenin, serveti gider ve halkin gözünden düser. Bir kimse rüyada kel olan bir kadin görse, fitne île beraber basgösterecek bir duruma isarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

140 Yorum

+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
RÜYADA SAÇ DÖKÜLMESİ NE DEMEKTİR?

Rüyada saç dökülmesi hayırlı şeylere işaret etmez. Fakirliğe, kıtlığa, yokluğa ve itibarını yitirmeye işaret eder. Rüyada saçının döküldüğünü gören kişi maddi zarara girer, rızkı kesilir, çevresinde ve işinde çok sevilen ve sayılan biriyken saygınlığını da kaybeder. Eğer iş yerinde amir, müdür ya da yöneticisi ise konumunu kaybedebilir. Aynı zamanda kişinin birisi tarafından kazık yemesi anlamına gelir. Rüyada saçı tamamen dökülmüş ve bu nedenle hiç saçı kalmamış bir kadın görmek hileye, üç kâğıda delalet eder. Hiç saçı kalmamış bir kadın görmek demek kişinin haksızlığa uğraması, yapmadığı bir şeyle suçlanması anlamına gelir. Rüyada saç dökülmesi aynı zamanda rüya sahibinin birinci derece yakın akrabalarından olan birinden gelecek olan keder verecek bir haber anlamına gelir.

Rüyada saçın dökülmesi; yaşanacak hüzünlü bir zamana, içine düşülecek dertlerin olacağına işarettir. Kişinin huzursuzluğu genel anlamda aile hayatı ve ilişkileri ile alakalı olacaktır. Hiç istemediği ve de ummadığı kişilerle sıkıntılar yaşayacak olan kişi, naifçe her şeyi içine atarak kendi kendisini yiyip bitirecektir. Bu da sorunların giderek daha da büyümesine sebep olmaktan başka hiçbir işe yaramayacaktır.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saç mala ve uzun bir ömre delâlet eder. Cafer-i Sâdık (r.a) demiştir ki: Rüyada başını saçını tıraş ettiğini görmek, dört vech ile tâbir olunur: a) Hac, b) Sefer,. c) İzzet ve makam, d) Mertebe.

Rüyada saçlarının dökülmüs oldugunu görmek yolculuğa işaret eder. Ayrıca saçların dökülmesi iş hayatınızda bazı değişikliklerin işaretidir. Rüyada saçını ağarmış olarak görmek gençler için uzun yaşamaya ve güçlü olmaya saçın dökülmesi para derdidir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada başkasının saç dökülmesi görmek

Rüyada başkasının saç dökülmesi görmek bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına, bir sebeple rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA SAÇ TARARKEN DÖKÜLMESİ

Rüyada saçlarını tararken döküldüğünü görmek bir sağlık sorunuyla karşı karşıya kalınacağına, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, işindeki verimliliğinin artacağına, yaşam standartlarının da yükseleceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, yanlış kararlar alınması suretiyle maddi konularda büyük kayıplar yaşanacağına, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine yorulur.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA DÖKÜLMÜŞ SAÇ TOPLAMAK

Rüyada dökülmüş saç toplamak haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, uykusunda ne kadar bel ağrısı çekerse o kadar rahatlayacağına, hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına yorulur.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA OLUK OLUK SAÇ DÖKÜLMESİ

Yaşanacak şok bir haber, kişiyi beklemektedir. Bu haber, rüya sahibini umutsuzluğa düşürecek kadar ani bir haber olabilir. Son zamanlarda yaşadığı olayların üstesinden gelmeyi başaran kişiyi, bir başka önemli sınav bekliyor olacaktır. Ayrıca, kişinin düşmanları tarafından da tehdit edilmesi söz konusu olabilir. Tabire göre, bu şahsın düşmanları bir kumpas hazırlığı içinde olup hain planlar peşindedir.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA TUTAM TUTAM SAÇ DÖKÜLMESİ

Rüyada tutam tutam saç dökülmesi görmek sözler sarf edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına işaret eder.
+2 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA SAÇ KOPMASI

Kişinin kaybedeceği bir şeylerinin olduğu anlamına gelir. Büyük bir maddi varlığa ya da vazgeçemeyeceği bir kişiye sahip olan bu kimse, bu tutunduğu dalın kopup gitmesinden büyük bir endişe duymaktadır. Hayatını birtakım öğelere bağlamış olan rüya sahibinin aklındaki soru hep aynıdır. Sahip olduğunu canı pahasına korumaya and içmiş olan bu kimse, hiçbir şart altında savunmaktan vazgeçmeyecektir.

Rüyada saçların koparak dökülmesi hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, iyi bir patron olacağına ve çalışanlarını profesyonel bir anlayışla ve yaklaşımla yönlendireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA BEYAZ SAÇ DÖKÜLMESİ

Rüyada beyaz saç dökülmesi, rüya sahibinin, iş hayatında gerçekleştireceği bir projeye, ortaya koyacağı çalışmalar ve yapacağı işler sonucunda elde edeceği paranın bir kısmı ile bir iş gireceğine ve yaşanacak bir sıkıntıdan ötürü parasını işte yitireceğine işaret edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Ve Beyazlaması

Kişinin rüyada gördüğünün aksine, zaman ilerledikçe görünüşünü koruyacağına ve her daim genç kalacağına tabir edilir. Bu kimse, herkes tarafından hayretle bakılacak ve kıskanılacak biri olacaktır. Kişiye nazar değmesi de muhtemel olacaktır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA SAÇ DÖKÜLMESİ VE AĞLAMAK

Rüyada saç dökülmesi ve ağlamak hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına, mal mülk sahibi olacağına, önemli yerlere geleceğine, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, borçların ödeneceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA SAÇIN ÇOK DÖKÜLMESİ VE KEL KALMAK

Rüyada saç dökülüp kel kalmak evlendikten sonra çok mutlu olunacağına, isabetli adımlar atılacağına, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, büyük rahatlık yaşanacağına ve sevinçli günlerin gelip iş hayatını ve aile hayatını tamamen değiştireceğine, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, ailesini de yanına alarak üzerindeki stresi atacağına, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA SAÇI DÖKÜLMÜŞ BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada saçı dökülmüş birini görmek kararsız kalmaya ve hayatınıza her daim başkalarının müdahale edeceğine, içinin aydınlanacağı ve gönlünün ferahlayacağı hadiseler yaşayacağına ve rahata ermeye tekabül eder. Farklı yorum olarak ise kişinin ebeveynlerinin sağlık sorunlarının biteceğine ve şifa bulmaya, zor işler ve çalışmalardan kazanılmış paranın ve yapılmış birikimin harcanmasına alamettir. Rüyayı gören dertli birisi ise moralin yerle bir olmasına ve hayatın tadının kaçması ile mutsuz olmaya, manevi değerlere önem vermeye alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
RÜYADA SAÇLARIN DÖKÜLMÜŞ OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada saçların dökülmüş olduğunu görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, mal mülk edineceğine, üzgün ve karamsar olacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine delalet etmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Top Top Saç Dökülmesi

Kısa süre içinde hazırlıksız bir şekilde büyük işler gerçekleştirilen bir konuda işlerin sarpa saracağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına ve bir türlü bir çıkış yolu bulunamayacağına alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi

Hayırlı bir işe giriştikten sonra yaşanacak tatsız olaylar yüzünden beklenmedik sıkıntılar yaşanacağına, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına ve deyim yerindeyse hanenin üzerinde kara bulutlar dolaşacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Hastalıktan Saç Dökülmesi

Tam her şey yoluna girdi derken hiç beklenmedik bir anda ve hiç akla gelmeyecek bir konuda yaşanacak bir sorun yüzünden uzun zamandan beri emek verilen bir işte sıkıntıya düşmeye, türlü zorluklarla karşılaşmaya ve günden güne daha büyük dertlerle yüz yüze gelmeye delalettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yastığa Saç Dökülmesi

Rüya sahibinin, hayallerini süsleyen şeylere ulaşmak için büyük çaba sarf etmesine rağmen karşısına çıkan bazı sorunlar ve engeller yüzünden istediklerini alamayacağına, bu durumdan ötürü kendisini suçlu hissedeceğine, büyük tartışmalara gireceğine, zor zamanlar geçireceğine ve ne kadar haklı olsa da şansının bir türlü dönmeyeceğine işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Sakal Dökülmesi

Eğitimle ilgili çok zor bir döneme girileceğine ve geleceği kurma yolunda karar vermek zorunda kalınacağına yorulur. Rüyada saç ve diş dökülmesi, sağlık sorunları ile uğraşan bir akrabanın vefat haberinin alınacağına alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Bir Tutam Saç Dökülmesi

Rüya sahibinin, aile hayatı içinde yapacağı bir hata yüzünden çok sevdiği bir aile büyüğünün kalbini kıracağına, uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına, yaptığı ve yapacağı birçok şeye rağmen bu konuda başarılı olamayacağına rivayet edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi hayırlı şeylere işaret etmez. Fakirliğe, kıtlığa, yokluğa ve itibarını yitirmeye işaret eder. Rüyada saçının döküldüğünü gören kişi maddi zarara girer, rızkı kesilir, çevresinde ve işinde çok sevilen ve sayılan biriyken saygınlığını da kaybeder. Eğer iş yerinde amir, müdür ya da yöneticisi ise rütbesini kaybeder. Aynı zamanda kişinin birisi tarafından kazık yemesi anlamına gelir. Rüyada saçı tamamen dökülmüş ve bu nedenle hiç saçı kalmamış bir kadın görmek hileye, üç kâğıda delalet eder. Hiç saçı kalmamış bir kadın görmek demek kişinin haksızlığa uğraması, yapmadığı bir şeyle suçlanması anlamına gelir. Rüyada saç dökülmesi aynı zamanda rüya sahibinin birinci derece yakın akrabalarından olan birinden gelecek olan keder verecek bir haber anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek güzel ve hayırlıdır. Kişinin uzun ömrüne ve zenginliğine işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Dağınık Saç Görmek

Rüyada dağınık saç görmek iyi değildir, kişinin gereksiz ve fazladan harcamalar yaparak, parasını boşa harcayacağına işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saça Kına Yakmak

Rüyada saçına kına yaktığını gören kişi esenliğe, ferahlığa kavuşacak demektir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kesmek de kestirmek de kötü olayların yaşanabileceğine bu nedenle kişinin temkinli olması gerektiğine delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçın Gürleşmesi

Rüyada saçın gürleşmesi, ani ve güzel değişiklikler anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Kel Kalmak

Yapılan işte karşılaşılacak büyük bir sorunun ardından istenmeyen durumlara düşüleceğine,yapılan işlerin bir türlü kazanç sağlamayacağına, sevilen kişilerle aranın bozulacağına, yeni bir ortama girileceğine ancak başarısız olunacağına, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine ve üzüntü duyulacağına alamettir. Rüyada saç dökülmesi ve saçları kazıtmak, yaşanacak kötü olaylara karşı bazı önlemler almaya, bu  önlemler sayesinde maddi ve manevi açıdan zarar getirecek bir durumdan herhangi zarara uğramadan kurtulmaya, zorlu geçecek bir  toplantıdan çok kazançlı bir işle ilgili bir anlaşma çıkarmaya ve sevilen bir kişinin hayalleri gerçekleştirmesi yolunda yardımcı olunacağına yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Beyazlaması

Kişinin, yeni gireceği bir işte ya da yeni başladığı bir ilişkide başarılı olmak için çok çaba göstereceğine, kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına ve kendisi ile ilgili olarak, dedikodu yapan ve bu sayede kuyusunu kazan kişileri üzmek için bazı çalışmalar yapacağına işarettir. Rüyada saç dökülmesi sararması, aile hayatında bir ayrılık yaşanacağı,bazı maddi ve manevi sorunlarla uğraşılması sebebiyle borçların bir türlü ödenemeyeceği, yapılan planların hayata geçirilemeyeceği, hanedeki bolluk ve bereketin kaçacağı ve kısmetsizlik yaşanacağı anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Tutam Tutam Saç Dökülmesi

Birçok konuda kurulan hayallerin yıkılacağına, bu yüzden hem öz güven eksikliği yaşanacağına, hem de tekrar hayal kurmakla ilgili korkulacağına, bu sebeple daha dikkatli olunacağına ve uzun bir zaman boyunca iş konusu da dahil olmak üzere hayatı değiştirebilecek konularda adım atmaktan geri durulacağına  rivayet edilir. Rüyada tel tel saç dökülmesi, aile bireylerinden birinin hastalığı, altına girilecek büyük bir borç ya da yaşanacak çok acı olay yüzünden büyük bir moral kaybı yaşanacağına, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, işle ilgili olarak bir türlü yüzün gülmeyeceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına ve sağlıkla ilgili bazı sorunlarla uğraşmak zorunda kalınacağına delalettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi

Hayırlı bir işe giriştikten sonra yaşanacak tatsız olaylar yüzünden beklenmedik sıkıntılar yaşanacağına, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına,verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına ve deyim yerindeyse hanenin üzerinde kara bulutlar dolaşacağına işarettir. Aynı zamanda, iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan tatsız durumların sebep olacağı kötü şeylerin yavaş yavaş ortaya çıkacağı,bu yüzden iş yerinde eski rahatın ve huzurun kalmayacağı, üst yönetimle ters düşüleceği ve binbir türlü güçlükle kazanılan makamın elden gideceği şeklinde yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Top Top Saç Dökülmesi

Kısa süre içinde hazırlıksız bir şekilde büyük işler gerçekleştirilen bir konuda işlerin sarpa saracağına, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına ve bir türlü bir çıkış yolu bulunamayacağına alamettir. Rüyada parça parça saç dökülmesi, yapılan hataların çok büyük yaralar açtığına ve yapılan tedavilerin de bir türlü gereken düzelmeyi ve iyileşmeyi sağlamayacağına tabir edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Bir Tutam Saç Dökülmesi

Rüya sahibinin, aile hayatı içinde yapacağı bir hata yüzünden çok sevdiği bir aile büyüğünün kalbini kıracağına, uzun süre bu kişinin kalbini almaya çalışacağına, yaptığı ve yapacağı birçok şeye rağmen bu konuda başarılı olamayacağına rivayet edilir. Rüyada enseden bir tutam saç dökülmesi, zor bir işe girip kısa süre içinde birçok şeye sahip olmayı hayal ederken beklenen gibi olmayacağına, bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına, başka konuda verilse daha iyi olacak ve daha fazla kazanç getirebilecek  emeğin boşa harcanacağına ve zorlu bir dönemeçte işle ilgili büyük bir zarar edileceğine yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Ve Ağlamak

Bir türlü şansı dönmeyen kişinin, işleri içinde yaşanacak bazı sıkıntılar yüzünden maddi açıdan büyük bir sorun yaşayacağına, kendisine ait olmayan bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine ve neredeyse ayrılmanın eşiğime geleceğine işaret eder. Rüyada saç dökülmesi ve yapıştırmaya çalışmak, giden bir şeyin ya da uğranılan bir zararın ardından beyhude yere çaba göstermeye, bu yüzden olmadık şeyler yapmaya, birçok sıkıntıya girmeye ancak bir türlü istenen şeye ulaşamamaya ve giden şeyi geri getirememeye yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Hastalıktan Saç Dökülmesi

Tam her şey yoluna girdi derken hiç beklenmedik bir anda ve hiç akla gelmeyecek bir konuda yaşanacak bir sorun yüzünden uzun zamandan beri emek verilen bir işte sıkıntıya düşmeye, türlü zorluklarla karşılaşmaya ve günden güne daha büyük dertlerle yüz yüze gelmeye delalettir. Rüyada yaşlılıktan saç dökülmesi, aile hayatında ve sosyal hayat içinde büyük didişmelere sebep olacak bir konu yüzünden sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Kaş Ve Saç Dökülmesi

Uzun bir süreden beri devam eden bir sıkıntının istenmeyen bazı durumlara yol açacağına, bu yüzden istenen noktaya gelmek için daha çok çalışılması ve bazı şeylerin göz önüne alınması gerekmektedir. Rüyada deri ve saç dökülmesi, rakipler tarafından çıkarılacak bir dedikodu yüzünden insanların gözünden düşüleceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yastığa Saç Dökülmesi

Rüya sahibinin, hayallerini süsleyen şeylere ulaşmak için büyük çaba sarf etmesine rağmen karşısına çıkan bazı sorunlar ve engeller yüzünden istediklerini alamayacağına, bu durumdan ötürü kendisini suçlu hissedeceğine, büyük tartışmalara gireceğine, zor zamanlar geçireceğine ve ne kadar haklı olsa da şansının bir türlü dönmeyeceğine işarettir. Rüyada yorgana saç dökülmesi, ayrılık anlamına gelir. Kişi çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden istemediği halde ayrılacak, uzun bir zaman boyunca bu durumdan ötürü kendisini suçlayacak ve bir  türlü bir çıkış yolu bulamayacak demektir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Görmenin Psikolojik Yorumu

Günden güne hayatın daha zor  bir hal alması yüzünden kendisini kötü durumlarda bulan bireyin, moral ve motivasyon olarak da pek iyi olmadığı için gördüğü rüyalar da iyi olmayacaktır. Yaşanan hastalıklar ve kayıplar ruhta çok büyük yaralar açmaktadır. Bu  yaralar yüzünden düzgün bir karar vermekte zorlanan kişinin, hayat içerisinde daha çekingen ve daha korkak davranması ile karşılaşacağı davranışlar da üzücü ve kırıcı bir hal almaktadır. Aynı zamanda, sağlıkla ilgili herhangi bir sorunla alakalı olarak bazı uyarılar da barındıran rüyaları göz ardı etmemeli ve gerçek yaşama bağlı olarak bazı anlamlar yükleyip dikkatli bir şekilde açıklamalıyız.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada kel kalmak

Rüyada kel kalmak oldukça sıkıntılı bir rüyadır. Kişinin ekonomik açıdan düşeceği büyük sıkıntılara işaret eden kel kalmak, kişinin aç kalacağına, aşa muhtaç kalacağına işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada hastalıktan saç dökülmesi

Rüyada hastalığından veya rahatsızlığından dolayı saçının döküldüğünü gören kişinin, tam her şeyi yoluna koymuşken karşısına çıkacak olumsuzluklar olduğunu işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada yaşlanıp saçın dökülmesi

Rüyada yaşlandığını görüp saçı dökülen bir kişinin aile hayatında veya sosyal yaşantısında yaşanacak problemlere yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saçın ve sakalın döküldüğünü görmek

Rüyada hem saçının hem sakalının döküldüğünü gören bir kişi, eğitim hayatında zorluklarla karşılaşacak. Geleceği kurma yolunda karar vermek zorunda kalacaktır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saçı dökülürken ağlamak

Rüyada saçı dökülürken ağlayan bir kişinin iş hayatında maddi zorluklarla karşılaşacağına, bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Enseden Saç Dökülmesi

Rüyada enseden bir tutam saç dökülmesi, zor bir işe girip kısa süre içinde birçok şeye sahip olmayı hayal ederken beklenen gibi olmayacağına, bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada başka birinin saçının döküldüğünü görmek

Rüyada başka birisinin saçının döküldüğünü görmek o kişinin sağlığının kötüye gideceğine delal
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saçların tutam tutam dökülmesi ne anlama gelir?

Rüya sahibinin güvenmemesi gereken birine güvenerek bir işe kalkacağına ve sonucunda büyük zarara uğrayacağına delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada yıkanırken saç dökülmesi ne anlama gelir?

Hayırlı bir işe giren rüya sahibinin karşılaşacağı tatsız olaylar nedeniyle sıkıntı yaşayacağını işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesinin Yorumu ve Rüya Tabiri

Rüyada saçlarının döküldüğünü görmek; Rüya yorumcuları uğursuzluk olarak tanımlar. Rüya sahibini kötü ve zorlu günlerin beklediği anlamını taşır. Özellikle insanlara karşı olan güveni sarsılacak olaylar yaşayacağı belirtilir.

Bu olaylar rüya sahibi, arkadaşları tarafından yarıl yolda bırakılması, tuzağa düşürülmesi gibi olaylara alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saçlarının tutam tutam döküldüğünü görmek

Rüya sahibinin birilerinin sözüne güvenerek girdiği işten büyük bir zarara uğrayacağını ve elindekilerinden de olacağına işarettir. O süreden sonra artık yokluk çekmeye başlayacağı, bu nedenle de çevresindekilere oldukça dikkat etmesi gerektiği belirtilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saçların koparak döküldüğünü görmek

Rüya sahibi rüyasında saçlarının koparak döküldüğünü görürse iş hayatında hiç beklemediği anda hızlıca bir düşüşe geçeceği söylenir. Ayrıca düşmanlarına mağlup olacağı ve çevresindeki tüm dostlarının da onu bırakarak düşman safına geçerek onlarla kol kola olacağına rivayet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saç dökülmesi ve beyazlaması

Rüyada sahibini, hem ticaret hayatında hem de özel yaşamında büyük zorluklar beklediği rivayet edilir. Evde eşinden, iş yerinde iş arkadaşlarından büyük haksızlıklar göreceği, ayrıca hiçbir suçu olmadığı halde kötü durumlardan sorumlu tutulacak şeklinde delalet edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada kel kalmak

Son derece korkutucu bir anlam taşıyan rüyalardan tekidir. Rüya yorumcuları bu durumu şöyle yorumluyor: Rüya sahibini, ekonomik açıdan oldukça çok zorlayacak günlerin beklediği anlamı taşır. Kişi büyük bir geçim sıkıntısı yaşayacağı, işini kaybedeceği, borçlanacağı, aşsız kalacağı, herkese el açacağına alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Kel Kalmak

Rüyada saç dökülüp kel kaldığını gören rüya sahibi, rüya sözlüğü yorumcularına göre yapılan işte karşılaşılacak büyük bir sorunun ardından istenmeyen durumlara düşüleceğine, yapılan işlerin bir türlü kazanç sağlamayacağına sevdiği kişilerle aralarının bozulacağına delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülüp Kazıtmak

Rüyasında saçlarının döküldüğünü görüp saçını kazıtan rüya sahibinin yaşanacak kötü olaylara karşı bazı önlemler almaya, bu  önlemler sayesinde maddi ve manevi açıdan zarar getirecek bir durumdan herhangi zarara uğramadan kurtulmaya delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Beyazlayan Saçın Dökülmesi

Rüyada beyazlayan saçının döküldüğünü gören kişinin, yeni gireceği bir işte ya da yeni başladığı bir ilişkide başarılı olmak için çok çaba göstereceğine delalet eder. Kişinin kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, gittiği yolda büyük ve iş dünyasında ses getirecek projelere imza atacağına yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçın Dökülüp Sararması

Rüya sahibinin aile hayatında bir ayrılık yaşanacağı, bazı maddi ve manevi sorunlarla uğraşılması sebebiyle borçların bir türlü ödenemeyeceği, yapılan planların hayata geçirilemeyeceği, hanedeki bolluk ve bereketin kaçacağı ve kısmetsizlik yaşanacağı anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Tutam Tutam Saç Dökülmesi

Rüyada tutam tutam saç dökülmesi rüya sözlüğü yorumcularına göre birçok konuda kurulan hayallerin yıkılacağına, bu yüzden hem öz güven eksikliği yaşanacağına, hem de tekrar hayal kurmakla ilgili korkulacağına yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Tel Tel Saç Dökülmesi

Rüyada tel tel saç dökülmesi, rüya sahibinin aile bireylerinden birinin hastalığı, altına girilecek büyük bir borç ya da yaşanacak çok acı olay yüzünden büyük bir moral kaybı yaşanacağına delalet eder. Yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, işle ilgili olarak bir türlü yüzün gülmeyeceğine, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi

Rüyada yıkanırken saç dökülmesi, hayırlı bir işe giriştikten sonra yaşanacak tatsız olaylar yüzünden beklenmedik sıkıntılar yaşanacağına, sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Top Top Saç Dökülmesi

Rüyada top top saç dökülmesi, rüya tabiri yapan rüya sözlüğü yorumcularına göre; kısa süre içinde hazırlıksız bir şekilde büyük işler gerçekleştirilen bir konuda işlerin sarpa saracağına delalet eder. Bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına ve bir türlü bir çıkış yolu bulunamayacağına alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Enseden Saç Dökülmesi

Rüyada enseden bir tutam saç dökülmesi, zor bir işe girip kısa süre içinde birçok şeye sahip olmayı hayal ederken beklenen gibi olmayacağına, bazı büyük sorunlarla uğraşılacağına yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi ve Ağlamak

Rüyada saç dökülmesine üzülüp ağlayan rüya sahibinin bir türlü şansı dönmeyen kişinin, işleri içinde yaşanacak bazı sıkıntılar yüzünden maddi açıdan büyük bir sorun yaşayacağına, kendisine ait olmayan bir işte çalışırken istenmeyen bir duruma düşeceğine yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Dökülen Saçı Yapıştırmak

Rüyada saç dökülmesi ve yapıştırmaya çalışmak, giden bir şeyin ya da uğranılan bir zararın ardından beyhude yere çaba göstermeye, bu yüzden olmadık şeyler yapmaya, birçok sıkıntıya girmeye ancak bir türlü istenen şeye ulaşamamaya ve giden şeyi geri getirememeye yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yaşlılıktan Saç Dökülmesi

Rüyada yaşlılıktan saç dökülmesi, aile hayatında ve sosyal hayat içinde büyük didişmelere sebep olacak bir konu yüzünden sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, hatta kalplerinin kırılacağına ancak her şey düzeldikten sonra bu kişilerin kalbinin kırıldığının fark edileceğine alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yastığa Saç Dökülmesi

Rüyada yastığa saçın döküldüğünü görmek, rüya sahibinin, hayallerini süsleyen şeylere ulaşmak için büyük çaba sarf etmesine rağmen karşısına çıkan bazı sorunlar ve engeller yüzünden istediklerini alamayacağına yorumlanmaktadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yorgana Saç Dökülmesi

Rüyada yorgana saç dökülmesi, ayrılık anlamına gelir. Kişi çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden istemediği halde ayrılacak, uzun bir zaman boyunca bu durumdan ötürü kendisini suçlayacak ve bir türlü bir çıkış yolu bulamayacak demektir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Kişi, en sevdikleri tarafından yarı yolda bırakılacak, haksızlığa uğrayacak, tehlikenin içine çekilmeye çalışılacak ya da tuzağa düşürülecek demektir. Rüya sahibinin en yakınları nedeni ile sıkıntıya düşeceğine ve kısmetinden olacağına delalet eder. Kaynak: Rüyada Saçlarının Döküldüğünü Görmek
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçlarının Tutam Tutam Döküldüğünü Görmek
Rüyayı gören kişinin bazı kimselere inanarak gireceği işlerde büyük zarar edeceğine, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine hem de emeklerinin boşa gideceğine yorulur. Rüya sahibinin çevresindekilere dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyasında saçlarının koparak döküldüğünü görmek rüya sahibinin meslek hayatında ani ve hızlı bir düşüşe geçmesine, düşmanlarına ve rakiplerine karşı mağlup olmasına, iyi gününde yanında olanların bu başarısızlığı nedeni ile onu yalnız bırakarak düşmanlarının tarafına geçerek kendisini büyük hayal kırıklığına uğratmasına rivayet edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçların Koparak Ele Gelmesi
Rüyada saçların koparak ele gelmesi de saçların koparak döküldüğünü görmekle aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin ilk yenilgisinde dost sandıklarının kendisini terk edeceklerine ve bunun da rüya sahibinin yıkılmasına neden olacağına alamet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyayı gören kişinin hem özel hayatında hem de ticaret hayatında yaşayacağı kötü, zor ve mutsuz günlere işaret ederken rüya sahibinin hem eşinden hem de iş arkadaşlarından haksızlık göreceğine tabir edilir. Kişi, hiçbir suçu ve günahı olmadan ortaya çıkacak bazı tatsız durumlardan ötürü sorumlu tutulacaktır diye kabul edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Kel Kalmak
Rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine, borçlanacağına, işini kaybedeceğine, ekmeksiz kalacağına ve ele güne muhtaç olacak durumlara düşeceğine işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçlarını Kazıtmak

Rüyasında saçlarını kazıtan kişi yapacağı bazı yanlış hareketlerden veya hatalardan ötürü insanlar arasında kötü bir pozisyona düşerek rezil olur. Bu rüya sadaka ve ibadetlerinizle bu durumdan kurtulmanız gerektiğine, eğer davranışlarınıza dikkat ederseniz kötü bir duruma düşmekten kurtulacağınıza işaret etmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçların Parlaması

Rüyada saçlarının parlayıp, muhteşem bir görüntüye ulaştığını gören kimse hem özel hem de iş hayatında mutlu ve huzurlu olur. Bu rüya aynı zamanda sağlığa, ömrün uzamasına işarettir. Hasta olan bir kimse rüyasında saçlarının parladığını görse hastalığından kurtulur. Bu rüya borçlular için borçlarını ödemesine ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya da yorulabilmektedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç dökülmesi Görmek

Rüyada saçlarinin dökülmüs oldugunu gören kimsenin, serveti gider ve halkin gözünden düser. Bir kimse rüyada kel olan bir kadin görse, fitne île beraber basgösterecek bir duruma işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saç dökülmesi, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olarak görülmemiş olup kişinin üst üste yaşayacağı sorun ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin güzel mevki ve makamdayken gözden düşmesine, hatalı davranışlar içersinde olmaya ve statüsünü kaybetmeye delalet eder. Rüyada saç dökülmesi, kişinin yaşadığı çevre ve topluluk önünde küçük düşmesine, insanlar gözünde saygınlığını yitirmeye tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin iş ve sosyal yaşamındaki yaşadığı maddi kayıplara rivayet edilmiştir. Rüyada saç dökülmesi görmek, ticari yaşamdaki konumunu kaybetmeye, her şey güzelken bir anda alt üst olmaya, borçlanmaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin uygun olmayan davranışları nedeniyle arkadaşları tarafından dışlanmaya yorumlanmıştır. Rüyada saç dökülmesi görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Görmek Nedir

Rüyada saç dökülmesi görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber kişinin zor zamanlar geçirmesine işaret eder. Bu rüyayı gören bekar kişilerin sevdiği kişiden ayrılmaya, gönül kırgınlığa yorulur. Evli kimseler için ise bu rüya kişinin geçim derdi yaşamasına, hane içersinde kırgınlıklar yaşamaya delalet eder. Görülen bu rüya kişi için uyarıcı niteliğinde olup gelişen olaylara karşı elinden geldiğince önlem alması gerektiğine rivayet edilmiştir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek, rüya sahibinin günlük yaşam içersinde bazı olumsuz durumlardan endişe içersinde olmasına, korkularından emin olamamasına ve kararsız kalmasına yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Kel Kalmak

Rüyada saç dökülmesi kel kalmak, kişinin iş yaşamında ki yaptıklarıının göze gelmemesine, uğraş ve emeklerinin heba olmasına delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi

Rüyada yıkanırken saç dökülmesi, rüya sahibinin bütün umutlarını bağlayıp her şeyini tamamladığı bir işin son anda çıkan engellemeler yüzünden gerçekleşmemesine yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Hastalıktan Saç Dökülmesi

Rüyada hastalıktan saç dökülmesi, görülenin aksine bu rüyayı görenlerin yaşadıkları sağlık sorunlarından Allah’ın izni ile şifa bulmalarına işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Tutam Tutam Saç Dökülmesi

Rüyada tutam tutam saç dökülmesi, rüya sahibinin yaşadığı kararsızlığa, güven eksikliği yaşamasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kendilerine olan öz güven eksikliği yüzünden hayallerini hep öteleştirmesine yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Ve Ağlamak

Rüyada saç dökülmesi ve ağlamak, rüya sahibinin yaşadığı şansızlık ve sıkıntılara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve sosyal yaşamlarında neye adım atsalar hüsran yaşadıklarına yorulur.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saç dökülmesi hayırlı şeylere işaret etmez. Fakirliğe, kıtlığa, yokluğa ve itibarını yitirmeye işaret eder. Rüyada saçının döküldüğünü gören kişi maddi zarara girer, rızkı kesilir, çevresinde ve işinde çok sevilen ve sayılan biriyken saygınlığını da kaybeder. Eğer iş yerinde amir, müdür ya da yöneticisi ise rütbesini kaybeder. Aynı zamanda kişinin birisi tarafından kazık yemesi anlamına gelir. Rüyada saçı tamamen dökülmüş ve bu nedenle hiç saçı kalmamış bir kadın görmek hileye, üç kâğıda delalet eder. Hiç saçı kalmamış bir kadın görmek demek kişinin haksızlığa uğraması, yapmadığı bir şeyle suçlanması anlamına gelir. Rüyada saç dökülmesi aynı zamanda rüya sahibinin birinci derece yakın akrabalarından olan birinden gelecek olan keder verecek bir haber anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Görmek

Rüyada saç görmek güzel ve hayırlıdır. Kişinin uzun ömrüne ve zenginliğine işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Dağınık Saç Görmek

Rüyada dağınık saç görmek iyi değildir, kişinin gereksiz ve fazladan harcamalar yaparak, parasını boşa harcayacağına işaret eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saça Kına Yakmak

Rüyada saçına kına yaktığını gören kişi esenliğe, ferahlığa kavuşacak demektir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Kestirmek

Rüyada saç kesmek de kestirmek de kötü olayların yaşanabileceğine bu nedenle kişinin temkinli olması gerektiğine delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçın Gürleşmesi

Rüyada saçın gürleşmesi, ani ve güzel değişiklikler anlamına gelir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Taramak

Rüyada saçını taradığını gören kişi, istemeden yaptığı bir hata yüzünden üzülecek ve pişman olacak demektir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada kıvırcık saç görmek güzel ve iyi şeylere delalet eder. Nimet ve bereket demektir, aynı zamanda kazancın artmasına, bolluğa ve rahata kavuşmaya delalet eder. Rüyasında saçının kıvırcıktan düze döndüğünü görmek ise boşanmaya delalet eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada saç dökülmesi, gören kişi için pekte hayra alamet etmez ve sorunların biri bitmeden birinin başlamasına çözüm yolu aramasına tabir edilir. Kişinin birden bire düşmesi ve yokluk, kıtlık çekmesine işaret edilir. Rüya sahibinin canının sıkıldığı durumların olduğunu gösterir. Bazende ortam içerisinde olmayacak şeyler yüzünden küçük düşmek ve saygınlığını kaybetmek manasına gelir. İş hayatında maddi sıkıntılara uğramak ve zorluklara girmek demektir. Rüyada saçın dökülmesi, iş ortamında yada arkadaş ortamında çok sevilen biri olduğunu ve bu itibarını kaybedeceğine delalettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyada saç dökülmesi, kişinin hayatında olacak olan bazı sorunların olduğunu gösterir. Aynı zamanda bekar kişiler için aşk hayatında hayal kırıklığı yaşamak ve sıkıntıya girmek demektir. Evli kişiler için geçim sıkıntısı çekeceği anlamına gelir. Yani genel olarak maddi sıkıntılardan geçeceğine işaret eder. Rüyada saçın gürleşmesi, birden fazla malın sahibi olacağına ve hanesinde bereketin artıp hiç sıkıntı çekmeyeceğine yorum yapılır. Rüyada saçların dökülmesi, hileye iki yüzlü düşmana alamettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Kopması

Rüyada saç dökülmesi kopması, kişinin bütün sıkıntılarının üst üste bindiğini gösterir. Aynı zamanda bazı sorunların kişinin iş hayatına da yansıyacağı yönündedir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saçının Döküldüğünü Görmek

Rüyada saçının döküldüğünü görmek, rüya sahibinin korktuğu ve endişe duyduğu bazı sorunların olacağına delalettir. Bunlarla bir süre uğraşacağına yorum yapılır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi Kel Kalmak

Rüyada saç dökülmesi kel kalmak, bu rüya iş ortamınızda yada arkadaş ortamında sizin yaptığınız iyi şeylere rağmen yaptığınızın görünmemesi. Bundan dolayı moral bozucu durumlar yaşayacağınızı ifade eder.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yıkanırken Saç Dökülmesi

Rüyada yıkanırken saç dökülmesi, her şeyi yapılmış her şeyi tam olan bir şeye adım atarken son andan pürüzler çıkması manasındadır. Bundan dolayı kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Hastalıktan Saç Dökülmesi

Rüyada hastalıktan saç dökülmesi,  bu rüya tam tersi ile tabir edilir. Kişinin sağlık sorunları var ise şifa bulacağına ve maddi manevi sıkıntıları atlatacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Tutam Tutam Saç Dökülmesi

Rüyada tutam tutam saç dökülmesi, kişinin öz güven eksikliği yaşayacağına ve bir kurduğu bundan dolayı gerçekleştiremeyeceği yönündedir. Eğer tel tel dökülüyorsa, yakınlarınızdan birinin sağlık sorunu yaşayacağına işarettir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Saç Dökülmesi ve Ağlamak

Rüyada saç dökülmesi ve ağlamak, talihsizlik yaşamak ve bir türlü dönmeyen şansından dolayı canının sıkılması demektir. Eşiyle bazı konularda ters düşmek, iş ortamında istenmeyen şeyler yaşamak manasındadır.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Top Top Saç Dökülmesi

Rüyada top top saç dökülmesi, hazırlıksız olduğu bir işle uğraşmak ve bundan dolayı işleri tam olarak toparlayamama manasındadır. Borçlar ile uğraşacağına ifade edilir.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)  
Rüyada Yastığa Saç Dökülmesi

Rüyada yastığa saç dökülmesi, rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu şey için çok uğraştığını ve bu çabasına rağmen önüne engeller çıkacağına yorum yapılır. Bundan dolayı umutsuzluk yaşayacağına işarettir.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 97 okuma
Şeker 24 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Şeker Rüyazede (1.6k puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 34 okuma
Bahar şen 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Bahar şen Karabasan (96 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 39 okuma
AnonimKız 5 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde AnonimKız Karabasan (388 puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 32 okuma
Katerima 3 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Katerima Rüyazede (760 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 48 okuma
Aylin Öztürk 31 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (310 puan)   yazdı
+9 oy
6 yorum 87 okuma
Simge 14 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (167k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 33 okuma
22 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 66 239 yazdı
+2 oy
144 yorum 690 okuma
mustafaharputi 7 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)   yazdı
+2 oy
24 yorum 149 okuma
+3 oy
131 yorum 635 okuma
mustafaharputi 7 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)   yazdı
+6 oy
100 yorum 436 okuma
mustafaharputi 9 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)   yazdı
+3 oy
80 yorum 366 okuma
mustafaharputi 9 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.2m puan)   yazdı
+5 oy
30 yorum 265 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...