Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+4 oy
42 okuma
Brlklc Rüya kategorisinde Karabasan (800 puan)  
Evimizin banyosuna benzer bir banyoya giriyordum. Tuvaletimi yaptuktan sonra sifonu çektiğimde, klozet taşıyordu. Her yer kahverengi bir pislik içerisinde kalıyordu. Banyoyu temizlemeye uğraşıyordum. Daha sonra hiç bilmediğim bir eve gidiyordum. İlkokul arkadaşlarım ve üniveristeden iki arkadaşım ile derse giriyordum. (İki arkadaşımdan birini çok seviyorum. Diğerini ise sevmiyorum çünkü bana zararı dokundu öncesinde) sevmediğim kız sevdiğim kız ile arama girip oturuyor. Ben ise sinirleniyorum ve toplanıp gidiyorum. Başka odaya giriyorum. Odada bir alet var. Aletin yandığını görüp elime alıyorum. Aşağı kata gidiyorum. Yanıyor diye bağırıyorum ama kimse umursamıyor. Yanan cismi yere fırlatıyorum bana kızmaya başlıyorlar. Ağlayarak sevdiğim arkadaşımın yanına gidiyorum ve orada bir de kardeşimin ilkokuk öğretmeni oluyor. Ellerimi gösteriyorum. Ellerimde siyahlaşmış derin yanıklar oluyor. Öğretmen bana yardım etmedikleri için arkadaşlarıma kızıyor. Sevdiğim arkadaşıma gidip ağlıyorum fakat umursamıyor. Daha sonra içeriye gidiyorum ve bir odaya daha giriyorum o oda da ise ilkokuldan erkek arkadaşım oluyor. Sarılarak ağlıyorum. Sonra bir şeyler arıyoruz. Odadan dışarı çıktığımda. Yan kapının ardında öfkeyle duran başka bir erkek arkadaşımı görüyorum. Sarıldığım erkek arkadaşıma kızmış oluyor. Sonra bende banyoya giriyorum. Ve burnumdan önce su geliyor. Sonra peçeteyi koyduğumda peçete kana bulanıyor. Burnum çok kanıyor. (Rüyanın devamı var mıydı hatırlayamıyorum. Biz 4 kişilik bir aileyiz ve neredeyse iki haftadır tüm ailem kabuslar görüyor. Kabuslarımız genellikle birbiri ile bağlantılı. Aynı olayları farklı mekanlarda görüyoruz. Ve genellikle aynı günde aynı kabusları görüyoruz. Lütfen birisi açıklama yapabilir mi bu rüyamın altına? Yorumlar mısınız? Bu uygulamayı kullanmayı yeni öğrendim. Eskiden oy vermeyi bilmiyordum. Bu yüzden rüyalarım yorumlanmıyor. Ama artık oy veriyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Kabuslarımın anlamlarını çok merak ediyorum)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
seni hatta ailen,ide ilgilendiren bazı tatsızlıklar sebep oluyor olabilir. yorumdan ziyade bazı yazı başlıklarını vereyim onları oku. ailenin de görmesi geçmişte yada yakın zamanda olan olaylarla alakalı olabilir.


https://www.ruyadaruya.com/133672/kabus-gormek-ile-ilgili-bilmediklerimiz
https://www.ruyadaruya.com/66692/ruyalari-alt-ust-eden-bazi-kabuslar
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)  
+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)  

İlgili rüyalar

+8 oy
9 yorum 139 okuma
+6 oy
10 yorum 122 okuma
mustafaharputi 23 Şubat 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 49 okuma
+3 oy
1 yorum 31 okuma
Aylin Öztürk 4 Mart 2020 Tabir kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 48 okuma
mustafaharputi 22 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+8 oy
0 yorum 33 okuma
Rabiahh091 23 Mart 2020 Rüya kategorisinde Rabiahh091 Karabasan (800 puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 91 okuma
19 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde İlayda   1 yazdı
+6 oy
2 yorum 61 okuma
2 Şubat 2020 Rüya kategorisinde misafir   16 66 241 yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
Nur123 20 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Nur123 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 78 okuma
Ruya.ci 8 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ruya.ci Karabasan (800 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 334 okuma
Simge 12 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (113k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...