Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
28 okuma
Lusid kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
İngiltere’de bulunan Hertfordshire Üniversitesi’nden Profesör Richard Wiseman, istenilen rüyayı görmeyi sağlayacak bir telefon uygulaması geliştirdi.
tabiki bunu denemedim. deneyenoldumu buraya yorum yapabilir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (416k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Güzel uygulamaymış. Denemek lazım. Aslında enerjim yüksek olduğu zamanlar rüya içinde farkındalık kazanıp zaten istediğim şekle soktuğum oluyor. Ama bu şekilde bilinçaltını yönlendirici etkenler de güzel olabilir. Belki uygulama olmasa da şu ses düzeneği kurulup bilgisayardan denenebilir.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
aslında bir üyemizin uzun uzun rüya görmesi ile ilgili araştırma yaparken bu yazıyı gördüm. i phone kullananlar deneyebilir.
Rüya Bilgesi (416k puan)  
Ben androidciyim ama evet iphonecular denesin bakalım.
Rüya Ustası (57.8k puan)  
Uzun uzun rüya gören üye benim zannımca :D
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
evet yaren özellikle senin için araştırdım ama uyku bozukluğu dışında bir veri bulamadım. oda bir iki psikiyatristin açıklaması idi. geçen zahide yetişin canlı yayında böyle bir ifadesi oldu bir rüya yorumu ile ilgili biz bayanlar dizi gibi rüya görürüz demişti. araştırmak istedim ama net bi şey bulamadım.
+2 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
iPhone için üretilen “Dream:ON” adlı uygulamada kişi uyumadan önce kalkacağı saati giriyor, daha sonra menüdeki görmek istediği rüyalardan birini seçiyor. Uygulama, uyanmaya 20 dakika kala kişinin hareketlerini gözlemliyor. Eğer kişide rüya gördüğünün bir göstergesi olarak hiçbir hareket saptamazsa, kişinin görmek istediği rüyayı çağrıştıracak sesler çıkartmaya başlıyor. Mesela kişi plajda bir rüya görmek istediyse dalga sesi çalıyor.
0 oy
Rüya Ustası (57.8k puan)  
Daha önceleri bende görmüyordum öyle uzun rüyalar çoğunu hatırlamazdım bile mesela akşam ne izlediysem rüyama girerdi osmanlı dizisi izlesem kendimi sarayda padişahı dinlerken görürdüm hapiste geçen bi dizi izlesem hapiste görürdüm, veya nette venedik resmi görürdüm gece rüyamda gondolla gezerdim de şu 10 aydır ilginç ilginç rüyalar görüyorum o yüzden merak sardım zaten daha önce hiç ölü görmezdi mesela babannem dedem veya herhangi bi yakınım dahil. Bide ben size bişey sorcam ama msj kısmı kapalı galiba sizde nasıl sorabilirim acaba

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.7k puan)   yazdı
+2 oy
7 yorum 17 okuma
+3 oy
0 yorum 25 okuma
17 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Merve   yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
+4 oy
1 yorum 16 okuma
2 Mayıs Rüya kategorisinde Zumrut Karabasan (167 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
+5 oy
1 yorum 26 okuma
+2 oy
5 yorum 27 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

107 Aktif
3 Üye ve 104 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16380
Dün : 25442
Toplam : 16166292
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...