Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyalarınıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayınız. Puan toplamak için oy veriniz, yorum yazınız.
+7 oy
27 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Tabircisi (10.1k puan)
Rüyamda bir dans yarışmasına katılan bir ekipte görev almaktayım. Öncelikle iki kişiye dans öğretiyorum, içersi oldukça sıcak. Bu yüzden üst kata çıkıyoruz. Orada klima olduğu için dha rahatız. Ama bizim ekipten bir kişinin tşörtü ve ayakkabıları olmadığı için rhat dansedemiyor. Ben bu durumu diğer görevli arkadaşa söylüyorum. Oradan ayrılıyorum, sanırım ayakkabı bulmak için. (Daha sonra bilgisayar parçası oluyor) bir yoldan aşağı giderken polislerin barikat kurduğunu görüyorum. Yanlarından geçiyorum.

Ethernet uçları olan bir bölgede arabaların bilgisayar donanımlarını tamir ettiklerine şahit oluyorum. Daha sonra hapishane gibi biryerden bir adres alıyorum. Oraya gittiğimde (o bilgisayar parçasını bulmak için) üst kata çıkıyorum. Sinirden yüzü kızarmış bir adam var. Daha sonra geleyim isterseniz diyorum, çok seviniyor. Şu an başka bişeyle uğraşmam lazım diyor.

Alt kata inerken, eskilerden bir bilgisayarcı arkadaşı görüyorum. Bu çocuk çok yetenekli ve zekiydi. Sen burdamıydın, diyor bana. Bilseydim seslenirdim diyor. Oradan çıkarken düşünüyorum. Ölmüş bu çocuk diye. Hem zekası hem yeteneğini çok yanlış yerde yıllarca çalışarak geçirmiş olduğunu düşünüyorum.

Sonra geri dönmem gerekiyor. Ve bir taksi buluyorum. Boğaza kadar arabayla gidiyoruz. Boğazdan yürüyerek geçmemiz gerekiyormuş. Daha doğrusu taksiden iniyoruz. Ve suyun içinde yürüyoruz. Bir çam fidanı beni takip ediyor suda. Bunu söylediğimde rüzgardan geldiğini iddia ediyor taksici. Sonra yerin altından değilde, merdivenlerle suyun üstüne bir yere çıkıyoruz. Orada gişeler var. Benim öğrencilerimden biri gişede. Ceplerime bozuk para bakınıyorum. Bu arada taksimetrede ne kadar yazdığını soruyorum. 4 lira falan yazmıştır diyor. 4.5 lira veriyorum, içinden 4 lirasını alıyor.

Gişelerden geçerken, bir çingene kızı koluma takılıyor ve benim sayemde ücretsiz geçiyor. Birlikte yürüyoruz. Sonra aynı apartmana giriyoruz. Bu dudağımı öpüyor. O sırada bir fotoğraf flaşı patlıyor. Yukarıya baktğımda bir fotoğraf ışıltısı daha patlıyor. Ve yukarıya çıkıyorum. Abim orada ve 8-9 erkek daha var içerde. Kimin fotoğraf çektğini soruyorum ama söylemiyorlar. Birisi bana bilgisayarla ilgili bir program soruyor. Kullanıp kullanmadığımı. Kızıyorum, ama sakin olmam gerekir diyerek hayır diye cevap veriyorum.

Sonra kız geliyor, gelmemesini söylüyorum ama dinlemiyor. Bunu taciz ediyorlar. O sırada testere gibi düşünüp bunları ormanlık bir yerde ellerinde sadece program cd leri ile bırakmayı düşünüyorum.
Rüyakar (1.6k puan)
Nekadar uzun rüya

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 15 okuma
15 Nisan Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (72.1k puan) yazdı
+8 oy
1 yorum 142 okuma
5 Haziran 2017 Rüya kategorisinde yagmurcini Rüyazede (121 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (20.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 23 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (20.2k puan) yazdı
+5 oy
2 yorum 43 okuma
9 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Yorumcusu (17.4k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 48 okuma
23 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (148k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (10.1k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 26 okuma
+7 oy
2 yorum 31 okuma
20 Ekim Rüya kategorisinde Ela Karabasan (-165 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 35 okuma
11 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (148k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.2k rüya

20.3k yorum

12.1k düş-ünce

2.4k üye

60 Aktif
3 Üye ve 57 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 9578
Dün : 55749
Toplam : 11118813
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1563 e
  2. Karga - 87 e
  3. Yaren1989 - 35 e
  4. yok - 30 e
  5. Rüyazede - 21 e
  6. kuzgun - 19 e
  7. B - 19 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...