Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
33 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (27.2k puan)  
Rüyamda bir dans yarışmasına katılan bir ekipte görev almaktayım. Öncelikle iki kişiye dans öğretiyorum, içersi oldukça sıcak. Bu yüzden üst kata çıkıyoruz. Orada klima olduğu için dha rahatız. Ama bizim ekipten bir kişinin tşörtü ve ayakkabıları olmadığı için rhat dansedemiyor. Ben bu durumu diğer görevli arkadaşa söylüyorum. Oradan ayrılıyorum, sanırım ayakkabı bulmak için. (Daha sonra bilgisayar parçası oluyor) bir yoldan aşağı giderken polislerin barikat kurduğunu görüyorum. Yanlarından geçiyorum.

Ethernet uçları olan bir bölgede arabaların bilgisayar donanımlarını tamir ettiklerine şahit oluyorum. Daha sonra hapishane gibi biryerden bir adres alıyorum. Oraya gittiğimde (o bilgisayar parçasını bulmak için) üst kata çıkıyorum. Sinirden yüzü kızarmış bir adam var. Daha sonra geleyim isterseniz diyorum, çok seviniyor. Şu an başka bişeyle uğraşmam lazım diyor.

Alt kata inerken, eskilerden bir bilgisayarcı arkadaşı görüyorum. Bu çocuk çok yetenekli ve zekiydi. Sen burdamıydın, diyor bana. Bilseydim seslenirdim diyor. Oradan çıkarken düşünüyorum. Ölmüş bu çocuk diye. Hem zekası hem yeteneğini çok yanlış yerde yıllarca çalışarak geçirmiş olduğunu düşünüyorum.

Sonra geri dönmem gerekiyor. Ve bir taksi buluyorum. Boğaza kadar arabayla gidiyoruz. Boğazdan yürüyerek geçmemiz gerekiyormuş. Daha doğrusu taksiden iniyoruz. Ve suyun içinde yürüyoruz. Bir çam fidanı beni takip ediyor suda. Bunu söylediğimde rüzgardan geldiğini iddia ediyor taksici. Sonra yerin altından değilde, merdivenlerle suyun üstüne bir yere çıkıyoruz. Orada gişeler var. Benim öğrencilerimden biri gişede. Ceplerime bozuk para bakınıyorum. Bu arada taksimetrede ne kadar yazdığını soruyorum. 4 lira falan yazmıştır diyor. 4.5 lira veriyorum, içinden 4 lirasını alıyor.

Gişelerden geçerken, bir çingene kızı koluma takılıyor ve benim sayemde ücretsiz geçiyor. Birlikte yürüyoruz. Sonra aynı apartmana giriyoruz. Bu dudağımı öpüyor. O sırada bir fotoğraf flaşı patlıyor. Yukarıya baktğımda bir fotoğraf ışıltısı daha patlıyor. Ve yukarıya çıkıyorum. Abim orada ve 8-9 erkek daha var içerde. Kimin fotoğraf çektğini soruyorum ama söylemiyorlar. Birisi bana bilgisayarla ilgili bir program soruyor. Kullanıp kullanmadığımı. Kızıyorum, ama sakin olmam gerekir diyerek hayır diye cevap veriyorum.

Sonra kız geliyor, gelmemesini söylüyorum ama dinlemiyor. Bunu taciz ediyorlar. O sırada testere gibi düşünüp bunları ormanlık bir yerde ellerinde sadece program cd leri ile bırakmayı düşünüyorum.
Rüya Tabircisi (9.3k puan)  
Nekadar uzun rüya

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 21 okuma
15 Nisan 2019 Analiz kategorisinde Simge Astral Gezgini (110k puan)   yazdı
+12 oy
2 yorum 192 okuma
5 Haziran 2017 Rüya kategorisinde yagmurcini Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 32 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.6k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (6.6k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 51 okuma
9 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Hicaz Uzman Yorumcu (33.1k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 71 okuma
23 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (412k puan)   yazdı
+2 oy
30 Nisan 2016 Arşiv Uzman Yorumcu (27.2k puan)   yorumladı
+1 oy
30 Nisan 2016 Arşiv Uzman Yorumcu (27.2k puan)   yorumladı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
+6 oy
1 yorum 80 okuma
+8 oy
2 yorum 356 okuma
20 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Ela Rüyakar (2.7k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.1k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

97 Aktif
0 Üye ve 97 misafir
Bugün : 1570
Dün : 17901
Toplam : 16104016
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2724 e
  2. Sonbahar - 388 e
  3. Rüya Tabircisi - 203 e
  4. Karga - 149 e
  5. magdalena - 108 e
  6. yirmiyedi - 48 e
  7. saga - 43 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...