Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
21 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi (9.8k puan)  
Rüyada Koltuk tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

0 oy
Uzman Yorumcu (27.8k puan)  
Amerikan evlerine benzeyen bir evde görmüş beni teyzem rüyasında, 2-3 katlı bir ev... heryer yemyeşildi diyor... Bayırdan aşağı gelmişim, yemyeşil elbiseler giymişim, koyunlar varmış, koyun sürüsü... Benimmiş o ev... yani bir ses geldi bana dedi ve bu ev onun demişler... Sonra genç bir adam görmüş benim peşimden heryere gelen, ve ismimi söyleyerek o nereye giderse bende onunla oraya gidiyorum, onun peşinden demiş teyzeme, bırakmıyormuş beni... aşık mı bilmiyorum.... Sonra benim evim olduğu söylenen 2-3 katlı amerikan tipli ev'e girmişim, o genç adamda yine peşimden gelmiş ama eve girmemiş, evin çatısında durmuş... ama o adam uçuyordu diyor teyzem, yani uçarak evin çatısına gitti diyor, hep senin peşinden geliyordu heryere dedi... O nereye giderse bende oraya diyormuş... Bana aşık mı bilmiyorum ama daha sonra teyzem sormuş adama ne iş yapıyorsun sen kimsin diye, adamda ben polisim demiş...

Sonra başka birgün gördüğü bir rüyada yine beni görmüş, Ben bir kağıda hayalimi çiziyormuşum... teyzeme göstermişim kağıdı bak hayalim bu benim diy, ama ben göremedim diyor bulanıktı diyor, belkide bana gözükmedi dedi... Ben baksana çizdim burda demişim ama o yine görememiş kağıda çizdiğimi...
 

0 oy
Rüya Tabircisi (9.8k puan)  
Evde bulunan koltuklar kişinin eş ve dünyalığına, Resmi dairelerde görülen koltuk sorumlulluk gerektiren iş ve görevlere, Gösterişli koltuk makam ve mansıp sevdasına, gözünü yöneticilik hırsı bürümüş halk avcılığı yapan demagog kimselere delalet eder. Kool ile omuzun birleştiği yerin alt kısmı olan insan vücudundaki koltuk insanın sırlarına, eşler arasındaki sevgi ve muhabbete; koltuk altının kokması ya da bu kokuyu almak gizlenen şeylerin açığa çıkmasına, düşmanlık ve kıskançlığın yok olmasına, başağrısı yahut nezle gibi gelip geçici hastalıklara delalet eder. Araç koltuğu için Bakınız; Eyer. ( Ayrıca Bakınız; Taht.)Rüyada bir koltuğa oturmak, gerçekleşmeyecek emelleriniz yanlış düşünceleriniz olduğuna yorumlanır. Rüyada bir koltuğa oturmak, gerçekleşmeyecek emelleriniz yanlış düşünceleriniz olduğuna yorumlanır. Yanlış hedefleriniz veya umutlarınız olduğuna işaret eder. Rahat bir koltuğa oturduğunuzu gördüyseniz hayatınızın emniyette olduğunu gösterir.Mevki, varlık, güç simgesidir. Rüyada koltuk görmek, memuriyet, mansip ve makarna isarettir.Bir koltuğa oturmak, yanlış umutlarınız veya hedefleriniz olduğuna işaret eder.Bir koltuğa oturmak, yanlış umutlarınız veya hedefleriniz olduğuna işaret eder.

İlgili rüyalar

+3 oy
2 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (9.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 51 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (9.8k puan)   yazdı
0 oy
55 yorum 21 okuma
16 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 35 okuma
3 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (805 puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 47 okuma
7 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde ruveyda Karabasan (402 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 55 okuma
8 Şubat Rüya kategorisinde Yunus şahin Karabasan (406 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 28 okuma
18 Ocak Rüya kategorisinde yok Rüyazede (845 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
28 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Oznur05 Karabasan (400 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 25 okuma
7 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Yagmur2012 Karabasan (179 puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 146 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (9.8k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

67 Aktif
2 Üye ve 65 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22685
Dün : 22035
Toplam : 16147157
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3082 e
  2. Sonbahar - 466 e
  3. Rüya Tabircisi - 400 e
  4. Karga - 223 e
  5. magdalena - 113 e
  6. kuzgun - 71 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...