Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
18 okuma
jeandark34 Rüya kategorisinde Rüyazede (694 puan)  
Rüyamda ölmüştüm ve cennet veya cehenneme gönderileceğimiz yerde sırada bekliyordum. Sıra bana doğru yaklaştıkça cehenneme gideceğim diye içime korku düşmüştü. Sıra bana gelince karşımdaki bir varlık biraz durdu ismimi söyleyip sen cennete gideceksin dedi ve mutluluktan ağlamaya başladım. Ama cennetteki ilk görevim benim kendi köpeğimin kakalarını temizlemek olduğunu söylediler bende şaşırdım.

Rüyamın diğer kısmında ise sevmediğim bir sınıf arkadaşım vardı. Meğer bu eşcinselmiş. Kendisi erkek. Telefonla gizlice konuşurkende  onun konuşmasına kulak misafiri olmuştum. Şöyle diyordu prezervatifi içimde unutmuşsun anlıyacaklar filan diyordu sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada cennet görmek camiye, zikir meclisine, hacca, cihada, salih amellere, gerçek ilme ve çarşı pazara işarettir. Rüyada elinde cennetin anahtarı olduğunu görmek, ibadet, ilim, hikmet ve marifetle nasiplenmeye delâlet eder. Cennet, yüce Allah'ın mümin kulları için hazırladığı saadet yurdudur ve onun rahmetinin bir eseridir. Bu sebeple rüyada cennet görmek hayır ve müjde ile tâbir olunur. Bir kimsenin rüyada cenneti açıkça görmesi, arzu ettiği ve istediği her şeye nail olacağına delâlet eder.
üstte yazılan alimlerin değerlendirmesidir şimdi benim değerlendirmeme geleyim. önünde yol ayrımı var daha doğrusu bir karar noktası cennet ve cehennemde ki arafta kalmışsan bu durum iyi ve kötülüğün eşit olmasıdır günah ve sevabın eşit olması yada bir hatanın yüzleşmek durumunda olmak. diğer türlü bakarsak sıratta olmak çünki cennete mi cehenneme mi gidileceği sırattan geçerken belli olur.  gene önünde bir yol ayrımı var köpek pisliği temizlemek durumunda kalman muhtemelen bir konuyla yüzleşmen ve  o  konu üzerinde bir telafi yapman gerektiğine işaret ediyor o konu her neyse çözersen büyükbir huzura kavuşacaksın.
eşcinsellik konusu çevrende seni rahatsız eden davranışlar olabileceği gibi hormonal dengelerinde bazı değişimler olduğuna işaret edebilir eğer ergenlik döneminde isen normal bir rüyadır ama hormonal bazı değişimlerde bu rüyalara sebep olabilir içindeki kişilik çatışmasıda diyebiliriz yoğun duygusal dönemlerde görülen rüyalardandır. çevrende seni etkileyen bir durum yoksa bunu hormonal yada psikolojik olarak değerlendirmek gerekir. belki bahar dönemi belki  salgın blekide çevre faktörleri duyguları etkileyebilir. ikinci kısım sağlıkla alakalı durabilir.
jeandark34 Rüyazede (694 puan)  
çok teşekkür ediyorum değerli yorumunuz için.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)  
Rica ederim bende teşekkür ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 32 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
feyza1706 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde feyza1706 Rüyazede (501 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 80 okuma
Turna 25 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Turna Rüya Tabircisi (9.6k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 45 okuma
gastarad_19 9 Şubat Rüya kategorisinde gastarad_19 Rüyazede (519 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 54 okuma
+3 oy
2 yorum 28 okuma
safiyem 26 Mayıs Rüya kategorisinde safiyem Rüyazede (509 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 12 okuma
Simgecansu 4 Mayıs Tabir kategorisinde Simgecansu Rüyazede (503 puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 272 okuma
mustafaharputi 1 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (5.5m puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 82 okuma
dimit 6 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
Saqelenge 26 Mart İstihare kategorisinde Saqelenge Rüyazede (503 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.7k rüya

80k yorum

26.2k düş-ünce

4.3k üye

50 Aktif
2 Üye ve 48 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 59
Dün : 26216
Toplam : 16998683
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 847 e
  2. Karga Karga - 150 e
  3. Sonbahar Sonbahar - 64 e
  4. ~Angel~ ~Angel~ - 36 e
  5. Hypnos Hypnos - 29 e
  6. Ruyaninmeali Ruyaninmeali - 26 e
  7. eirene eirene - 23 e
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...