Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
36 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (1.7k puan)  
Rüyada başka bir gezegendeyim yanımda birisi var orta yaşlarda yüzünü felan hatırlamıyorum karanlık bir yerdeyiz dağlık alan gibi bir yer büyük yarıklar var yanımda ki kişi ile çok hızlı hareket ediyoruz yükseğe zıplıyoruz yere iniyoruz tekrar zıplıyoruz yanımdaki kişi kendini övüyor benim yaptığımı herkes yapamaz felan diyor ama bende onun yaptıklarını yapa biliyorum büyük bir yarığın karşısına atlıyorum sonra bir yere oturuyoruz iki dağ arasındaki yeşil kutup işıklarını izliyoruz dağlar siyah olarak gözüküyordu.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
bilinçaltı olarak bu rüyayı görmene neden lolan bir durum varmı film belgesel haber gibi
Rüyazede (1.7k puan)  
Hocam filim veya vb... gibi şeyler izlemedim televizyon fazla izlemiyorum genelde kitap okurum telefonda da etkileneceğim bir şey olmadı.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Tamam yorumladım zaten

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
kuzey ışıkları ile ilgili net bir yorumu yapmak gerçekten zordur kimsenin net bi şey söyleyeceğini sanmam. önce kuzey ışıkları ile ilgili bi açıklama vereyim bilimsel olarak gerçek bilgilerdir.
Kuzey ışınları genellikle kutuplarda ortaya çıkan ışımadır. Çok nadir de olsa ılımlı bölgelerde bazı zamanlar görülebilmektedir. Özellikle güçlü ve büyük manyetik ışımalar kuzey ışınlarının çok daha net görülmesine olanak vermektedir. Bu dönem ortalama 10 yılda bir meydana gelir ve 3 yıllık süre eşliğinde görüntü sağlar. Ancak genel olarak dünyanın belirli noktalarında sürekli kuzey ışıklarını izlemek mümkün.
şimdi rüyanı değerlendirelim gezegen ve uzay genelde hayal dünyasının geniş olduğunu ve aynı zamanda geleceğin parlak olduğuna işaret eder.bilgi başarı zafer iyi bir gelecek olarak düşün. ancak kutup ışıkları nı değerlendirirsek güneşten gelen manyetik ışımalar olduğuna göe güneşte büyük birisini işaret ettiğine göre çevrende belki bir devlat adamı yada bir yöneticinin etrafına yadığı pozitif enerji yada gerçek anlamda çevresini etkilediğine işaret eder. belkide gelecekte seni işaret eder. ışıklar da gene geleceği işaret ederler yolun aydınlık olacağını ve parlak bir geleceği işaret eder.  belki hayal dünyanda belki gerçekte olabilir bu durum  ama normalin dışında insanları etkileyen etkisi alan hayranlık uyandıran bir durumu gösteriyor. ya gerçekten başarılı olacaksın yada hayallerin bu yöndedir dağlar da yüksek kişilere ve yüceliğe işaret ederler. bir arada olmaları çok iyi görünüyor. belkide ilahi bir olay çevreni değişik bir şekilde etkisi altına alacaktır. hayırlı olacağını umuyorum.
Rüyazede (1.7k puan)  
Hocam Allah razı olsun çok sağolun düşüncelerimi özetlersem Kainatı görüp ve Masivanın ( eşyanın ) gizemli bilgisini görmek istemiyorum vede masivadan geçip Hakka kavuşmak istiyorum, Allah’ın bize üfürmüş  olduğu o kutsal ruh ile bütünleşmek istiyorum Allah nasip ederse
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Tek başına hareket etme ama bilgi ve yardım alacağın alimlere de danış bu tur durumlar şeytanın en fazla sevdiği durumlardır. En kolay yoldan çikardığı durumlardır diyelim.
Rüyazede (1.7k puan)  
Doğru söylüyorsun hocam ben biliyorum aslında lakin bu zamanda yardım alabilecek birisini bulmak zor gerçekten siz yarıdım edebilirmisiniz veya yarım alabileceğim birisini tanıyormusunuz.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Var aslında da ama her yerde tanıdığim olmayabilir ama senin kalbinin kabullenecegi biri olması gerekir tavsiyelere kalbin ısınmayabilir. Bakacaģın şey gittiğin alimin allahın emirleri ile beraber peygamberin sünnetinide uygulaması gerekir yani ehlisünnet vel cemaat denilen şeydir bu kelimeyi araştırabilirsin.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Her alime kalp ısınmayabiliyor burada esas olan o kişiden alacağın enerji  huzur bilgi ve feyzdir çevrendede vardır böyleleri bana da soracağın konulara elde oldugu kadar destek olmaya çalışırım.
Rüyazede (1.7k puan)  
Kelimeyi biliyordum ama tam olarak değil. Tanıdığım bir kaç kişi var ama güvendiğim söylenemez çünkü vefk yazıyorlar , cinilerden yardım alıp hazine yeri bulma gibi işlemler yapıyorlar bende güvenemiyorum. Sizin önereceğiniz birisi var ise sevinirim
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Yok onlar değil onlarla uğraşma daha cok çevrende guvenecegin cami imamları olabilir yada tasavvuf alimleri .  tasavvufçular ekolleri olduğundan ekolleri sana uygun olmayabilir cami imamları bu aşamada daha uygun
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Bende tasavvufçuyum ama bin yıllık bir aile geçmişi var tasvvufcu olmama ragmen cami imamını tavsiye ediyorum. Tasavvuf daha zor ve çilelidir. Sorumlulukları vardır ayrica her kol farklı etki bırakır olumlu ve olumsuz etki bırakabilir cami imamlari daha sadedir.
+1 oy
Rüyazede (1.7k puan)  
Hocam Allah razı olsun yardımlarınız için bende aslında Tasavvuf taraftarıyım çünkü günümüz Müslümanlığının maneviyattan uzaklaştığını düşünüyorum nice Arifler , Sufiler dinsiz diyerek katledilmiştir. Sizin tavsiyeniz üzerine bir hocadan yardım alacağım ama düşüncelerimizin pek uyacağını sanmıyorum
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Şimdilik sade biri olsun tasavvuf derindir belirli bir manevi olgunluga ulaştığın zaman düşün. Gunumuzde tasavvufçulardan keramet mucize gibi şeyler bekliyor insanlarımız ama onların görevi kalbin ve nefsin kötü hallerini tedavi etmek ve nasihat vermektir.
Rüyazede (1.7k puan)  
Anlıyorum hocam vermiş olduğunuz bilgeler içinde Allah razı olsun. Günümüz insanlarının çoğu beşeri düşüncelere o kadar daldı ki yaratılmışlarda ki kerametti görmezden geliyorlar.
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rica ederim.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 30 okuma
29 Mayıs Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.7k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 24 okuma
22 Mayıs Rüya kategorisinde yok Rüyazede (956 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 51 okuma
3 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde Ela Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 47 okuma
8 Şubat Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (54.7k puan)   yazdı
+1 oy
30 yorum 7 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
+4 oy
1 yorum 245 okuma
+7 oy
1 yorum 54 okuma
3 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (6.3m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 41 okuma
25 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
+4 oy
2 yorum 47 okuma
26 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde misafir   12 34 174 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...