Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
41 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Rüyamda bilmedigim bir evdeydim oğlumla uyanmışız üstümüz sidik içinde kedi yüzlerimize işemiş.üstümüzü değiştirdik yüzümüzü yıkadık temizlenemedik.kotu kokusu kaldı.gene aynı odaya geçtik bisey beni tuttu havaya kaldırdı ayaklarımı yere basmak istedim ama beni daha da yukarı kaldırdı çırpınamadım bile pencereye doğru beni götürdü oğlum da peşimden koştu anneme seslendim sesim daha güçlü çıksın diye uğraşıyodum uyandım.şu salgın dönemlerinde hastane personeliyim çocuğumdan ayrıyım vücudumun çeşitli yerlerinde ağrılar var bunların etkisi olabilir mi acaba?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Rüya Kurucu (82k puan)  
Merhaba , önce  katkılarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz bu zor günlerimizin kahramanlarısınız gerçekten samimiyetle alın lütfen bu söylediğimi ... Kedi sidiği hayırlı bir şekilde başladığınız işin size zarar verebileceğine işaret muhtemelen psikolojik olarak bu zararı yaşıyorsunuz ve bilinçaltı size bunun sinyallerini veriyor , kendinize iyi baktığınız ve koruduğunuz sürece evladınız da güvende olacaktır lütfen sizi ufakta olsa rahatlatacak ve  yaşam gücünüzü tazeleyecek şeyler bulmaya çalışın unutmayın bu bir süreç ve sağ salim geçmesini sağlamalısınız kendi canınızı da koruyarak... Sevgi ve saygımla ...
+1 oy
Karabasan (404 puan)  
rüyada hayvan pisliği bulaşması aileye dertlerini anlatamamaya ve öfke patlaması yaşamaya, zorlu bir hayata ve göz yaşının kurumamasına rivayet eder. rüyada inek ahırı temizlemek moralin yerle bir olmasına, zirvede olmaya ve başarılı olmaya delalet eder.

Rüyada Hayvan Dışkısı Görmek
Rüyada hayvan dışkısı görmek, çok hayırlıdır. Kurtuluş ve şifa anlamına gelir. Can sıkan, hastalığa, mutsuzluğa ve huzursuzluğa neden olan her türlü sorunun biteceğine alamet eder
+1 oy
Karabasan (413 puan)  
kötü bir rüya gördüğünüzde o kötü rüyanın şerrinden Allah'a sığının..  kötü rüyaların anlatılması iyi değil diye biliyorum ne kadar doğru bilemem ama öyle duydum.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 41 okuma
23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Bilkay Karabasan (400 puan)   yazdı
+6 oy
9 yorum 78 okuma
0 oy
3 yorum 8 okuma
15 Mayıs Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
7 yorum 12 okuma
+1 oy
6 yorum 28 okuma
22 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
12 yorum 23 okuma
20 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+5 oy
6 yorum 42 okuma
2 Eylül 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 26 okuma
23 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 21 okuma
25 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Yusuf   yazdı
+2 oy
2 yorum 28 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (12.3k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 23 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (12.3k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.9k düş-ünce

4.1k üye

116 Aktif
5 Üye ve 111 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 7956
Dün : 32713
Toplam : 16190576
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...