Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
41 okuma
Hacı Hüseyin Kalemci Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
yeniden kategorilendirildi
Rüyamda çocukların kullandığı tahtadan küçük arabalarda gidiyorum. Yanımda kardeşim ve annem var. Ancak rüyadayken sanki daha fazla kişi varmış gibi hissettim. O küçük arabayı ilk başta annem kullanıyor annem kullanırken bize arabayla nereden gideceğimizi gösterecek birisi telefonla arkamızdan bizi arıyor ve akrep gördüğünü söylüyor daha sonra biraz ilerliyoruz. İleride etrafı yeşillik, ağaç kaplı bir yokuştan aşağı ineceğiz (yine arabayı kullanan annem) ben yolun sol tarafında  küçük beyaz bir fare görüyorum daha sonra o da bizi görünce korkup kaçıyor. Ben "aa fare gördüm" diyorum ve annem panikliyor ve arabadan düşecekmiş gibi oluyoruz ardından arabayı kardeşim kullanmaya devam ediyor. Daha sonra yokuştan iniyoruz düz bir yola geliyoruz biraz ilerledikten sonra kardeşim arabadan düşüyor ben kullanmaya devam ediyorum. Daha sonra koşarak bizi yakalamaya çalışırken bir ara önümüze geçiyor ve çarpacakmışım gibi oluyorum ama çarpmıyorum. Sonra kardeşim bizi yakalıyor tekrardan arabayı o kullanmaya devam ediyor. Biraz daha ilerledikten sonra, bizi daha önce arayan abi yanımıza geliyor ve o da bir araba kullanıyor. (Dediğim gibi bu arabalar çocukların kullandığı tahta arabalardan) Onunla beraber biraz ilerledikten sonra yol ikiye ayrılıyor. Yolun bir ucu aşağı diğer ucu yukarı çıkıyor. O takip ettiğimiz kişi (kim olduğunu bilmiyor, tanımıyorum) aşağı yoldan gidiyor fakat biz yukarı yoldan gidiyoruz ve ben arabayı kullanan kişi kardeşim olduğu için ona "neden takip etmedin" diyerek sinirleniyorum.

Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Akrep, fare ne kadar iyi, ne kadar kötü şeyler?
Elimden geldiğince detaylı anlatmaya çalıştım.
Kendim yorumlamaya da çalıştım ancak bir sonuca varamadım. Belki bir detayı atlamışımdır diye size yazdım. Tabir edip açıklarsanız sevinirim.

Son olarak ise çok rüya gören bir insan değilim. Ve bu rüyayı sanırım 1 hafta arayla 2 defa gördüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Akrep; inançsız, zararlı, bozuk ağızlı fakat zayıf bir düşman anlamına gelir. Çünkü rüyada akrep görmek kötü ve ahlaksız bir kimse demektir. Rüyada akrebin sokması düşmandan zarar görmeye, akrebi öldürmekse o düşmandan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada fare görmek, hırsız bir kişiye, rızkın çokluğuna, kadına, geceye ve gündüze delalet eder. Fare bazen de kötü yola düşmüş bir kişi olarak ifade edilir. Rüyada fare rızkın çokluğuna ve devamlılığına da işarettir. Rüyada beyaz fare görmek gündüze delalettir. Bazen rüyada fare, dış görünümü iffetli, gerçekteyse fesat ehli biri olan kadın anlamına gelir. Yiyeceğin bol olduğu yerlerde bulunduklarından dolayı rüyada fare görmek rızkın devamlılığı anlamındadır. Rüyada fare görmek rızkın çok olacağı demektir. Rüyasında fare görenin rızkı artar. Çok fare bol rızktır. Yiyecek çaldıklarından, hırsız bir kimseye de yorulur. Bazen de fesat fitneci bir kimseye tabir edilir.

İlgili rüyalar

+2 oy
6 yorum 76 okuma
mustafaharputi 16 Şubat 2020 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 37 okuma
Buket Çaplı 7 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Buket Çaplı Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 41 okuma
anonimka 23 Nisan 2020 Tabir kategorisinde anonimka Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+12 oy
8 yorum 143 okuma
mustafaharputi 27 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
Tayzey 6 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde Tayzey Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+16 oy
1 yorum 32 okuma
+7 oy
1 yorum 45 okuma
+9 oy
2 yorum 42 okuma
Rabiahh091 23 Mart 2020 Rüya kategorisinde Rabiahh091 Karabasan (805 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 43 okuma
Seçilmiş 2 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Seçilmiş Rüyazede (1.8k puan)   yazdı
+5 oy
5 yorum 57 okuma
+5 oy
12 yorum 1.6k okuma
+3 oy
1 yorum 48 okuma
28 Nisan 2019 Rüya kategorisinde neslihan   2 yazdı
+5 oy
2 yorum 80 okuma
4 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Seda   1 2 4 yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...