Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
64 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi (10.3k puan)  
düzenledi
Rüyada Masaj tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Arşiv Rüya Yorumcusu (13.5k puan)  
<strong>Merhabalar.. Geçen günkü gibi yine ağır kitaplar gördüm. Elimdeydiler.Bir yere koyuyordum. Sonra ordan uzun bir yastık alıyordum. Ve kitapları taşıyamayacağım için arkadaşıma getirirmisin diyordum. Otobüse yetişmem gerekiyordu.Yağmur da başlıyordu.Yastığı poşete koymaya çalışıyordum.Kolumun altına alıp gidiyordum.Arkamdan da arkadaşım kitaplarımı getirip veriyordu.</strong>
+1 oy
 
Ölmüş olan abim, babamı sırtında taşıyordu. denizin üstünde yürüyordu. babama ayakların suya demesin diye sırtımda taşıyım dedi anlamını açıklarmısınız
+1 oy
Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.3k puan)  
Vücuduna masaj yaptırdığını görmek yorgunluğunun karşılığı olarak mal ve dünyalık elde etmeye, zorluktan sonra gelecek kolaylık ve rahatlığa delalet eder.Rüyanızda kendinize masaj yaptırdığınızı görmek, sporun size yaradığını gösterir. Rüyada masaj yapmak, dinlenmeye ihtiyacınız olduğunu bildirir. Birine masaj yapmak ise yeni bir aşk yaşayacağınıza işaret eder. Rüyanizda kendinize masaj yaptirdiginizi görmek, sporun size yaradigini gösterir.

MASAJ

Çağdaş Ulema: Başkalarına masaj yapılırken görmek; terk ettiğiniz yola tekrar geri dönmeniz gerektiğine…

Birine masaj yaptığınızı görmek; yolunda gitmeyen bir şeyi düzene sokacağınıza…

Birinin size masaj yaptığını görmek; birtakım düzensizlikler nedeniyle bedensel ve ruhsal sorunlar yaşayacağınıza işarettir.

İlgili rüyalar

+9 oy
40 yorum 196 okuma
mustafaharputi 20 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.6m puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 17 okuma
vetre 14 Ocak Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (478k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 46 okuma
asiya 12 Mart 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.2k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 130 okuma
luciddreamer 27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde luciddreamer Karabasan (804 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...