Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
43 okuma
şerife AYDIN Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
rüyamda bir odanın tabanı yeni atılmış betonla kaplı idi. eşyalar dışarı çıkarılmıştı. daha önce bozulan ve yolda kalan arabamı alıp tamir ettirsin diye geldiğim ama adını dahi bilmediğim bir büro idi.içerisini zeminin henüz kurumamış beton atılmış halde görünce telaşlanıyorum.daha sonra karşılaştığım anahtarı verdiğim adam geliyor yanında iki oğlu eşi  adı ertan cinoğlu imiş.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada beton zemin görmek, en yakınınızda olan dostunuza yardım eli uzatacağınız anlamını taşır. Alınan anne ve baba duası sayesinde birçok engeli aşacağınız şeklinde tabir edilir.

Rüyada beton görmek, barındırdığı genel anlam açısından rüya sahibi için iyiye yorulan bir nitelik barındırmaktadır. Rüyada beton görmek, rüya sahibinin iş yaşamında uzun bir süreden beri yaşamakta olduğu sıkıntı verici olayların son bulacağına ve kişinin uğramış olduğu zararların telafi edileceğine delalet eder.

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 40 okuma
3 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Ümran   yazdı
+3 oy
1 yorum 88 okuma
+5 oy
3 yorum 61 okuma
+7 oy
1 yorum 53 okuma
+5 oy
1 yorum 44 okuma
Tugce34 12 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Tugce34 Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 248 okuma
+11 oy
1 yorum 28 okuma
deren 2 Eylül 2020 Tabir kategorisinde deren Karabasan (833 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 62 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...