Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
35 okuma
Essu Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Rüyamda sattığım kendi arabamla içinde küçük yegenimle bir çarşıya gidiyoruz. Çarşıda yeğenim oyuncak istiyo.ben oyuncağı ağlaıp parasın öderken arabayla birlikte yeğenimi kaçırıyorlar. Sonra gelip ordaki esnaftan yardim istiyorum esnafta adami ariyo ancak adam getirmeyecegini soyluyo. Daha sonra ben alip teli yalvarinca tamam getirecem diyo. Ama getirmiyo.daha sonra tekrar arıyorum ama telefona eşim bakiyo. Hiç birseyden haberi yok oyalayıp kapatıyorum.sonra bi arkamı dönüyorum bütün çarşı  kapanmış.sadece hemşireler var.sonra polisi aramaya karar veriyorum.polidi arayincada tele arkadaşım cvp veriyo. Uyandim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada yeğenini kaybetmek ne demek?
Rüyada yeğenini kaybetmek işte ortaya koyduğu projelerden dolayı terfi alacağına, nimetlerin çoğalmasına talihin artmasına, mal sahibi olamamaya ve sorunların ve sıkıntıların artmasına, sahip olduklarına göz diken ve kendisine karşı kötü niyetler içinde bulunan bir kişiden kurtulacağına, umudunu kesmeyeceğine ve sonunda uğrayacağınız hayal kırıklığına, sorunlarının daha da büyüyeceğine ve çok çaresiz kalacağına, arkasında duracağına ve işlerinin açılacağına, işlerinin bozularak kazancının azalacağına alamettir. Rüyada yeğenini kaybetmek nasıl yorumlanmaktadır? yeğenini kaybetmek mutluluk ihtiyacına ve kişinin karşı cinsle kurmak istediği güzel bir yuva özlemine, talihinin döneceğine, aşık olduğu kimseye yahut yeni girdiği işte çok çaba sarf edeceğine işarettir. Nablusiye göre Rüyada yeğenini kaybetmek: bir olay karşısında çaresiz kalmaya, muhammet i örnek alarak yaşamaya ve manevi huzura kavuşmaya, var olan gücün artmasına ve gücünü orantılı kullanmaya tabir edilir. Rüyada yeğenini kaybetmenin anlamı; kişinin yaşadığı belirsizliklerden kurtulacağına ve daha net görmeye yorumlanmaktadır.

İlgili rüyalar

+2 oy
3 yorum 98 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (30.5k puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 45 okuma
Çilemgül 22 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Çilemgül Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+10 oy
2 yorum 25 okuma
sedax1 28 Mart Rüya kategorisinde sedax1 Karabasan (960 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 17 okuma
+2 oy
2 yorum 59 okuma
GmzKnr 7 Mart Rüya kategorisinde GmzKnr Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 40 okuma
Yaren1989 3 Mart Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (27.2k puan)   yazdı
+2 oy
3 yorum 56 okuma
Seymaf 25 Şubat Rüya kategorisinde Seymaf Karabasan (633 puan)   yazdı
+2 oy
4 yorum 48 okuma
elifs 16 Şubat Rüya kategorisinde elifs Karabasan (854 puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 54 okuma
+3 oy
8 yorum 56 okuma
+4 oy
3 yorum 64 okuma
Rossess 13 Ocak Rüya kategorisinde Rossess Rüya Tabircisi (10.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...