Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (805 puan)  
Rüyamda birkaç kızla beraber bir evde zorla tutuluyorduk. Galiba buraya dini bir amaç için gitmiştim. Ben medrese tarzı bir yer sanmıştım ama gidince öyle olmadığını anlamıştım. Bir süredirde buraya tutuluyorduk. Tutulmak derken akşam eve gidiyorduk ama sabah tekrar oraya dönmek zorundaydık. Ellerinden kurtulmak için diğer 2 kızla konuşup nasıl kurtulabileceğimizi düşünüyorduk. Ama orada daha çok kız vardı. Oraya tekrar gittiğim bir gün, sakinlikten faydalanarak çantamı alıp kaçmayı düşündüm. Bizi orada zorla tutan kadınla başka biri daha koltukta oturuyordu, bende ayakkabılıktan minik, pembe tonlarında olan çantamı alıp kapıdan çıktım. (Tutulduğumuz bu ev normal hayatımda anneannemin evi). Ben çıkarken beni farkedip ayaklandılar. Bende çok hızlı bir şekilde koşmaya başladım. Beni arabayla takip edeceklerini düşünerek aynı zamanda saklanmayada çalışıyordum. Daha sonra koşarken bana büyü yaptıklarını o yüzden hergün oraya gittiğimi hissettim. (Büyü yapıldığını görmedim sadece hissettim) İçimden büyünün bozulması için Nas ve Felak surelerini okumaya başladım. Bu arada bu surelerin büyüyü bozmak için mi yoksa bulaşmaması için mi olduğunu düşünüyordum. Daha sonra hatırladığım kadarıyla beyaz bir arabayla peşimde olduklarını gördüm. Hala koşuyordum, yakalanmadan eve yetişebileceğimi düşündüm ama beni evden de alabilirlerdi. Bu arada bu büyü meselesini anneme anlatmayı düşündüm. Bana yardım ederdi büyüyü bozdurabilirdik. Ama o yere en başından gittiğim için kızardı babama söylerdi diyede bir yandan korktum. Daha sonra ben kaçmaya devam ederken;  evimizin yakınlarındaki caminin önünden geçerken caminin bahçesinde küçük bir alanda abdest alan birçok erkek gördüm. O anda caminin bahçesine girip var gücümle yardım edin beni kaçırmaya çalışıyorlar büyü yaptılar diye bağırdım. Bu arada beyaz araba caminin önünde durmuştu. İki erkekle bizi orada tutan kadın indi. Camideki adamlar beni götürmeye çalışanların üstüne saldırdı.  Bende beni götürmeye gelen adamları silahla vurdum ama hiç kan yoktu. (Silahın elime nasıl geçtiğini görmedim ,bir anda elimde var olmuştu sanki) . Ama son görüntü baya karışıktı. Vurduğum adamla göz göze geldiğimi hatırlıyorum. Üzerine siyah bir takım elbise vardı. Sonrasını hatırlamıyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Kurucu (81.8k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Evler genelde iç dünyamız ve orada ki çatışmalar ,   büyü yapılmış olduğunu görmeniz sizi sıkan durumlar olduğunu hissettirdi bana ama dua okumanız sonrasında cami avlusu ve çatışma bunlarla ettiğiniz mücadele ve  sonra ( bu bir zaman alacaktır ) bunları katettiğiniz yolu görmenizdir... Hayra çevirin sevgiler :)

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 32 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Mutlu Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 26 okuma
23 Mayıs Rüya kategorisinde Heyygirl Karabasan (401 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 137 okuma
10 Kasım 2019 Rüya kategorisinde Gül Karabasan (459 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 42 okuma
22 Ağustos 2019 Tabir kategorisinde Canangungoren Karabasan (420 puan)   yazdı
+6 oy
3 yorum 81 okuma
7 Ağustos 2019 Paranormal kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (551 puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 52 okuma
10 Temmuz 2019 Durugörü kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (551 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 23 okuma
23 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Sulee. Karabasan (401 puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 36 okuma
3 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Svdamm Karabasan (402 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 62 okuma
6 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde coyote Rüya Yorumcusu (13.3k puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

91 Aktif
1 Üye ve 90 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 5749
Dün : 25442
Toplam : 16155663
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3095 e
  2. Sonbahar - 466 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...