Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
90 okuma
Rüyazede Rüya kategorisinde Rüyakar (3.1k puan)  
yeniden gösterildi
Merhaba rüyamda satranç oynuyorum karşımdaki bir adam ama sanki şirketin Kapıcısı gibi emin değilim ama sanki öyle...iyice şılıştırıyorum piyonları hiç oynatmadan sol köşeden kale dininde fil geride piyonlar var zaten vezirle tam bir sonraki hamle şah mat diyecektim adam işim var böyle kalsın gelince devam ederiz diyor gidiyor...(aslında mat olacağını anlayınca bahaneyle kaçıyor)o arada birşey oluyor geri gelince hadi devam edelim diyor ben de ooo bozdum tekrar yerlerini hatırlamıyorum da sen mat oldun diyorum hiç sesi çıkmıyor tamam anlamındaydı herhalde.o arada şirketin çaycısı kadın namaz kılacakmış seccadeyi seriyor onunla da bir diyalog geçti ama  noldu hatırlamıyorum...bu sefer bianda annemlerdeyizz.amcamın oğlu karısı galiba bir kadını öyle bir dövüyor ki kadın çok korkarak içeri kaçıyor amcam da var ama hiç müdahale etmiyor,şaşırıyorum ...yengemle konuşuyoruz yenge diyorum ondan hiç beklemezdim şoktayım diyorum.yengem en iyisi ..erkek .kardeşimin ismini söylüyor hiç kimseyi incitmedi bir fiske bile vurmadı diyor sonra da ekliyor kendi erkek kardeşinin ismini söylüyor...yapsa diyor karısı okulda onu rezil eder (gerçekteyse ikisi de öğretmen) o yüzden korkar böyle birşey yapmaya....ilginç ama bütün detayları hatırlamaya çalıştım yorumlar mısınız?
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Birden fazla etiket yaparsanız ben yorum yapmayacağım etiketlerken bir kişiden isteyin lütfen
Rüyazede Rüyakar (3.1k puan)  
Peki tamam sanırım son bir seferlik de ols a yapamayacaksınız:)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+4 oy
kuzgun Rüya Bilgesi (140k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
İş yerinde çözmek üzere olduğun sorunlar veya olabilecek münakaşalara son hamleyi yapamamak ama haklı olduğunu bilmek burada ufak bir detay var taşların yerini bozman,  bu santrançla bir çok hamleyi hesaba katarken insan faktöründe ki kaçışları ve bir takım durumları belki o an tahmin edemediğin için  tam kazanmak gibi olmamış. Benzer bir durumu yaşadıysan rüyaya yansıması da olabilir bu . Yaptığın iş dışında yeni bir proje olabilir ve bu proje sana büyük bir kazanç sağlayabilir , rüyada kavga izlemen biraz o durumu çağrıştırdı senin bile şaşkınlıkla izleyeceğin bir şey belki bu , hayırlısı diyelim ... Söylediklerimin kesinliği olan durumlar olmadığını ve burada sadece düşüncelerimi paylaştığımı da bilmeni isterim. Sadece dikkat etmemizi sağlamalı rüyalar özellikle böyle psikolojik rüyalar diye düşünüyorum ...
Rüyazede Rüyakar (3.1k puan)  
Teşekkür ederim kuzgun:)
kuzgun Rüya Bilgesi (140k puan)  
Rica ederim :)
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Zaten yapmıyordum ama senin ruyana galiba dün yaptım diye biliyorum. Farklı yorumcuların yorumları kafa karıştırır. O yuzden hangi yorumcuya uygun goruyorsanız onu etiketleyin.
+3 oy
Rüyazede Rüyakar (3.1k puan)  
Dün sizi etiketlemiştim zaten bugün de rüyamı net hatırlayınca yazdım ..tamamdır yine de teşekkür ederim:)seccade falan görünce sizin yorumunuz da farklı olur diyerek kuzgun ve sizi etiketledim yine de teşekkürler
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
Rica ederim.
+3 oy
Karga Rüya Bilgesi (924k puan)  
Bir ara rüyalarımda çok satranç oynardım. Profesyonel oyuncu olduğum için. Hatta rüyalarımda zor satranç problemlerini çözdüğüm de olmuştur. Satrancı görünce ben de öyle bir anımı anlatayım dedim. :)
Rüyazede Rüyakar (3.1k puan)  
Peki yorumun nasıl  ne anlam çıkarayım

İlgili rüyalar

+6 oy
3 yorum 195 okuma
Kahin 24 Mayıs 2017 Tabir kategorisinde Kahin Rüya Ustası (56.1k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 92 okuma
+16 oy
4 yorum 103 okuma
Likya 7 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (434k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 39 okuma
+11 oy
5 yorum 130 okuma
+19 oy
1 yorum 122 okuma
+10 oy
1 yorum 91 okuma
Likya 31 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (434k puan)   yazdı
+17 oy
2 yorum 102 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.5k rüya

158k yorum

19.4k düş-ünce

6.6k üye

442 Aktif
1 Üye ve 441 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2169
Dün : 20877
Toplam : 27829002
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...