Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Rüyamda babamla beraber evdeyiz. Giriş kat bu ev ve bahçesi var. Babam ben ve evin içinde  bir kaç karanlık insan da var kadın bunlar ama karartı gibiler konuşmuyorlar hiç Bir kitap görüyorum aldım tükkenmez kalemle yazılmış mavi yazılar Türkçe harfler ama eski Türkçwe gibi kelimeleri anlayamıyorum sanki yapılacaklar listesi gibi madde madde yazılmış sadece son maddeyi net bir şekilde okudum "19 yaşında bir erkek çocuk kurban edilmeli" yazıyordu. Salona geldik babamla başıma bir ağrı girdi camların perdeleri açıktı perdeleri çektim o anda cama biri tıkladı  bakındım küçük bir çocuk ama camı açmadom korktum aynı akşamı tekrar yaşadım salona geldik babamla başıma aynı ağrı girdi baba yine aynı şey olacak dedim başım ağrıyordu perdeleri çektim kapattım babam dedi ki "korkma kızım bir şey olmaz" tam o sırada  cama vuruldu açtım perdeyi açtım camı cesaretim gelmişti küçük bir çocuk korkmuş halde " bir şey geliyor bir şey geliyor" diye bağırıyordu bende sinirlendim nedense çocuğa Ömer diye bağırdım  yeğenimin küçüklüğüne benzettim sanırım ondan "Ömer  ne geliyor ne istiyor bizden söyle " diye bağırdım  Çocuk gittikçe korkmaya ağlamaya başladı" 60 istiyor 60'ı  istiyor ver onu bir şey geliyor çok yaklaştı 60 istiyor" ben de yine ne geliyor Ömer diye bağırmaya devam ettim Çocuk o kadar çok korkuyordu ki ağlıyordu o anda acaba arkamda kim var babam neden bağırmıyor babam nerede diye düşünürken bir anda uyandım yorumlarsanız çok sevinirim ben çok ürperdim merak ediyorum. Rüya, yorum, çocuk

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 32 okuma
+3 oy
0 yorum 12 okuma
15 Nisan Rüya kategorisinde Burçak karataş Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 14 okuma
+1 oy
7 yorum 35 okuma
+9 oy
1 yorum 57 okuma
9 Ocak Rüya kategorisinde Buse akkaya Karabasan (401 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 40 okuma
6 Ocak Rüya kategorisinde Mia Karabasan (249 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 29 okuma
+8 oy
1 yorum 22 okuma
22 Aralık 2019 Rüya kategorisinde chatnec Karabasan (401 puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 66 okuma
+6 oy
1 yorum 27 okuma
14 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Çitos Karabasan (401 puan)   yazdı
+14 oy
3 yorum 117 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.2k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

42 Aktif
0 Üye ve 42 misafir
Bugün : 862
Dün : 22035
Toplam : 16125339
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2953 e
  2. Sonbahar - 396 e
  3. Rüya Tabircisi - 353 e
  4. Karga - 177 e
  5. magdalena - 111 e
  6. yirmiyedi - 54 e
  7. kuzgun - 47 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...