Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
30 okuma
Hanife özdemir Tabir kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Sabah gördüğüm bir rüya rüyamda arabayla giderken bir şey oluyor ve beni birisi itiyor ve uçurumdan aşağı düşüyorum ama o kadar yüksek bir yer ki sonra ak sakallı uzun saçlı bir adam görüyorum bana konuşmamamı söylüyor benim gibi ölmüş bir çok arkadaş var ben onlara bu adam kim diyorum o da Allahın elçisi diyor sonra telefonu mu elime alıyorum ve beni akrabalarımdan arayan olmuş sonra ablam o görüyorum beni görüyor ama konuşmuyor sonra babam ı soruyorum ablama o da dışarı çık ve aşağı bak diyor bakıyorum ama yüzüme bakmıyor bile öldüm diye üzülmüyor da kimse üzülmüyor öğretmenlerimi soruyorm söylediniz mi diye o da evet ağzından kan geliyordu söyledik diyor sonra telefonla birisini arıyorumdaha önce konuştuğum erkek arkadaşım ben ona hakkını helal et mahşerde vicdan azabı duymak istemiyorum diyorum ama telefonu yüzüme kapatıyor açıkçası bu rüya beni çok etkiledi,

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada öldüğünü görmek, zorlu bir döneme ve kişinin maneviyatının gittikçe azaldığına delalet eder. Rüya yorumcuları, bu rüyanın kişi için uyarıcı olduğunu belirtirler. Rüyada öldüğünü görmek, kısmetinin kapandığına, sorunlarının gittikçe artış göstereceğine hikmet eder. Rüyada öldüğünü görmek ne demek, ölmek ne anlama gelir gibi sorulan soruların yanıtlarını sizin için derledik.

Rüyada öldüğünü görmek, manevi bakımdan sıkıntı içinde olmak manasına gelir. Bununla birlikte kişinin yaşayacağı zorluklara hikmettir. Tabirciler, rüyada öldüğünü gören kişi için zorlukların tamamının manevi yönde olacağına işarette bulunurlar. Kişi yakın bir zamanda çeşitli sorunlarla karşılaşabilir.
+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada öldükten sonra yaşamaya devam etmek, kişinin önünde ferah bir gelecek olacağına delalettir. Bunun yanında rüya yazarları, rüya sahibinin ufak tefek sorunlar karşısında dik durması gerektiğine işaret ederler. Kimi alimler, rüyada öldükten sonra yaşamaya devam ettiğini gören kimselerin, hayatlarının çok iyi yerlere gideceğini, sorunlarının azalacağını rivayet etmişlerdir.
+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada ölmek, sıkıntılar ve üzüntüler yaşamaya işarettir. Rüyada durduk yere ölmek, kazanılan veya bir yerden elde edilen paranın hayrının olmayacağına işarettir. Rüyada denizde ölmek batık bir yaşam sürmeye, araba içinde ölmek manevi eksikliklere delalettir. Kimi tabirciler rüyada ölmeyi, hikmet sahibi bir insanla tanışmaya ve rüya sahibinin hayatının değişeceğine işaret ettiğini belirtmişlerdir.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 41 okuma
Amtakbs 25 Mart 2020 Rüya kategorisinde Amtakbs Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+11 oy
3 yorum 117 okuma
Zeyzey 12 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Zeyzey Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+9 oy
8 yorum 146 okuma
+7 oy
1 yorum 114 okuma
Eyja 13 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Eyja Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
Bubilim 1 saat önce Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (99 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 20 okuma
Bubilim 16 Mart Rüya kategorisinde Bubilim Karabasan (99 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 27 okuma
Aries_libra_ 3 Mart Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)   yazdı
+4 oy
5 yorum 50 okuma
+10 oy
1 yorum 513 okuma
+7 oy
1 yorum 46 okuma
yok 5 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde yok Rüyakar (3.6k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...