Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (620 puan)  
Merhaba rüyamda kuzenlerim falan da var ama kızkardeşimle tartışıyorum sanki işteyiz ama aynı işte çalışıyoruz ben bir ayakkabı arıyorum ama birtürlü bulamıyorum başkalarının  ayakkabısıymış sanki kızkardeşim almış gibi ağlıyorum ama nasıl ağlamak içten ama yine kızıyorum ona  yine yapacağını yaptı diye.sonra o da bi taksi çağırıyor onunla eve gidiyor annem de var ben gitmek istemiyorum annem de yanımda kalıyor ben  yine arıyorum bana bir kırmızı ayakkabı getiriyorlar bu galiba diyorum elimin yordamıyla sonra aynısı ama kırmızı bu diyorum.annemde yanımda ağlıyor sanki üzülüyor kızlarının bu haline öbür kızkardeşim teyzem de geliyor ama onlar da bişey yapamıyorlar.tam hadi hidelim diye yola koyuluyoruz kızkrdeşim elinde dolarlarla geliyor al diyor borcumu veriyorum (gerçekten de ona borcum var) nerden buldun bu parayı diyorum sana ne diyor sen alacağını al gerisi seni ilgilendirmez diyor annem de benden aldı diye sessizce bana söylüyor yorumlar mısın
Rüyazede (620 puan)  
Yorumlarınızı merakla bekliyorum şimdiden teşekkürler:)
Rüyazede (620 puan)  
@mustafaharputi yorum yapar mısınız?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
öncelikle kuzenler bazen destek bazen de köstek olarak değerlendirilir. ama kardeşler genelde destek ve yardımdır yadaihtiyaç duyduğun desteği işaret ederler. belki aranızda benzer bir tartışma yada bir nevi kopukluk olabilir ama kardeş bazen yardıma da işaret edebilir ayakkabılar genelde yolculuk ve tutulacak yol yada yapacağın işteki yardımcı bir aracı temsil ederler. muhtemelen kafanda bir sıkıntı var çözüm arayışındasın ayakkabıyı arayarak zaman zaman kardeşinle fikir ayrılığın olabilir. ama sen daha bütüncül gibisin kardeşin ise biraz daha ayrı fikirler taşıyor gibi. kırmızı ayakkabı hem sevgiyi hemde kavgayı işaret edebilir. ayrıca planalan yolculuğun varsa bir süre geröçekleşmeyebilir kırmızı ayakkabı seni seven ama yapısı itibari ile de sert olan birine işaret eder. annenin üzülmesinde iki türlü bakılır birincisi annen sevinecektir sizden ötürü ikincisi kardeşinle aranızdaki durumlar gerçektende annenizi üzüyordur bu gerçeğin rüyaya yansıması olabilir. son kısmı tam anlamadım sana borcunu ödüyor ama sen benim ona borcum var demişsin.  kardeşin sanki sana bir iyilik yapıyor ama pek te istemeden yapıyor gibi yada sen onun öyle davrandığını düşünüyor olabilirsin.
Rüyazede (620 puan)  
Teşekkür ederim:) benim alacağım var ondan
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
rica ederim.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 23 okuma
15 Mart 2019 Rüya kategorisinde Ela   3 12 30 yazdı
+4 oy
0 yorum 11 okuma
+6 oy
1 yorum 37 okuma
8 Ekim 2019 Rüya kategorisinde ygurlek1981 Karabasan (401 puan)   yazdı
+8 oy
5 yorum 248 okuma
25 Eylül 2019 Rüya kategorisinde geekone3388 Rüyazede (745 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 48 okuma
5 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (416k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 62 okuma
+8 oy
3 yorum 78 okuma
+6 oy
2 yorum 59 okuma
+5 oy
1 yorum 28 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Furkan Altuntepe   yazdı
+2 oy
1 yorum 16 okuma
11 Mayıs Rüya kategorisinde Mlkkk Karabasan (444 puan)   yazdı
+3 oy
2 yorum 43 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyazede (620 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.9k düş-ünce

4.1k üye

70 Aktif
0 Üye ve 70 misafir
Bugün : 8541
Dün : 32713
Toplam : 16191161
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...