Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
39 okuma
Sakine Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
Merhaba, rüyamda amcam vefat etmiş ve ben cenaze evindeyim kalabalık duramıyorum daralıyorum evde, evden çıkarken tam kapı ağzında şuan küs olduğum için konuşmadığım kız kuzenimle karşılaşıyorum (kendisi rüyamda ölmüş olan amcamın kızı) rüyamda da küs olduğumu biliyorum ama onu o halde görünce sarılıyorum oda sarılıyor, ağlıyor " abla " diye "başın sağolsun " diyorum aglaşıyoruz beraber. " Işte böyle acıtıyor birini kaybetmek merve " diyorum kendisine ve uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada küs kuzen görmek hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına, çocuğunuzun yabancı insanlarla ortak iş yapacağına, çalışıp emek ederek helalinden kazanç sağlamasına, yuvasında huzurun ve mutluluğun olmayacağına, hayallerin gerçek olmasına ve şanslı ve kısmetli bir insana, başkana veya nimet sahibi bir adama ya da şerefli bir insana, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, yaşamında bir takım dert ve sıkıntılarının olduğuna, hayatında iyi olmayan can sıkıcı olaylar yaşayacağına işaret eder. Seyyid Süleyman'a göre Rüyada küs kuzen görmek: giriişimlerde kara geçmeye, ailesine bağlı olmayan kimseye işaret eder. Rüyada küs kuzen görmek neyi bildirir? küs kuzen görmek hanesinde tatsızlıkların büyümesine müsade etmeyeceğine, lüks içinde hayat yaşayacağına yüzünün güleceğine, başarısının önünde hiç bir engel olmayacağına ve huzura ereceğine işaret eder. Rüyada küs kuzen görmek neye gelir? küs kuzen görmek şer getirecek olaylar yaşamaya alamet olur.

İlgili rüyalar

+9 oy
2 yorum 150 okuma
Hicran 14 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Hicran Karabasan (803 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 49 okuma
+2 oy
2 yorum 41 okuma
Newbahar 6 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Newbahar Rüya Yorumcusu (16.5k puan)   yazdı
+25 oy
3 yorum 67 okuma
şevoletta 28 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde şevoletta Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 74 okuma
+10 oy
1 yorum 494 okuma
Hope 26 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 72 okuma
Hope 2 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 54 okuma
+3 oy
1 yorum 36 okuma
30 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ayşe   1 2 yazdı
+15 oy
1 yorum 50 okuma
Aylin Öztürk 22 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Aylin Öztürk Karabasan (357 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 69 okuma
dimit 28 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 40 okuma
B 24 Ekim 2020 Rüya kategorisinde B Karabasan (-143 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...