Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde Karabasan (400 puan)  
Çok karmaşık ve saçma ama yinede kafama çok takıldığı için yazma ihtiyacı duydum. Okuyanlar lütfen yardım etsin ♡

Öncelikle en yakın arkadaşım merve ile beraberdik okulca bir otele gidiyorduk. Otel çok garipti asansörün üstünde ayakkabılar elbiselerle dolu resimler vardı. Asansöre bindik ve istediğimiz kata ulaştık.

 Kata ulaştıktan sonra yürüyen merdivenlere bindik ve kendi odamıza doğru çıkıyorduk. Çıkarken orda en sevdiğim şarkıcılardan biri olan Melanie Martinez'i gördüm ve ona el salladım. Bana karşılık vermişti ve gerçekten çok mutlu olmuştum.

Odamıza vardığımızda oda normal otel odası değildi. 2 kişilik dört tane karşı karşıya yataklar vardı ve odanın rengi mor-koyu pembe ağırlığındaydı. Eşyalarımızı koyup gezmeye başladık daha sonra normal küçük bir odaya geldik. Odada televizyon açık ve hatırlayamadığım bir dizi vardı.

Birkaç kişi ile beraber ayakta televizyona bakarken Merve "ben bu odada kalıcam" demişti. Yani beni bırakmıştı.

Ona "benimle kalmak istemiyor musun?" Gibi sorular sorduğumda beni geçiştirmişti ona en sonunda "siktir git ne yaparsan yap" diyerek kendi odama çıktım ve diğer en yakın arkadaşım ve aynı zamanda kuzenim olan Nehir'i gördüm. Oda eşyalarını bırakmış ayakta bana bakıyordu.

Ona olayları anlattıktan sonra bana bir şeyler dedi ama ne dediğini hatırlamıyorum ama o kocaman 4 tane çift kişilik odada tek başımıza değildik. Bizden büyük diğer sınıflardan 2 kişi gelmişti. Çok hatırlamıyorum ama beraberlerdi sanırım yakın arkadaşlardı.

Daha sonrasında yemek bölümüne gittik orda neler olduğunu hatırlamıyorum ama gözüm hep Merveyi arıyordu ama bir türlü bulamıyordum.

Yemek kısmı bittikten sonra ben geri odadaydım be yatakların üstünde zıplayıp duruyordum. Bir anda durdum ve gözümü açıp kapattıktan sonra odada ayakta öylece duruyordum. Tuvalet kapısını açtığımda annem yerde oturmuş karşısında ayna ile kaçlarını kesiyordu. Ona ne yaptığını sorarken beni tersledi ve kapıyı kapatmamı söyledi.

Kapıyı kapattıktan sonra benim yatağımda ablamın oturduğunu gördüm bana annem ile alakalı bir şey derken kendiside annem gibi saçını kesmişti fakat o saçlarını düzeltirken tekrar eski haline dönmüştü.

Sonrasında ablam yok oldu ve ben Nehir ile beraber yan yana olan yataklarımızda uyuyorduk. Ben uyumuyordum ağlıyordum fakat nedenini bilmiyordum.

En sonunda zaten uyandım ve devamında neler oldu bilmiyorum. Sorun şu ki normalde hiçbir rüyamı hatırlamam son 1 haftadır 2 tane rüyam aynı şekilde kaldığı yerden devam ediyor ve cidden neler olduğunu anlamıyorum

Sizinde belki kafanız karıştı belki uyduruyor gibi görünüyordur ama cidden yazarak sadece bu kadar anlatabildim. Normal olarak detaya girseydim hepimizin kafası karışacaktı.

İsterseniz yorumlayın, isterseniz gülün geçin ben sadece yazma isteği duydum çünkü bunu birine anlatmazsam kafamın içinde dönüp dolaşıcak ve ne anlama geldiğini anlayamıyacaktım. ♡

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 54 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde dimit Karabasan (232 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 31 okuma
17 Ocak Rüya kategorisinde Emine Hilal Karakaş Karabasan (405 puan)   yazdı
+5 oy
0 yorum 44 okuma
28 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir   11 33 160 yazdı
+8 oy
1 yorum 34 okuma
30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (969 puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 11 okuma
+3 oy
0 yorum 23 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde M.d Karabasan (403 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 532 okuma
+6 oy
1 yorum 49 okuma
3 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde OT Rüyazede (859 puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 32 okuma
+4 oy
1 yorum 18 okuma
7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Faruk Dursun Karabasan (400 puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 50 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.9k düş-ünce

4.1k üye

107 Aktif
0 Üye ve 107 misafir
Bugün : 7419
Dün : 32713
Toplam : 16190039
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
    Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

    Rüya tabiri sözlüğü
    Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
    ...