Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
19 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Ustası (55.4k puan)  
Rüyamda evde bütün ekmeği elimle 2ye böldüm. Yarısından bikaç lokma yerken içinden açık mavi ip çıktı sonra da 2 anahtar çıktı. Evden çıktım ahşap bi kulubeye gittim bizimmiş kulube, önünde kutu vardı içimde sabun varmış. Onu anneme götürmek için almak üzereyken 1 adam ve bir kadın kutuyu almak istedi anneme götüreceğim vermem dedim üzerime saldırmaya çalıştılar o sırada eski bi erkek arkdşım geldi saldıranlar kaçtı. Arkdşım çok güzel komik bi film aldım bi ara izleyelim dedi kulubenin içine doğru indi merdivenden. Kutuyu aldım yürüdüm eve gittim kutuyu bırakıp çocukluk arkadaşımın evine onu almaya gittim bi yere gidecekmişiz. Evlerine girdim balkonda biraz oturduk balkonda rengarenk çiçekler vardı. Arkdşımla evden çıktık apartmanın köşesinde yine bi sürü çiçekler vardı saksıda renkli. konışarak yürüyorduk bakkala girdik orda uyandım.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
yorumunu yazıyorum şu an yorum hakkım kapalı açıldığında paylaşacağım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
ekmek ve anahtarla başlayan rüyada kulübeye gitmen ilginç olmuş. önüne kısmet gelmiş ama çok iyi olarak değerlendirmemişsin ip genelde haber yada tutulan yol yöntemi işaret ediyor çıkan iki anahtar iki fırsat kapısıdır ama sen onlarla bir yeri açmamışsın yani hareket etmemişsin daha çok kulübeye gitmişsin yani yalnızlığı veya olgunlaşmayı tercih etmişsin yani aceleci davranmamışsın kutu genel tabirde iki anlama sahiptir birincisi kesinlikle eş adayının karakterini ele verir kutu ne kadar güzelse eş adayı da o kadar iyidir. ikincisi sırlara yada duygulara işaret eder kapalısı sakladığın açılan kutu açtığın duygu yada sırdır. iki kişi muhtemelen senden bilgi yada bir konun aslını öğrenmek istiyorlar ama bilgi vermiyorsun. bu konuda da ısrar ediyorlar. ayrıca kulübe bir misafirin yada eski bir dostunla karşılaşma ihtimalinide gösteriyor.ve bu kişi senin kafanı dağıtacağınbir öneride bulunabilir gene benzer vir şekilde belki film izlemek değil ama buna benzer olabilir. onun evine gitmen gene bir dostunla dertleşmek yada karar almak için görüşmendir. çiçekler güzel hayal ve duyguları haberleri, kısmetleri güzellikleri işaret eder. ama gene ilgilenmemişsin ve çıkmışsın ve karşına çiçekler çeşitli renklerde çıkmış hemde saksıda çiçek saksıda olursa bu evlilik işaretidir. muhtemelen çok yönlü kişiliğe sahip birisi etrafında görünüyor ama şu an henüz net bir şey yok bakkal ise eski tabircilere göre sır tutan insanların sırlarını bilen bir kişiyi temsil ediyor güncel yorumculara göre ise bazı maddi gelişmeler bereket yeni bir eşya almak olabilir. ayrca bakkallar insanların güvendiği samimiyet taşıdıkları sırlarını paylaştıkları kişileride işaret eder.
Rüya Ustası (55.4k puan)  
Teşekkür ederim

İlgili rüyalar

+7 oy
100 yorum 68 okuma
1 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 38 okuma
31 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Ayaz Karabasan (435 puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 25 okuma
30 Nisan Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (55.4k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 23 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (55.4k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
23 Ocak Rüya kategorisinde Yaren1989 Rüya Ustası (55.4k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
6 Mart Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (644 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 34 okuma
+7 oy
2 yorum 32 okuma
30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (57.3k puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 32 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 46 okuma
8 Ağustos 2019 İstihare kategorisinde Ali kemal Karabasan (410 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 22 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66k yorum

24.7k düş-ünce

4k üye

70 Aktif
3 Üye ve 67 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 12921
Dün : 15285
Toplam : 16097466
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 2535 e
  2. Sonbahar - 363 e
  3. Karga - 142 e
  4. magdalena - 108 e
  5. Rüya Tabircisi - 102 e
  6. saga - 42 e
  7. Ehlibeyt - 34 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...