Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
31 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde Rüya Ustası (44.6k puan)  
Rüyada Muhasebeci tabiri, yorumu rüya yorumu, rüya tabiri, islami rüya yorumu, dini tabirler, güncel rüya yorumları aşağıda yorumlarda verilmiştir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+1 oy
Misafir Uzman Yorumcu (31.4k puan)  
Rüyamda 25 gün önce kaybettiğim annemi gördüm.Gömülmek üzere mezarlığa getiriyoruz annemin kefeni açık görüyorum annemi mezarın içindeki bir kişi bir parça bez koparıp annemin burnuna sokarken annem gözlerini açıyor ben bağırıyorum annem ölmemiş diye yüzü güzel gülüyor Nasıl yorumlamam gerek
+1 oy
 
Biz antalyaya gidicez işte arabayla annem babam ben üçümüz Biniyoruz biyere gidiyoruz bende direk bizim o tarafa iniyorum Orda da annemin görüştüğü o adam eski komşumuz ilknur teyze falan var Onları görüyorum aradan bi yerden mert çıkıp geliyo ya öylesin geçiyorum kına var Sonra işte arkamdan geliyo benimle evlenir misin diyo ne alakaysa Neyse sonra biz kimse bizi görmesin diye bi bahçe var oraya gidiyoruz  Tam işte gidiyim diyorum sarılıyoruz öpüyorum öpüyo falan bahçenin o taraftan annem gil geçiyo Bende bunu görüyorum sonra merte ben gidiyim sen öyle git diyorum ben ona onu dedikten sonra Biri merti arıyo mert koşa koşa gidiyo düşüyo falan Arayan muhtemelen annem  Sonra arabaya biniyorum babam gel sen gel kızım falan yapıyo sonrasına uyandım işte
0 oy
Rüya Tabircisi Rüya Ustası (44.6k puan)  
İşleri hesaplı ve belli bir düzen içinde yürütmeye yahut ameldeki noksan ve kusurlara delalet eder.Rüyada muhasebeci ve defterdar, azab sahibi bir kimsedir. Eger muhasebeci hesap yaparken zorlanirsa o kimseden rüya sahibinine bir zarar gelir. Eger isçi ve memur olan bir kimse kendi hesabim kafi derecede verdigini görse, kadri yüksek, rizik ve geçimi genis olur. Hesabim vermekte aciz kaldigini görse, kiymeti düser, üzüntü, keder ve ziyana ugrar. Bir kimse hesaba çekildigini görse, bidat ve kötü düsüncede bulunduguna ve amel defterlerinde yazili olanlarla azaba ugramasina isarettir.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 24 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (44.6k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 58 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.2k rüya

157k yorum

18.2k düş-ünce

6.3k üye

316 Aktif
8 Üye ve 308 misafir
Bugün : 14920
Dün : 23740
Toplam : 25972569
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Karga Karga - 16 e
  2. Brlklc Brlklc - 14 e
  3. Üstat_Simuy_Alaca Üstat_Simuy_Alaca - 11 e
  4. Tiryad Tiryad - 4 e
  5. mustafaharputi mustafaharputi - 3 e
  6. Ferit Ferit - 3 e
  7. denizdenizdeniz denizdenizdeniz - 3 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...