Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
35 okuma
Mavikuş Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
yeniden gösterildi
Ruyamda Bir çadırın içindeyim.elimde bir dürbün var.yanimda birkac kisi var onlara durbunun nasi kullanilacagini ogretiyorum.sonra onlar gidiyor diyorumki bide ben bakayim bu durbunle.çadirin kapi örtüsünü elimle kaldırıp dürbünle gökyüzüne bakıyorum.gece karanlık ama gökyüzü öyle güzel oyle aydınlıkki dürbünle bakiyorum ama sanki gökyüzüne çıkmışım gibi.aya bir yaklaşıp bir uzaklaşiyorum parlakliginı üzerindeki engebeleri çok yakindan goruyorum sonra uzaklasiyorum gezegenleri yildizlari goruyorum.sanki dans ediyolar gosteri yapiyolar.sonra hepsi birden hooop diye ayın etrafina diziliyorlar sonra onlar bir yerde biraz uzaklarinda gokyuzunun bi bolumunde yağmurlar yağdiriliyor yagmur damlaciklari dans ediyorlar gibi iniyorlar.sanki gökyuzunun icindeyim o kadar yakin.sonra uyandim.hala etkisindeyim.yorumlarsaniz sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada dürbün görmek hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin emeğinin karşılığını alacağına, bulunmak istediği noktaya ulaşacağına, huzur içinde ve sağlıklı bir hayat yaşayacağına alamet eder. Rüyada görülen dürbün rüyayı görenin iş hayatında yükseleceği ve çok önemli aşamalar kaydedeceği anlamına gelir. Rüyada dürbün kullanırsanız, pek yararınıza olmayan arkadaşlıklar kuracağınız düşünülür. Rüya sahibinin rüyasında dürbünle bir yerlere baktığını görmesi, kişinin başarılı bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada dürbün görmek, rüya sahibinin sevinçli haberler alacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında dürbün görmesi, kişinin yeni ortaklıklar kuracağı anlamına da gelmektedir. Rüyada dürbün görmek; çok hayırlı bir habere, miras veya yüksek bir mevkiye gelmeye, dürbünle dağ, yıldız veya gökyüzüne bakmak; çok şerefli ve yüksek bir makama veya o makamdakilerle iyi ilişkiler kurmaya işarettir.
+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada dürbünle bakmak, göze girmiş, kendini topluma kabul ettiren bir kimseyi çağrıştırır. Ayrıca dürbün hayal kırıklığına, gelip geçici hevese işaret eder. Bazen ise, devamsızlık veya bir şeye yönelmek olarak yorumlanır. Rüyada dürbün görmek uzaklarla ilgili güzel haberlerdir. Rüyada bir dürbünle bir yeri seyrettiğinizi görmek, yapacağınız yeni bir iş hususunda bazı incelemeler yapmakta olduğunuza delildir. Rüyada Birine Dürbünle Bakmak; Rüyada dürbünle birine baktığını görmek, o kimseyle iyilik içinde geçinmeye, birlikte işler yapmaya, ona çok değer vermeye ve onu önemsemeye işaret eder. Rüya sahibinin dürbünle baktığı bu kişi ile uzun süre sağlam ve kuvvetli bir ilişkisi olacak demektir. Rüyada dürbün satın yahut hediye almak, bir bahçe veya tarla satın alacağınıza, mirasa konacağınıza; iş hayatında yüksek kazançlar elde edeceğinize, aya baktığınızı görmek, büyük bir mirasa konacağınıza işaret sayılır.

İlgili rüyalar

+10 oy
2 yorum 118 okuma
Mirac 2 Haziran 2020 Rüya kategorisinde Mirac Rüya Ustası (48.8k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 58 okuma
Yaren1989 7 Mart 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (27.2k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 91 okuma
Nuriş 14 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Nuriş Karabasan (826 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 319 okuma
Arşiv 30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Yorumcusu (16.6k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 23 okuma
Yaren1989 7 Nisan Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (27.2k puan)   yazdı
+4 oy
4 yorum 39 okuma
vetre 3 Mart Analiz kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (530k puan)   yazdı
+3 oy
23 yorum 74 okuma
mustafaharputi 17 Ocak Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 42 okuma
B 15 Aralık 2020 Rüya kategorisinde B Karabasan (-143 puan)   yazdı
+4 oy
3 yorum 50 okuma
Aries_libra_ 11 Kasım 2020 Rüya kategorisinde Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 47 okuma
Yıldız Tozu 1 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Yıldız Tozu Rüya Yorumcusu (17.2k puan)   yazdı
+21 oy
2 yorum 81 okuma
+10 oy
3 yorum 52 okuma
Zeynel45 2 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Zeynel45 Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+8 oy
1 yorum 51 okuma
nazlidemirr 13 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde nazlidemirr Karabasan (850 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...