Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
109 okuma
Dursun coskun Tabir kategorisinde Rüyazede (512 puan)  
Size doğum günü gecemde gördüğüm rüyamı anlatacagım. Ruyamda ufak bır camide arka safta oturuyordum sırayla dört büyük melek insan sıfatında geldiler ve en öne geçip yanyana saf tuttular ( içimden dua ediyorum Allah ım kıyamettede beni meleklerine gösterdıgın merhameti eyle diye) ben ve yanımdaki göremedigim bir kaç kişi biraz arkada saf tuttuk. Meleklerin orda olma amacı şeytanın ruhunu teslim almakmiş onlar duaya başladılar biz tekrar edip amin diyoruz. Dua ettıkçe caminin bir köşesinin yer kısmı ıslanmaya Başladı ve yerden kanlar içinde kesik bir çocuk kafası çıktı ve hareket etmeye başladı biz hala duaya devam ediyorduk bir ara ortadan kayboldu meleklerden biri bize daha arka safa geçin dedi biz en arka safa geçtiğimizde 20-30 kişi daha oldugunu gördük  tekrar duaya başladık bu sefer yerden çok ufak ata veya kopege benzer bir şey çıktı. Bız hala duaya devam edıyorduk bir kaç kişi kendini kaybetti bayıldı ve bende o sırada uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+3 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)  
caimide olaman büyüklere sığınman anlamındadır allah cc veya alimler yada yöneticiler gibi kendini o yolda bir dönem hizmet yada çalışmak durumundasın. orada yetkili kişiler var ve yapılması geren zorunludur  yani yetkin kişiler var. senin talebin biraz tuhaf melekler zaten ahirette sorumluluk taşımazlar yani onlara sorgu olmayacaktır burada melekler yetkin alimleri işaret ediyor anlaşılan. ayrıca şeytanın ruhunun alınması detaylı bir konudur ve azrail onu bulamayacak ve rüvayetlere göre onu cehennemden getirilen özel köpekler bulacaktır tabi doğrusun allah bilir bu durumda şeytan burada fitneyi ve kötülüğü işaret etmiş. dualar dileğinin olacağına işaret eder. ortaya çıkan kesik baş genelde unutulmuş  kapanmış yada gizlenmiş bir şeyin yeniden ortay çıkmasına benziyor haber yada maddi anlamda  ama muhtemelen alimler sizi henüz yeterli görmemiş zaman olabileceğini yada yetkin olmanız gerekeceğine işaret etmişler.daha arka safa atmaları ve at ve köpeğin çıkması sank senin ve yanındakilerin asıl kısmetinin yada asıl yapması gerekenin farklı bir şey olduğuna işaret etmiş. muhtemelen bakış açınızın değişmesini istemişler ama siz hala daha aynı duayı yapıyorsunuz ama çıkan farklı bir şey gene maddi yada kısmet olacak ama daha küçük çaplı bir şey  gibi düşünün. size daha küçük bir sorumluluk verilecek belki daha küçük bir toplulauğa hizmet etmeniz isteneccek ama bu bile çevrendekilere ağır geliyor gibi.  yani sonuç olarak çok istediğin yada birileriyle beraber istediğiniz bir şey var ama ya o işe ehil değilsiniz yada daha küçük çaplı istemeniz gerkmektedir. buraya ayrı bir değerlendirme ekleyeyim yerden hayvan çıkması uyarı yada haberde olabilir kıyamet zamanı yerden dabbetül arzın çıkması ve kafirlere zarar vermesi müslümanlara zarar vermemesi kimin inançlı olduğunun kimin inançsız olduğunun bu hayvanın verdiği zararla ortaya çıkmasıdır. muhtemelen birileri size doğru bir yolu gösterecek ve sizi uyaracaktır belki çevrende herkes bu uyarıdan nasibini alamayacaktır ama sende bayılma olmadığından senin fayda olacaktır.
 
Cok tesekkur ederim Allah razi olsun
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)  
rica ederim.
Cansu Balta Rüyazede (502 puan)  
Sevgilime karşı var güvensizlik
+1 oy
Cansu Balta Rüyazede (502 puan)  
Mustafa bey Iyi gunler allah rizasi icin ruyami yorumlayın. Rüyamda kuzenlerimle bizim evdeyiz. Yarış motoruyla hız yapan bir kız kaza yaptı. Kuzenimin babası elinde silahla kendi evlerine gitti. Benim ellerimde bi ağrı var parmak uçlarım uyuşuyor felan doktora gttm bisey yok dedi. Eve geldim kuzenimin çocuğunun ayağı kopmş ben onu buzluga koydum ama koydgm sey ayak deil eldi. Lütfen yorumlayin
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)  
Guvensizlik yasadığın bir durum yada  birileri varmı  kuzeninin yardıma ihtiyac duyduğu durumlar varmı.
B Rüyazede (958 puan)  
Merhaba Mustafa bey. Lütfen şimdi yazacağım rüyayı yorumlarmısınız. Benim için çok önemli. Rüyamda bir çift vardı. Reel hayatda da evlililer ve bir kız bir erkek çocukları var. Rüyamda onları gördüm. Bizim evdelerdi. Ya sanki onlarda kendimi gördüm. Yani bizde sevgilimle bir kız bir erkek çocuğu diğe konuşuyorduk. Rüyamda o kız 3-cü çocuğa hamileydi, ama bu duruma ne sevinmiş ve üzülmüştü. Öyle bir durum vardı.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)  
düzenledi
ya  birilerinde gördüğün bir hata sende olgunlaşmaya neden oluyor. yada birisi senin gözünde anlamını kaybediyor kaza kısmında. kuzenin babasının silah alıp gitmesi birinin suçlanması olabilir yada senin birini suçlu veya hatalı görmeni işaret eder. ama baba eve gitmişmi bir olaya sebep olmuşmu bilmiyorum olaya sebep olmadıysa bu düşüncede kalıyor demektir. uyuşma ya da iki tabir çıkar birincisi ya sağlıkla ilgili problemdir yada aradığın bir desteği bulamaman olarak öne çıkar uzuvlarındaki uyuşukluk yakın çevrende aradığın desteği bulamadığını gösterir parmaklar aileye yakın kişileri gösteriyor parmak uyuşması genelde sinirle alakalıdır buda güç kaybı demektir yani güç alamadığın kişilerdir.  ancak doktor konuya vakıf kimsedir aslında bunun seni çok etkilemediğini belirtmiş aslında fiziksel değil içsel bir durum. normal şartlarda sana çok zararı olmasada genede olumsuz etkilenmene sebep oluyor. son kısımda  bir kişi ya maddi anlamda bir kayıp yaşamış yada yakınlarından kopmuş  ele dönüşmesi bunun sebebinin o kişi olduğunu düşünmen olabilir. artık dayanamadığını düşünüyor ve o kişiyi sorumlu görüyor olabilirsin. güven kaybı diyelim. diğer bir yorumda kolu kopan kişi ciddi bir sıkıntı kayıp yaşıyor olabilir sana ulaşmaya yardım istemeye çalışıyor olabilir. yalnız bu sondaki el başkasından kopup sana gelmeye çalışan biride olabilir.

İlgili rüyalar

+4 oy
9 yorum 58 okuma
mustafaharputi 13 Temmuz 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)   yazdı
+5 oy
100 yorum 150 okuma
mustafaharputi 18 Aralık 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)   yazdı
+6 oy
40 yorum 108 okuma
mustafaharputi 17 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)   yazdı
+5 oy
4 yorum 80 okuma
Miray D. 17 Temmuz 2020 Tabir kategorisinde Miray D. Karabasan (69 puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 42 okuma
mustafaharputi 25 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (10.3m puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 34 okuma
Dejavu111 9 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Dejavu111 Rüyazede (756 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 56 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (221k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 24 okuma
vetre 22 Aralık 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (415k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 27 okuma
vetre 29 Ekim 2020 Rüya kategorisinde vetre Rüya Bilgesi (415k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 39 okuma
Kâbusgöre. 8 Ekim 2020 Rüya kategorisinde Kâbusgöre. Rüyazede (990 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 38 okuma
+16 oy
1 yorum 41 okuma
Adams 23 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüya Yorumcusu (16.9k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 24 okuma
Kaanavc1 8 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Kaanavc1 Karabasan (10 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...