Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
48 okuma
aylinnurbesler Rüya kategorisinde Rüyazede (1.1k puan)  
yeniden kategorilendirildi
Merhaba yine bir gün gündüz uykuya dalmıştım ve bir rüya gördüm. Rüyamda yaşadığım şehrin en kötü semtlerinden birisine taşınmıştım ve taşındığım ev zemin kattı neredeyse harebeydi ve bu eve çekirdek ailem ile taşınmıştım. Ama akrabalarımın çoğu misafirliğe gelmişlerdi. Akşam üstü hava kararınca banyo yapmak istedim, evdeki banyomuz yokmuydu yada arızalımıydı bilmediğim bir sebepten dolayı banyoyu odamda yapmak zorunda kaldım odamda ben banyo yaparken babaannem ve ablamda vardı. Banyomu yaparken çıplaktım ve yatağımın üzerinde oturuyordum. Tam bu şekilde odadaki diğerleri ile konuşurken odanın camından izlendiğimi farkettim ev zemin kat olduğu için sokaktan kolaylıkla odanın içerisi gözüküyordu. Cama baktığım sırada izleyenin- yaşlarda ufak bir çocuk olduğunu gördüm ve onun arkasınada  5 6 tane daha yaşları 5 ile 13 arası değişen erkek çocukları vardı. Hemen yataktan kalkıp odanın perdelerini çektim. Arkamı dönmem ile perde yine açılmıştı. Perdeleri kapatamıyordum. Ve üzerimi giyinip odadan çıktım. Evin sokağa bakan diğer odalarının camlarına koştum. Annemin odasının camına gidip orada bi açıklık var mı kontrol edeyim dedim. Annemin perdelerini çekerken camlardan birinin tamamen kırık olduğunu gördüm. Ablamın yardımıyla camı bi şekilde tamir edip perdeyi çektim. Daha sonra evdeki diğer odaların perdelerini çektim ama perdeler her çekmemde geri açılıyordu. Sonraki gün öğlen zemin kattaki balkonumuza çıktım. Ve beni izleyen 5 6 yaşlarındaki çocuğu balkonumuzda su ile uğraşırken gördüm. Hemen sinirle balkondaki çocuğun bileğini tutup balkondan dışarı attım bu sırada çocuğun bileğinden kırılma sesleri geldi kulağıma. Dışarı attım dediğim yükseklik 30-40 cm civarı idi. Sonra evimizden çıktım birinci kattaki yan komşumuza gittik ve yan komşumuzun balkonundan kendi evimize baktığım sırada o erkek çocuklarının yine camın önünde beklediklerini gördük. Onlara bağırıp neden böyle yaptıklarını sordum fakat cevap alamadım. En sonunda ise dayım ile annem ve ben evin diğer tarafında yani bir tarafı sokak tarafı diğer tarafı ise 5. 6 . kat yüksekliğinde yüksek olan balkonumuzda otururken dayıma burası hani lüks bi semtti. Neden böyle şeyleri yaşıyoruz diye sordum ve dayımda bana gülerek ama siz sokak tarafındasınız dedi. Ve uyandım rüyam bu kadar. Yorumlarımız için şimdiden teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
RuyAra önce Rüya Bilgesi (178k puan)  
Rüyada eski evde oturmak işindeki başarıları sayesinde kazancının artacağına, kişinin dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, kişinin inançsız kimse olduğuna, kişinin kötü sözler edeceğine fakat yaptığı bu çirkin davranıştan dolayı pişmanlık duyacağına, herkes tarafından sevilip sayılacağına, spor yaparak formunu koruyacağına, tüm hayatının alt üst olacağına ve mutsuz olacağına, kişinin ekonomik sıkıntılarının son bulacağına yorumlanır. Rüyada eski evde oturmak nasıl yorumlanmaktadır? eski evde oturmak yokluğa ve kıtlığa düşeceğine, sorunlarının tamamen biteceğine, bolluğun sürekli olacağına ve geçim derdinin biteceğine işarettir. Diyanete göre Rüyada eski evde oturmak: kimse ile sorun yaşamaya ve evlenmeye, insanlara yardım eden güçlü ve kuvvetli bir kişiye, büyük bir işe kalkışmışken yardım eden ve destek çıkan kimselerden darbe yemeye delalet eder. Rüyada eski evde oturmanın anlamı; ev sahibi olmaya işaret eder.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 37 okuma
Buket Çaplı 7 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Buket Çaplı Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 25 okuma
6 Haziran 2019 Rüya kategorisinde misafir   16 70 249 yazdı
+6 oy
1 yorum 45 okuma
Tayzey 6 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde Tayzey Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+12 oy
8 yorum 143 okuma
mustafaharputi 27 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 46 okuma
+5 oy
1 yorum 59 okuma
Melikeali 14 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Melikeali Karabasan (807 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 45 okuma
+5 oy
1 yorum 60 okuma
29 Haziran 2019 Tabir kategorisinde Emre   3 15 19 yazdı
+5 oy
1 yorum 84 okuma
8 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Kenan   1 yazdı
+10 oy
1 yorum 82 okuma
2 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Çetın   1 1 2 yazdı
+4 oy
2 yorum 76 okuma
25 Nisan 2019 Tabir kategorisinde zeyenp   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...