Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+2 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (9 puan)
Selamün aleyküm öncelikle, dün sabah namazı itibariyle namaza başladım. Ağlaya ağlaya Allah'a beni hidayete erdirmesi için dua ettim. Bu gece uyumadan önce nefsimle münakaşaya girdim, zira ben kapalıyım. Aklımda bir takım düşünceler vardı ve ben Allah'a sığınarak bu düşüncelerden sıyrıldım. Gece saat iki buçuk gibi uykuya daldım. Bir eşya ve bir duvarın arasından kılıç çıkardım, zannediyorum ki yatağım yeni yeni zihnime nüksediyor görüntüler. Ardından kendimle dövüşmek zorunda olduğumu anladım. Biri yerimi çalmaya çalışıyordu ve başarmıştı ya da başarmak üzereydi. Ailemi korumak için yapıyordum. Yüzüm benim yüzüm değildi saçlarım iki yandan örgülüydü lakin o bendim. İlk görüşte dışarıdan birini görür gibi gördüm daha sonrasında bir baktım aslında kılıç tutan benim. Gördüğüm kisinin yüzü benim yüzüm değildi. Gözleri bilhassa cekikti ve en belirgin özelliği buydu. Saçları sarı röfle tarziydi lakin benimki koyu kestanedir. O yüzden o an ben değildim lakin devamında kendimi içinde bulunca o bedenin ben olduğumu anladım. Kendimle savaşmaya gidiyordum ve emin adımlarla ilerliyordum. O sırada yüzük ve küpeler gördüm istedim oradaki kisiden. İlginçtir ki istediğim kızın saclari benimki gibi koyu saçları yukarıda bahsettiğim kız gibi iki yandan örgülü yüzü ise daha bana benzerdi. Gözleri o kadar cekik değildi. Üzerinde siyah gömlek vardı lakin ben almaktan vazgeçip yoluma devam ettim. Sonunda varmak istediğim yere gittiğimde aslında kendimle hiç karşılaşmadım. Kılıç salladım ve bir şeyler yaptım ama kendimi hiç görmedim. Ama savaşı kazandığımi biliyordum. En sonunda kılıcımı kaybettim sanki uçtu gitti bilmiyorum. Karşi taraf olan kendim ortalıkta yoktu lakin etrafimdaki insanlar kayboldu dedi ama sanki ölümünü saklamak ister gibiydiler. Daha sonrasında mutlu şekilde ilerledim ve küçük bir orman gördüm. Ağaçlar vardı insanlar ağaçların çevresine oturmustu çocuklar oynuyordu.  Ben ise yürümeye devam edip sevinçle ağaçlardan birini atladım tutunamayip diğerine geçtim ve ona da tutunamayinca sonunda başka birine atladım. Ağaçlara ilk kez atlarken ve kendi ağacımı ilk kez görürken bedenin icindeydim ve o şekilde baktım. Küçük ve yeşil rengi göz alan yaprakları yeni yeni çıkmaya başlayan lakin dalları uzamaya başlamış çınar agacıydı o ağaç, yani en son atladigim kendi agacim. Öylesine rahat ve hoşnutluk içerisindeydim ki oraya aittim. Ağaca atladiktan ve tutunduktan sonra bedenin dışına atılmış gibi oldum ve o şekilde gördüm kendimi. Ve sanki o ağaç aslında bendi. Daha sonrasında bir şey oldu mu bilmiyorum lakin uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim haberinizi bekliyorum. Allah'a emanet olun. Unutmadan şunu da yazayım kan görmedim bilginize.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+7 oy
1 yorum 72 okuma
23 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde celal cem yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde pegasus1 Rüyazede (2 puan) yazdı
+4 oy
72 yorum 124 okuma
2 Aralık 2019 Tabir kategorisinde Ruyaninmeali Rüya Görüşmecisi (41.2k puan) yazdı
+5 oy
100 yorum 1.1k okuma
7 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 19 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 34 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 61 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 22 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (86.2k puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.6k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

97 Aktif
2 Üye ve 95 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14352
Dün : 21092
Toplam : 14467184
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1302 e
  2. Karga - 35 e
  3. Ruyadede - 27 e
  4. Yunus şahin - 25 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Likya - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...