Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+1 oy
5 okuma
önce Rüya kategorisinde Karabasan (-3 puan)
Öncelikle çok sık rüya görmediğim (hatta nerdeyse hiç) için hatirladiklarim çok bölük pörçük ve rüyadaki davranışlarım hiç ben gibi olmadığı için çok kafama takıldı.
Şimdi rüyaya sınıfta başlıyorum. Siniftakiler normal sınıf arkadaşlarım mi yoksa hepsi tamamen başka birileri mi hatırlamıyorum ama yeni bir kız var sinifta . Ne yüzü ne sesi ne bir şeyi var aklımda su an sadece öyle biri olduğunu hatırlıyorum. Neyse bir şeyler oluyor ve bu kız evde tek başıma yemek yemek istemiyorum gelsene diyor ve ben de kendimden hiç beklenmiycek şekilde olur diyorum. Sonra işte yürüyoruz evine, yolda konusuyoruz falan sonra sanırım bir ilaç veriyordu ben de yine kendimden hiç beklenmiycek bir şekilde ilacı sorgulamadan tutuyordum. Şeye benziyordu galiba Matrix deki mavi hapa. Sonra işte evinin önüne geliyoruz yeşillik bahçesi olan 3 yapışık apartman yan yana. Çocuklar falan oynuyor bahçede tam apartmanın kapısından giricez beni tutuyor içeri bakmaya falan başlıyor başta ben anlamıyorum neden böyle yaptığını ama sonra içerden bi güvenlik çıkıyor. Bahçenin kenarına geçiyoruz sonra duvara yaşlanıyoruz konuşmaya devam ediyoruz yine. Sonra bi anda böyle film izlerken böyle tık tık ileri geciyormusum gibi birkaç kare (sadece kare kare olarak) öpüştüğümüzü gördüm ki yine aşırı çekingen biri olduğumu düşünürsek yeni tanıştığım biriyle yapacağım bir şey değil. Kareler geçtikten sonra hala konuşmaya devam ediyoru ama bu sefer başka bir ilaç kutusu çıkarıyor. Yanındaki arkadaşına gizlice göstererek bir şeyler diyor konuşuyorlar ama ben bir şey anlamiyorum. Bu sefer de kırmızı hap a benziyen bir hap çıkarıyor ve hani kapsüller açılabilir ya açıp bi yarısını kendisine diğer yarısını bana verim iç diyor, yine sorgulamadan içiyorum. Sonrasında çok bir şey olmuyor dolanıyorum ediyoruz ama güvenlik apartman kapısından cekilmedigi için eve giremiyorum sonra ben ayrılıp dönüyorum.

Çok hatırlamıyorum demiştim ama baya uzun olmuş . Yine başta dediğim gibi pek rüya görmediğim ve rüyadaki ben ben olmadığım için çok kafama takıldı. Şimdiden teşekkürler herkese.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 29 okuma
+7 oy
2 yorum 2.2k okuma
1 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT Rüya Tabircisi (4.6k puan) yazdı
+9 oy
1 yorum 47 okuma
28 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Sekretizasiya Karabasan (-235 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 31 okuma
6 Şubat Rüya kategorisinde serkn23 Rüyazede (61 puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 40 okuma
+4 oy
1 yorum 19 okuma
+6 oy
2 yorum 42 okuma
+5 oy
1 yorum 33 okuma
14 Nisan 2019 Tabir kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (85.3k puan) yazdı
+3 oy
2 yorum 24 okuma
20 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
14 Şubat Tabir kategorisinde Xxxding Rüyazede (22 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.9k yorum

18.3k düş-ünce

3.4k üye

62 Aktif
1 Üye ve 61 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 1053
Dün : 21847
Toplam : 14348375
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 112 e
  2. Karga - 12 e
  3. Yunus şahin - 9 e
  4. Zeynel45 - 9 e
  5. Ehlibeyt - 8 e
  6. Likya - 7 e
  7. Rüyazede - 7 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...