Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (1.7m puan)
rüyamda ruyadede rüyada orduya atanmıştım ama öğretmen olarak sanki uzakta olan bayanında ataması yapılmıştı ancak ben otobüsü kaçırmıştım saate baktığımda iki saat gecikme olmuş.  yarın cumartesi 2 günde giderim diyordum. sonra bir okuldaa öğretmenler vardı ama dersleri tuhaf biçimde vermişlerdi cinali konusun farklı şekilde anlatıyorlardı ben de kızdım ne böyle cin davet eder gibi ders veriyorsunuz dedim o sırada biri bana iftira atmış ve bende ona çok kızıyordum.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
normalde öğretmen değilim bilgisayar teknisyeniyim. bu arada orduyu gözümün önüne getirmiştim uzak bir şehir olarak düşünüyordum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Yorumcusu (20.7k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Uzaktaki bayan ile ilgili karar vermede geciktiğinizin farkındasınız.Hatta bu gecikmenin artık  zaman olarak çok daha katmanlı olarak etkileyeceği bir döneme girdiğinizi düşünüyorsunuz.Bu katmanlı durum o kadar etkiliki çarpan katsayısı olarak düşünürseniz çok büyük.Otobüsü kaçırdığınızı yani karar vermede çok geç kaldığınızı düşünüyorsunuz ve bu düşünceye kadar hala zaman var arayı kapatırım diye içinizden geçiyordu muhtemelen.Fakat şimdi geldiğiniz durum itibari ile 2 saatlik bir gecikmeyi telafi etmeniz için 48 saat lik bir zahmete katlanmanız gerekmekte.Çarpan etkisi dediğim konu bu.Artık eskisi gibi düşünmemeniz harekete geçmeniz gerekmekte.Bu konu artık o kadar canınızı sıkıyorki size geçmişte "dur,bekle,zamanı var" vb gibi telkinde bulunup amiyane tabir ile ders verenleri de artık dinlemek istemiyor ve sizin karar almanızda geciktiren dış etkenlerden acilen kurtulmak istiyorsunuz.Bunlardan birisi size ders verenlerki bunların size anlattıkları gibi kendi yaşamlarında da aynı yanlış tavır var bunu da görüyorsunuz,diğeri ise sizinle iftira,dedikodu,yalan vb işlerle uğraşıp sizi yavaşlatan kişi veya kişiler.

Bu iki cenahtan acilen kurtulup karar vermeniz gerekmekte.Orduya gitmek bununla ilgili.Uzaklaşmak manasında.Ve acilen pozisyon almalısınız artık.Çünkü muhtemelen yaş olarak da(siz ve hanımefendi olarak)zaman olarak da,artık katmanlı,çarpanlı bir döneme girmişsiniz.

Kaybedecek zaman yok.

DAB,
Selamlar.
önce Rüya Bilgesi (1.7m puan)
teşekkür ederim ruyadede allah razı olsun.

İlgili rüyalar

+4 oy
0 yorum 16 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
29 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
+1 oy
1 yorum 17 okuma
25 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
+1 oy
0 yorum 18 okuma
23 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
0 oy
1 yorum 25 okuma
21 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 33 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.2k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

97 Aktif
2 Üye ve 95 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 21851
Dün : 18856
Toplam : 14543431
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 958 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Farbe - 8 e
  5. Rüyazede - 8 e
  6. desmodus - 7 e
  7. eylemkaplan - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...