Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+1 oy
18 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (1.7m puan)
rüyada büyük geniş bir arzideydim annem yanımdaydı arazi tanıdığım birininmiş. arazi üzerinde çok büyük su boruları vardı ve arazi sahil kenarındaydı sonra yolu devam ettik ve yukarıdan yüksek bir yerden aşağı baktık bir koyda baraj yada deniz gibi bir yere ait koy  suyun içine büyük bir yapı inşa ediliyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
önce Rüya Yorumcusu (20.7k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Arazisi olan kişiye gelecek dönem ile ilgili bir yardımınız bulunacak sanırım.Kendi arazisinin sulanması ile ilgili özellikle sahilden tuzlu değilde barajdan tatlı suyun bu araziye getirilmesi ile ilgili bir yardım.Kendisi araziyi almış,sulamak için borularıda almış ama tatlı suyun nereden getirileceğini siz söyleceksiniz.Yukarıdan bakmak gelecek öngörüsü ve ferasat ile ilgili bir durum.Arazisi olan kişinin maddi durumu ile ilgili vereceğiniz bilgi kendisinin doğru kanallara bağlantı yapmasını sağlayacak(Baraja bağlanacak büyük soru boruları)Kendi işiniz ile ilgili düşünürseniz arazi sahibinin bilgi tutan bilgisayarlarını(serverlarını)daha büyük çaplı bilgi tutan bilgisayarlara bağlamak gibi mesela.

Özet ile sizin bilginiz ve uzmanlığınızda olan bir alanda anne tarafınızdan tanıdığınız ve bu alanda yatırım planı olan kişiye mesleki bir yardımınız dokunacak galiba.

DAB,
Selamlar.
önce Rüya Bilgesi (1.7m puan)
arazi sahibi köylüm ve ölmüş biris ama işle lgili zaten bilgisayarlar konusunda kurumumda bayağı etkin bir durumdayım ve çok kişinin  ihtiyaç duyduğu biri diyelim. bu anlamda rektör tarafından bir görev olabilir diye tahmin ediyorum ama virüs sebebiyle bu ara bana dinlen dediler işe gelme dediler yani özel olarak izin verdiler.muhtemelen bu zaman alacaktır.
önce Rüya Bilgesi (1.7m puan)
teşekkür ederim allah razı olsun.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 25 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
29 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
0 oy
1 yorum 9 okuma
25 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
+1 oy
0 yorum 18 okuma
23 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
0 oy
1 yorum 25 okuma
21 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 33 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.2k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

83 Aktif
1 Üye ve 82 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 23215
Dün : 18856
Toplam : 14544795
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 958 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Farbe - 8 e
  5. Rüyazede - 8 e
  6. desmodus - 7 e
  7. eylemkaplan - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...