Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
0 oy
12 okuma
Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (1.6m puan)
ruyadede. gene kuş papağan rüyası acaba bilinçaltı diyede düşünüyorum açıkçası. ben annem kardeşim dağda bir yere giderken ben papağanımı bir evin yanında bırakmıştım geri geldiğimizde papağan gitmişti başka küçük bir kuş gelip omzuma kondu ve ben bu benim kuş değil diyordum başka büyük gagalı bir papağan gördüm ve muhtemelen bundan korkmuştur gitmiştir diyordum papağanım gelmedi ama kafese baktığımda 4 adet küçük mavi kuş vardı. yavruda olabilirler. oo kuşlarında sultan papağanı olduğunu düşünüyordum ama küçüklerdi.
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
son kısımdaki kafesteki küçük kuşşlar muhabbet kuşlarına daha çok benziyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
önce Rüya Yorumcusu (20.6k puan)
önce seçti
 
En İyi Yorum
Merhaba,

Mustafa bey manevi olmayan yani maddi anlamda(tasavvufi de değil), kalp,aşk,sevgi,muhabbet vb manasında bir gönül kayması var.Birilerine bayağı darılmışsınız.Dağlara anneniz ve kızkardeşiniz gelmişler.Sanırım ikiside durumun özünü,hakikatini anlatmak için gelmişler yanınıza.Bir nevi hatır koymuşlar size.Siz dağlara çıkarken(şehirden uzağa,yakındakinden uzağa,annenizden ve kızkardeşinizden uzağa) gönlünüzü  bir evin orada bırakıp gitmiştiniz.Yani gönlünüz orada kalmıştı.Bu ifade "Gönül Koymak" deyimi gibi.Siz muhtemelen dağlara çıkmadan önce bu deyimin ifade ettiği gibi içten içe alındınız,kırıldınız galiba.Anneniz ve kızkardeşinizin hatrı ile dağdan inip ilk duruma dönünce başka bir küçük bir kuş gelip omzunuza konuyor ama bu süreçte yaşadıklarınızın neticesinden dolayı o ilk duruma gelemiyorsunuz.Sizde bir yabancılık durumu ortaya çıkıyor.Sizin üzülmenize,kırılmanıza neden olan durumu kendi kendinize sorguluyorsunuz ve büyük gagalı papağan sembolü ile sanırım çok gürültü yapan,çok konuşan,sizi çok rahatsız eden(dedikodu-gıybet-yalan vs de olabilir)birisi yüzünden olduğunu anlıyorsunuz.Ancak sizi rahatsız eden bu durumun "gıybet veya yalan gibi kötü bir fiilin şer'an caiz olduğu 4 durumdan biri veya hepsini kapsayan fiiller için yapıldığını anlayınca o ilk kalbi durumunuza gelmiyorsunuz ama yine de durumu affedecek seviyeye geliyorsunuz.

DAB,
Selamlar.
önce Rüya Bilgesi (1.6m puan)
muhtemelen bu dedikodu durumu yakında anlaşılacaktır. evet henüz affetmediğim bir durum var içimde kırgınlık olarak duruyor. birinin şeran caiz isteği olabilirdi bir hatası oldu affedemedim tepki verdim.teşekkür ederim rüyadede allah razı olsun.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 14 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 15 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
25 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 17 okuma
25 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
23 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
0 oy
1 yorum 25 okuma
21 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 33 okuma
+2 oy
0 yorum 12 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+4 oy
1 yorum 23 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.6k rüya

31.6k yorum

18.6k düş-ünce

3.4k üye

80 Aktif
2 Üye ve 78 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 14540
Dün : 21092
Toplam : 14467372
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1302 e
  2. Karga - 35 e
  3. Ruyadede - 27 e
  4. Yunus şahin - 25 e
  5. Zeynel45 - 20 e
  6. Rüyazede - 20 e
  7. Likya - 17 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...