Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
0 oy
28 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak
Rüyada nişan yüzüğü takmak, kişinin tüm sıkıntılarından kurtulması manasına gelir. Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, buda aynı yorumu içerir ve ferahlamak demektir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

100 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak
Rüyada nişan yüzüğü atmak, kötü bir olay yaşamak yada kötü bir karar vermek demektir. Düşünmeden söylenen bir sözün acısını çekmek bundan dolayı sorun yaşamaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Çıkarmak
Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, sevdiğinden emin olamamak kararından bazı şüpheleri olmasına işaret eder. Duygularını tam olarak bilmemesi yada sevdiği kişinin ona tam bir samimiyet bağlı olmamasından kaynaklanan bir karmaşanın rüyasına yansımasıdır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek Diyanet
Rüyada nişan yüzüğü görmek diyanet, rüya sahibinin yakın zamanda emeline ulaşacağına işaret eder. Sürekli hayali kurduğu ve yaşamında olması ni istediği bir şeyin olacağı yönündedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü görmek, eşiniz veya sevgiliniz ile uzun zamandır görüşmüyorsunuz bu yüzden kısa bir süre içerisinde sevdiğiniz insana kavuşacaksınız. Kavuşmanın sonunda sizi büyük bir süpriz sizi bekliyor olacak. Rüyada nişan yüzüğü görmek, bir evliliğin veya bir nişanın habercisidir. Uzun zamandır beklediğiniz o güzel teklif çok yakında sizi bulacak ve çok mutlu bir evliliğe doğru adım atacaksınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzük görmek kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü yutmak rüyayı gören için parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, yanlış yollardan döneceğine, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, rüya sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğün kaybolması rüya sahibi kişi için yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, sıkılacağı bir haber almaya, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına, ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, işlerin istenmeyen bir hale geleceğine tabir olunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünü kırılmış görüldüğünde çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, böylece kendine güveneceğine, canının ve malının garantide olacağına, hak yoluna döneceğine, kendisinden hayır beklenemeyen dosta alamet ettiğine inanılır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü takmak, hayatınızın çok heyecanlı ve neşe dolu bir şekilde geçeceği anlamına gelmektedir. Bir kaç gündür sıkıntılı günler çekmiş olabilirsiniz ama artık sizi ferah bir yaşantı bekliyor.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya tabircilerine göre rüyada nişan yüzüğü aramak yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü bulmak, şansınızın iyi gideceği bir döneme ayak basıyorsunuz demektir. Hayatınızda bazı değişikler sizi şaşırttığı gibi çok fazla mutluda edecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada nişan yüzüğü almaya gitmek sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine, hem dua alacağına, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına, gereksiz işlerden ve gereksiz kişilerden kendini soyutlayıp çevresini değiştireceğine, çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine işaret etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün paslandığını görüldüyse arif kimselerden sayılacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına alamet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takıp Çıkarmak   
Rüyada nişan yüzüğü takıp çıkarmak, hayatınızı ve geleceğinizi ilgilendiren bir çok konuda kararsız kalmaya, ortaklık kurduğunuz kimselerle fikir ayrılığına düşerek yolları ayırmaya tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünü çıkarıp atmak evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine yorumlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumlayanlara göre rüyada nişanlanmak nişan yüzüğü takmak bir ömür olacağına, borçlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine yorumlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Altın Yüzük Takmak  
Rüyada altın yüzük takmak, hayırlı mutlu sürecek evliliğe vasıl olmaya işaret olduğu gibi iş hayatında zarar ederek mal kaybı yaşamaya da işaret eder. Rüyada altın yüzün takmak, bazen de kişinin gözünün yükseklerde olup şükretmek yerine hep daha fazlasına göz dikeceğine tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada yerde nişan yüzüğü görülmesi kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, çok büyük sorun yaratan bazı sıkıntılardan hızlı bir şekilde hiç zarar görmeden kurtulacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına, yapmak istediği işlerde bir türlü dikiş tutturamayacağına, rüya sahibi için yine önemli bir hale geleceğine, mutluluk sayesinde işlerinin daha da artacağına rivayet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzük takmak planların boşa gideceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Alimlerin Açıklamaları?
Diyanet Yorumu, rüyada nişan yüzüğü takmak, Allah’ı tealanın hayırlı kıldığı kimseyle hayatınızı birleştirmeye, hayırlı yola girmeye, nasip ve kısmete işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada kalın nişan yüzüğü takmak rüyayı gören kişi için çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, yolunun hep açık olacağına, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada erkek nişan yüzüğü gördüyseniz
•    Siz bir erkekseniz kadınları baştan çıkartmak, duygusal, anlık veya kalıcı maceralar yaşamak açısından şanslısınız.
•    Duygusal veya ticari bir bağlantının işlevselliği sorgulanabilir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmayı Unutmak   
Rüyada nişan yüzüğü takmayı unutmak, bu rüya kişinin yaptığı işe önem vermeyerek eline aldığı bir çok işi baştan sağma yapacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler, toplum tarafından sevilmeyen, bir çok konuda zir fikirleri ile gündemden uzak tutulan basit kimselerdir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya tabirlerine göre rüyada nişan yüzük kırılması huzursuzlukların son bulacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına, çok mutlu edeceğine alamet ettiği söylenir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada arkadaşın nişan yüzüğünü gördüyseniz
•    Davetler, sosyal aktiviteler veya keyifli planlar açısından renkli örnekler yaşanabilir.
•    Katılmak istediğiniz aktivite, grup, iş birliği veya organizasyonlarda işinize yarayacak veya katılıp katılmamanız konusunu etkileyecek fikir alışverişlerinde bulunabilir, arkadaşlarınızdan fikir alabilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmanın Psikolojik Yorumu
Rüyasında nişan yüzüğü taktığını gören kişilerin ruhsal yönden güçlü kişiler oldukları düşünülmektedir. Altın, bilinçaltının zenginliğini ve hayal gücünün genişliğini temsil eden bir nesnedir. Bu sebeple rüyada altından bir yüzük görmek ya da nişan yüzüğü takmak kişinin neşeli, renkli ve umut dolu ruh halinin temsilcisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün eğildiğini görmek hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, huzur getirecek birinin çıkacağına, dünya nimetlerinden daha fazla istifade edeceğine, işinin gücünün rast gideceğine ve hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada altın nişan yüzüğü gördüyseniz
•    Gelecek vaat eden ilişki ya da iş birlikleri söz konusu olabilir.
•    Bazı kimselerin sizi çekemeyerek ortaya değişik sorunlar çıkartmaya çalışabilirler.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü takıp çıkarmak hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine ve bu sayede kolay kolay kimseye nasip olmayacak kadar lüks ve güzel bir hayat yaşayacağına, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına işaret ettiğine inanılır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada eşinin nişan yüzüğünü gördüyseniz
•    Belli durumların yararınıza çalışmasını sağlayıp sağlayamayacağınız veya yararına çalışmasını sağlayacak yollar bulup bulamayacağınız konusu kafanızı meşgul edebilir.
•    Özel yaşamınızı, iş hayatınızı veya ailenizi ilgilendiren belli konular farklı bir yönde ilerlemeye başlayabilir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Altın Yüzük Takmak
Rüyasında altın yüzük taktığını gören kişi, yakın çevresi aracılığı ile bir kazanç elde eder ya da miras yolu ile bir servete sahip olur. Altın yüzük, dünya malına olan sevgiye de yorulur. Bu sebeple rüyasında altın yüzük taktığını gören kişinin para konusunda hırs sahibi olduğuna delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumlayanlara göre rüyada kaybolan nişan yüzüğünü bulmak karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine, helal lokma yiyeceğine, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına inanılır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada eski sevgilinin nişan yüzüğünü gördüyseniz
•    Bazı konuları sonlandırmak, bazı konularda kutuplaşmak veya bazı konulara cevap aramak niyetindeyseniz biraz daha ertelemenizde fayda var.
•    Hassas konuların çözümünde veya bazı sorunlu ilişkilerde sezgilerinize güvenerek hareket edebilirsiniz.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada siyah nişan yüzüğü gördüyseniz
•    Bazı kişilerin işlerine karışmamanızda fayda var.
•    Kaybedilmiş gibi görünen konularda yeni ümitlere kapılabilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, çaresiz ve üzgün hallere düşeceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Gümüş Nişan Yüzüğü Takmak  
Rüyada gümüş nişan yüzüğü takmak, iş hayatında zarar etmeye, hayırlı olmayan işlere kalkışarak nasibi köreltmeye yorumlanır. Rüyada gümüş nişan yüzüğü taktığını gören kimse, hayatını korkularıyla sürdürerek yaşama bağlayan güzel olan bir çok şeyi görmezden gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya tabir edenlere göre rüyada nişan yüzüğü seçmek yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine ve bu sayede rüya sahibinin başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, parasal krizler yaşanacağına, yepyeni biri haline geleceğine, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada parmakta nişan yüzüğü gördüyseniz
•    Bazı konulardaki gelişmeler belli sonuçlara varmayı güçleştirebilir.
•    Neyse daha sonra herşey düzelecek.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü satmak büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, kötü günler yaşayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine rivayet eder.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada siyah nişan yüzüğü görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, eğitim hayatında ilerleme kaydedileceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğün ezildiğini görüldüğünde işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına ve istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, aile işlerinin başına geçeceğine alamet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada iki tane nişan yüzüğü gördüyseniz
•    Biraz romantizm aşk hayatınızda mucizeler yaratabilir.
•    Hızlı konuşarak sizi maddi açıdan yanıltmaya çalışan kişiler söz konusu olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumlarına göre rüyada nişan yüzüğünün kararması sadaka ya da zekat vereceğine, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, sıkıntıların çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada altın nişan yüzüğü alındığında herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün eskidiğini görülmesi sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zaman içinde kurtulacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, stres nedeniyle uzun zamandan beri yaşanan bir sağlık sorununun tedavisi için bir hekime başvurulacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntı verici durumlara düşeceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına işarettir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada altın nişan yüzük takmak rızkından ve gelirinden olacağına, verilen kararların iyi sonuçlar doğuracağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına, çevredeki kimselerin sıkıntı çekilen dönemde ortadan kaybolacağına, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına, sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün çatlaması rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine  ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine yorumlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün düştüğünü görmek maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine işaret ettiği söylenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya alimlerinin tabirlerine göre rüyada nişan yüzüğünün sıkması yaşam tarzında büyük değişiklikler yapılacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine delalet eder.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada arkadaşın nişan yüzüğünü görmek endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına, maddi olarak büyüyeceğine, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü düşürmek çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine işaret eder.
Rüyada kırık nişan yüzüğü görülmesi sıkıntılarına ortak olacağına, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, aile hayatına adım atılacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına yorulmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumcularına göre rüyada nişan yüzüğü denemek bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine delalet ettiği söylenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü beğenmek rüya sahibi için kararlarına saygı duyulacağına, maddi anlamda zayıflayacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, harama göz dikmeyeceğine delalet etmektedir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya tabirlerine göre rüyada nişan yüzüğün yamulması dertlerinin şifasını bulacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü almak aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, o kapıyı kapatacağına, onun sayesinde iş ve ekmek elde edeceğine tabir olunur.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünü çıkardığını görüldüyse hayatının planladığı gibi yürümeyeceğine, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, para sahibi olacağına işaret ettiği söylenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada kırılmış nişan yüzüğü görmek sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, yine de bildiği yoldan ve dürüstlükten şaşmadan hareket edeceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine işarettir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü bakmak kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine, birçok kişinin dikkatini çekeceğine inanılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumcularına göre rüyada nişan yüzüğünü unutmak yaşanan bu olaydan sonra durumla ilgili olarak tedbir alacağına, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder Rüyada Ev Almak Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, rüya sahibinin de çok mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada iki nişan yüzüğü görülmesi rüya sahibin hayatında meydana gelecek olan radikal değişikliklere, rüya sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına inanılmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü çalmak iflasın eşiğine geleceğine, maddi sıkıntılardan kurtulup bol kazanç elde edilecek işlerde başarı sahibi olunacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına yorumlanmaktadır.
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada çift nişan yüzüğü görüldüğünde işlerine verimin hâkim olacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına alamettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün bükülmesi rüyayı gören için elindeki malların bir hiç uğruna satılacağına ve maddi zorluklar yaşaması yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine, sermayesini riske etmeyeceğine, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına rivayet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün parçalandığını görüldüyse hoş olmayan sözler işiteceğine, zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine işaret ettiği söylenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada atılan nişan yüzüğünü görüldüğünde ailesi ile arasındaki tartışmalar için kendisine akıl hocalığı yapılacağına ve bazı konularda fikir verileceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına rivayet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada plastik nişan yüzüğü görülmesi kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına inanılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek Ne Demek?  
Rüyada nişan yüzüğü görmek, açılacak olan nasip kapılarına, yüzünüzün gülmesine, sevdiğiniz kimselerle güzel vakit geçirmeye tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler, haklarında hayırlı olacak bir çok ise vasıl olan, çıktıkları yolda kararlılıkla ilerleyen, inanç sahibi kimselerdir. Rüyada nişan yüzüğü görmek, kimi zaman da tövbe etmeye, inanca bağlı yaşamaya, her türlü kötülüklerden ve belalardan uzak olmaya ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü görmek, kişinin uzun zamandır birlikte olduğu kimseyle hayırlı bir karara giderek yollarını birleştirmek adına karar alacaklarına yorumlanır. Rüyada görülen nişan yüzüğü sembolü, aynı zaman da ticari anlamda rakipleriniz karşısında üstünlük sağlamaya, her turlu engebeyi zorluk çekmeden aşmaya, amaca ulaşmaya tabir edilir. Rüyada nişan yüzüğü görmek, aile içinde alınacak hayırlı ve güzel habere bebek sahibi olmaya, dilek ve duaların hayrına nail olmaya ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek
Rüyada nişan yüzüğü görmek, uzun zamandır ilişki içinde olduğu kız veya erkek ile yakın bir zamanda evlenecek olmasına delalet eder. Ayrıca bu rüya rüyayı gören kişinin işinde aniden bir başarı sağlayacağına ve buna bağlı olarak da maaşında artış, zam gibi konuların söz konusu olacağını anlatmaktadır. Kişi parasının artmasıyla birlikte bir mal mülk sahibi olabilir demektir. Veyahut başka bir yorumu ise evli kişiler için yeni bir bebek sahibi olacaklarına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak
Rüyada nişan yüzüğü takmak, rüya sahibinin hem aile hayatında hem de meslek hayatında aniden bir seçim yapması gereken bir durum olacak demektir. Seçimle ilgili kararı acele vermesi gerekir. Aksi halde zor duruma düşeceğine delalet eder. Yoksa sonucunda büyük üzüntü yaşar zorluk dönemine girer anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak
Rüyada nişan yüzüğü atmak, kişinin içindeki makamını kazancınız düzgün giden hayatını kaybetme korkusu yaşamasını anlatmaktadır. Rüya sahibi buna bağlı olarak hayatında bir dönem pasif yaşayacak, adım atarken çekinecek ve tereddütlü davranmaya başlayacak demektir.Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü takmak, rüya sahibinin hem aile hayatında hem de meslek hayatında aniden bir seçim yapması gereken bir durum olacak demektir. Seçimle ilgili kararı acele vermesi gerekir. Aksi halde zor duruma düşeceğine delalet eder. Yoksa sonucunda büyük üzüntü yaşar zorluk dönemine girer anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak
Rüyada nişan yüzüğü atmak, kişinin içindeki makamını kazancınız düzgün giden hayatını kaybetme korkusu yaşamasını anlatmaktadır. Rüya sahibi buna bağlı olarak hayatında bir dönem pasif yaşayacak, adım atarken çekinecek ve tereddütlü davranmaya başlayacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Çıkarmak
Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, rüya sahibinin işinde uzun zamandır hayal ettiği yere geldiğini, kariyerini tam manası ile istediği gibi çizdiğini, fakat en küçük bir hatası sonucunda bunları kaybetmekten korktuğunu ifade eder. Kişide var olan bu kaybetme korkusu onu ruhsal anlamda sıkıntıya sokacak demektir. Buna bağlı olarak rüya sahibi yeni iş atılımı yapmaya çekinecek diye yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü görmek, bu rüyanın manası çok güzeldir, kişinin hem özel hayatında hemde iş ortamında yakaracağı şansa delalettir. Rüya sahibinin yüksek mevkilere geleceğine ve makam sahibi olacağı yönündedir. İleri ki zamanlarda bir gayrimenkul işine gireceğine ve bundan olumlu sonuçlar elde edeceğine yorumlanır. Kişinin çok büyük mala ve servete sahip olacağına tabir edilir. Bekar kişiler için istediği özelliklerde olan birini bulmaya ve mutlu bir ilişkiye yorulur. Kişilerin birbirlerine bağlılıklarının evlilikle sonuçlanacağını ifade eder. Rüyada nişan yüzüğünü görmek, çok kısmetli bir döneme adım atmak manasında alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek
Rüyada nişan yüzüğü görmek, evli biri ise eşinden hürmet göreceğine ve maddiyatı yüksek bir hediye almaya yorumlanır. Güzel bir hayat yaşamak ve sorunlarından kurtulmak demektir. Eğer eğitim hayatı devam eden bir bayan işe bu rüyayı gören ileride evlilik hayatında hem kariyeri hemde geniş bir hayata sahip olacağına tabir edilir. Mutlu bir hayat ve kazançlı işlerde çalışmaya yorulur. Nadirde olsa kötü bir yorumu da vardır. Kişinin durumuna göre aşk hayatının olumsuz yönde etkiler bırakacağına işaret eder. Rüyada nişan yüzüğü görmek, genelde hoş ve anlamı güzel olan manalar da rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Görmek İslami
Rüyada nişan yüzüğü görmek islami, birlikte olduğu kişiden sürpriz bir haber almak manasındadır. Bu haber oldukça sevindiricidir ve sıkıntıları kökünden çözeceğine tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Taktığını Görmek  
Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, nişan yüzüğü takmak, yorumuyla aynı anlamları içeren bu rüya kişinin hayatı adına aldığı kararlarda dönüşümü olmaya  yanlışlara giderek hem kendisini hem de ailesini tehlike altına sokacağına tabir edilir. Rüyada nişan yüzüğü takmak, bazen de umutsuz görülen işlerden mutlak galibiyetle ayrılmaya, çevrenizdeki insanların beğenisini kazanmaya, farklılık yaratmaya tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Gümüş Nişan Yüzüğü Görmek  
Rüyada gümüş nişan yüzüğü görmek, maddi ve manevi sıkıntıya, dara düşmeye, yenilgiye, amaçların ve hedeflerin bir bir yok olmasına tabir edilir. Rüyada gümüş nişan yüzüğü görmek, bazen de yalan yanlış kimselerle dostluk kurmaya, rızkı haram yollarla elde etmeye, kötülüğe ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Altın Nişan Yüzüğü Görmek  
Rüyada altın nişan yüzüğü görmek, bu rüya hayırlı habere işaret olmakla birlikte bazen de elden çıkacak mala, yersiz alınan kararlara işaret eder. Rüyada altın nişan yüzüğü görmek, bazen de haber almaya, gelecek haber sayesinde mutlu olmaya, amaca biraz daha yakın olmaya tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Atmak  
Rüyada nişan yüzüğü atmak, bu rüya özellikle iş hayatında kararlılıkla ve emin adımlarla ilerleyen kimselerin atacakları yanlış adımdan dolayı kendilerine olan güven duygularını kaybederek hayatında yaşanan  olaylara olumsuz gözlerle bakacaklarına yorumlanır. Rüyada nişan yüzüğü atmak, bazen de yapılan yanlışlardan dönmeye, kendinize çeki düzen vermeye, size verilen nasihatleri dikkate almaya tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Siyah Nişan Yüzüğü Görmek  
Rüyada siyah nişan yüzüğü görmek, bu rüya  sizi bekleyen kötülüklere, ailenize ikilik getirecek yuvanızın bozulmasına sebebiyet verecek kötü niyetli kimseyle evlilik yolunda ilerlemeye işaret edilir. Bu rüya kişiler için uyarıcı mahiyeti taşıyıp kişinin girdiği yoldan dönmesi gerektiğini aksi halde büyük felaketlerle karşı karşıya kalacağını işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA NİŞAN YÜZÜĞÜ TAKMAK
Rüyayı gören kişinin, iş hayatı ya da aile hayatı ile ilgili bir durumda çok çabuk karar vermesi gereken bir durum ile karşılaşacağına, eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, kötü olaylar ile karşılaşacağına ve büyük bir üzüntü duyacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA NİŞAN YÜZÜĞÜ ATMAK
İş hayatında çok iyi bir mevkide olan, yüklü miktarda kazanç elde eden, çok iyi işler başarmak arzusu içinde olan rüya sahibinin, son zamanlarda, bulunduğu mevkiyi ve eline geçen kazancı kaybetme korkusu yaşadığına, bu yüzden iş hayatında biraz çekingen ve pasif davranmaya başladığına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA NİŞAN YÜZÜĞÜ TAKTIĞINI GÖRMEK
Rüyada nişan yüzüğü takmak ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, hayat içerisinde çok çabuk bir şekilde karar vermesi gereken durumlar ile karşılaşacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA NİŞAN YÜZÜĞÜ ÇIKARMAK
Kariyer planını çok iyi bir şekilde çizmiş ve çok iyi bir yerlere gelmiş olan rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı hatalardan ötürü elindekileri kaybetme korkusu yaşadığına, bu yüzden çok büyük bir sıkıntı içinde olduğuna ve yeni işler ve çalışmalar yapmaktan çekindiğine ve yeni adımlar atıp daha iyi bir yerlere gelme fırsatını bu yüzden geri teptiğine alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
İslami Yorumu, rüyada nişan yüzüğü görmek, gönül ilişkisine, mutlu olmaya, hakkınızda hayırlara vesile olacak bir çok işin içinde yer almaya, keyiflenmeye yorumlanır.
Rüyada nişan yüzüğü görmek, epey bir zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile en kısa zamanda evlenecek olan rüya sahibinin, iş hayatında çok başarılı olduğuna, büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançla mal mülk sahibi olacağına, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA ÇİRKİN GÖRÜNÜŞLÜ BİR YÜZÜK TAKMAK
Rüyasında kötü görünen, soluk ve kötü bir yüzük taktığını gören kişi, gerçek hayatında bazı sıkıntılar yaşar ve mutsuz olur. Bu rüya iş hayatında başarısızlığa, elden mal ve para çıkmasına da yorulabilmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA NİKÂH YÜZÜĞÜ TAKMAK
BU RÜYAYI GÖRENİN KARŞISINA ÇOK MUTLU OLACAĞI HAYIRLI BİR KISMET ÇIKAR. BEKÂRLAR İÇİN MUTLU VE HUZURLU BİR EVLİLİKTİR. NİKÂH YÜZÜĞÜ TAKAN EVLİ İSE HAYIRLI VE GÜZEL BİR YUVAYA SAHİP OLUR. RÜYADA TAKILAN NİKAH YÜZÜĞÜ MAL, MÜLK, ŞÖHRET VE PARADIR. BU RÜYAYI GÖREN ERKEK VEYA KADIN ZENGİN BİR KİŞİ İLE NİKÂHLANIR VE MUTLU BİR YUVAYA SAHİP OLUR.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYADA DEMİR VEYA BAKIRDAN YÜZÜK TAKTIĞINI GÖRMEK
Rüyasında demir veya bakır bir yüzük takan kişi, birçok sıkıntıdan sonra mutluluğa ve huzura kavuşur. Kaşlı demir yüzük ise hayırlı bir haberdir. Kaşlı yüzükler her zaman iyiye yorulur. Mutlu olmaya, para kazanmaya ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü takmak, bekârlar için evlilik ve nikâha; evliler içinse mutlu ve huzurlu bir yuvaya işarettir.
Rüyasında nişan yüzüğü takan kimse eğer ticaretle uğraşıyorsa başarılı iş anlaşmaları yapar. Bu rüya iş hayatında yükselmeye, makama sahibi olmaya, her anlamda büyük kazanca ve maddi sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
RÜYASINDA SİYAH VEYA KIRMIZI TAŞLI BİR YÜZÜK GÖRMEK
Rüyasında kırmızı taşlı bir yüzük gören kısa zamanda âşık olur veya evlenir. Siyah taşlı bir yüzük ise sebat etmeye, soğukkanlılığa, sıkıntıdan sonra ferahlamaya yorulmaktadır. Rüyasında yakut taşlı bir yüzük takan kız çocuğu sahibi olur. Yine bu rüya hamileliğe, bebek sahibi olmaya işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Altın Yüzük Takmak
Rüyasında altın yüzük takan kimse iş hayatında zarar eder. Bu rüya malın elden çıkmasına, iş yaşamındaki zorluklara yorulmaktadır. Yine altın yüzük bazı yorumculara göre mutlu bir evliliğin habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya tabirlerine göre rüyada nişan yüzüğünü fırlatmak aile bireyleri arasında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına, hatalı yollara gireceğine tabir olunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Alimlerin Açıklamaları?
Diyanet Yorumu, rüyada nişan yüzüğü görmek, hayatınızı güzel anlamda değiştirecek sizin için hayırlı olacak yollara baş koymaya, ticaret hayatının yani sıra evlilik hayatında da yüzünüzün gülmesine ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak
Rüya tabir edenlere göre rüyada nişan yüzüğü vermek çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünün düşmesi rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine, çok büyük sıkıtılar yaşanacağına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğün erimesi gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, kötü ve durmuş olan işlerin açılacağına, sevinçli haberler geleceğine işaret ettiği söylenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumcularına göre rüyada nişan yüzüğü saklamak onunla sahici dostluğun farkına ve tadına varacağına, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına, kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına ve büyük adımlar atıp hayat içinde çok iyi bir seviyeye gelineceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine alamet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü takıldığını görüldüğünde sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, şanssızlığa rast geleceğine ve kısmetsizlik içinde kalacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumlarına göre rüyada nişan yüzüğü bozdurmak ailesinden hayır göreceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü aldığını görüldüğünde kendi işinin sahibi olacağına, uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, zor durumda kalınacağına yorul Rüyada erkek nişan yüzüğü görmek kendisine uğur getireceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, endişelerin ve dertlerin biteceğine, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine alamet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya alimlerine göre rüyada erkeğin nişan yüzüğü takması hayatı boyunca pişmanlık duyacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, çevresi ve toplum tarafından takdir alacağına, sıkıntı ile geçimini sağlamaya, kısmetin ve başarının engelleneceğine yorulmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya alimlerinin yorumlarına göre rüyada erkeğin nişan yüzüğünü atması sıkıntılarından kurtulacağına ve büyük bir ferahlama yaşayıp huzura ereceğine, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına delalet eder Rüyada Ev Almak Güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için güzel haberler alınacağına, müjdeli haberler alınacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, toplum içindeki değerinin artacağına alamet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada arkadaşının nişan yüzüğünü takmak bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına yorumlanmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada arkadaşının nişan yüzüğü taktığını görüldüğünde uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına, elinde bulunan imkânlara rağmen insanlara olan güveninin sarsılmasından ötürü iş hayatından uzunca bir süre uzak kalacağına ve kendisinin hiç bilmediği bir konuda bazı insanlar tarafından öne sürüleceğine, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada altın nişan yüzüğü görmek imkânlarının da genişleyeceğine, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, aile içinde eşlerin sürekli tartışma yaşayacağına, elinde bulunan imkânların çok daralacağına, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına alamet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada altın nişan yüzüğü bulmak rüyayı gören kişi için kazalardan ve belalardan korunacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına ve rahat edilecek bir döneme gireceğine alamet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya yorumlarına göre rüyada altın nişan yüzüğü kaybetmek yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, daha sonra ortaklığın bozulacağına ve yola tek başına devam edileceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına delalet ettiği söylenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada altın nişan yüzüğü taktığını görüldüğünde iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine rivayet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada eşinin nişan yüzüğünü görmek elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada sevgiliyle nişan yüzüğü takmak rüyayı gören için bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya tabir edenlere göre rüyada sevgiliyle nişan yüzüğü bakmak bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, çektiği yokluğun unutulacağına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada iki tane nişan yüzüğü görmek uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, evine haciz geleceğine, işinin de hep yürüyeceğine, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada eşiyle nişan atmak sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına, sosyal konumunun değişeceğine, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine inanılmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada eski sevgilinin nişan yüzüğünü görmek ferahlık veren sözler duymaya, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, adımların çok iyi bir yol açacağına, zararlarını telafi edeceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına işaret ettiğine inanılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada iki tane nişan yüzüğü takmak sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, çok iyi yerlere geleceğine, sevilen bir kişinin içine düştüğü sıkıntıdan kurtulmasına yardımcı olunacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine inanılmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada parmakta nişan yüzüğü görmek aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, huzurlu günlerin geleceğine, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına işaret ettiği söylenir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada başkasının parmağında nişan yüzüğü görüldüyse sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, malının ve kazancının tam olacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada parmağa nişan yüzüğü takmak maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, sevilen ve iyi anılan kimse olacağına, yanlış anlaşılmaların ve yargısız infazların kişiyi zor durumda bırakacağına, kişinin kafasının rahat edeceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine inanılmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğü değiştirmek geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada nişan yüzüğünü değiştirmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, sağlığının ve işlerinin bozulacağına, iyi geçiminin biteceğine, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, gelirinin sürekli olacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada siyah nişan yüzüğü takmak rüyayı gören kişi için kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına delalet ettiği söylenir.
Rüyada nişan yüzüğü değiştirmek geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına işaret etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada alyans görmek
Rüyada alyans görmek, evliliğe yorulur.
Rüyada Evli bir kadının bekar birine alyans vermesi, kocasıyla arasının uzunca bir süre için bozulacağına delalettir.
Rüyada alyansı başkasına vermek eş ile ara açılmasına işarettir.
Rüyada alyans taktığını veya satın aldığını gören kimse, bekârsa evlilik için bir süre daha beklemeniz gerektiğine, evli ise eşi ile arasının açılacağına işaret eder.
Kimi yorumculara göre ise, Rüyada nişan yüzüğü görmek, hayra yorulur. İş hayatında başarıya, büyük maddi kazanca, mutlu bir yuva kurmaya işaret eder. Bekar kimse için bir süredir devam eden birlikteliğin sonunda evlenmeye, evli kimse için mal- mülk edinmeye, evlat sahibi olmaya işaret eder.
Rüyada nişan yüzüğü satın almak, aşka düşmeye, bekar kimse için uzun bir süre sonra evlenmeye, evli kimse için eş ile problem yaşamaya işaret eder. Evli bir kadın için rüyada bekar birine nişan yüzüğü vermesi, aile içi problemlerin uzamasına işaret eder. Rüyada nişan yüzüğünü kaybetmesi ise dul kalmaya yorumlanır. Evli kimse için aile içi küçük sorunlara işare eder.
 
Rüyada nişan yüzüğü takmak veya Rüyada nişan yüzüğü taktığını görmek, bekar kimse için evlilik yapmaya, evli kimse için huzurlu ve mutlu bir aile hayatına işaret eder. İş hayatında başarı elde etmeye, terfiye, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kararlarınızı çok geciktirmemeniz gerektiğine, kararsızlıktan kurtulmanız gerektiğine aksi halde pişmanlığa ve üzüntüye düşmeye işaret eder.
Rüyada nikah yüzüğü takmak, hayırlı bir kısmete, mal- mülke işaret eder. Bekar kimse için zengin biri ile mutlu bir evliliğin habercisidir. Evli biri için
Rüyada nişan yüzüğü atmak veya Rüyada nişan yüzüğü çıkarmak, iş hayatında iyi bir mevkide olup iyi bir gelir elde ettiğinize ve bunları hatalarınızdan dolayı kaybetmekten korktuğunuza bu nedenlede pasif ve çekingen davrandığınıza, sıkıntıya düştüğünüze işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak
Rüyada nişan yüzüğü takmak, rüya sahibinin güzel ve sevindirici haber alacağı şeklinde yorumlanır. Bir konuda adım atmaya ya da başlangıç yapmaya delalettir. Bir tören olmadan eline nişan yüzüğü taktığını gören kişi yakın çevresi tarafından desteklenmeyeceği bir karar almış ya da alacak olabilir. Bir tören yaparak nişan yüzüğü taktığını gören kişi ise toplum tarafından saygın bir yere getirilir ya da kalabalık bir mecliste sözünün dinleneceği bir mevkiye getirilir. Başkasına nişan yüzüğü taktığını gören kişi erkek ise, hayırlı bir kadın ile evli olduğuna ya da evleneceğine; kadın ise, birileri tarafından övüldüğüne ya da övüleceğine delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Tek Taş Yüzük Görmek

Rüyada tek taş yüzük görmenin mahiyeti gören kişinin cinsine göre ifadeye zuhur bulur. Rüyada tek taş yüzük gören kişi kadınsa, yakında bir sürpriz haber alabilir. Beklemediği bir yerden kendisine evlilik teklifi edilebilir. Rüyada tek taş yüzük gören erkek ise hayırlı olmayan bir kadınla ilişki içinde olabilir. Bu kişiyi daha yakından tanıması gerekir.

Rüyasında tek taş yüzük gören kişinin genellikle, etraflarını pek umursamadıkları rivayet edilir. Bu erkeklerin mutlaka etraflarına danışmaları alimler tarafından tavsiye edilmiştir. Alimler bu erkeklerin yardım almamaları halinde yanlış yapmalarının çok fazla olduğunu belirt Rüyada Altın Yüzük Görmek

İslam'da erkek için altın yüzük haram olarak kabul edilir. Dolayısıyla rüya sahibi erkekse, rüyası hayra yorulmaz. Sahip olduğu malını har hor harcar. Evli olduğu eşini çok üzer. Fakirlere yardımcı olmaz. Kötü arkadaşlar edinir. Alimler, rüyasında altın yüzük gören erkeğin namaza durmasının kendisi için hayırlı olacağını ifade ederler.

Rüyasında altın yüzük gören kadın için tabir, hayırlıdır. Kadın evli değilse, kendisi için hayırlı bir kısmetin elinin kulağında olduğu rivayet edilir. Rüyada altın yüzük kadın için evlilik ve saygı görme manasında gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Gümüş Yüzük Görmek

Rüyada gümüş yüzük görmek hem erkek için hem kadın için para, pul, mal manasına gelir. Rüyanın sahibi ya kendileri bu mal mülkü edinirler veya mal mülkü olan bir kişiyle evlenirler. Rüyada gümüş yüzük görmenin bir diğer fazileti ilmin artacağına delalet etmesidir.

Rivayete göre rüyasında gümüş yüzük gören kişinin alim olmak için çabalayacağına işaret edilir. Gümüş yüzük gören kimse, bilimle ve kozmolojiyle uğraşma isteği doğabilir. Sorgulayan bir kafa yapısına erişir. Herkesin dediğine inanmak yerine kendisi her detayı doğru kaynaklardan araştırır. Kitaplar onun evi olur.irler. Rüyada nişan yüzüğü takmak, bekar kimseler için hayırlı kısmete ve evliliğe işaret eden bu rüya evli kimseler içinse hanede yaşanacak hoş muhabbete, mutlu olmaya yorumlanır. Ticaretle uğraşan kimseler için görülen bu rüya sağlam ortaklık kurmaya, kazancı kat ve kat arttırmaya, bir çok açık nasip kapısına vasıl olmaya işaret eder. Rüyada nisan yüzüğü takmak, aynı zaman da kırgınlıkların son bulmasına, sevdiğiniz kimselerle arayı düzeltmeye, onlara hoş sürprizler yaparak onları mutlu etmeye yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişanlanmak
Rüyada nişanlandığını görmek, rüya sahibinin alacağı güzel haberlere, maddi kazançlar elde edeceği uzun bir yolculuğa delalet eder. Rüyasında tanıdığı biri ile nişanlandığını gören kişi, rüyasında nişanlandığı kişi ile ilgili bilinmedik bir şey öğrenir. Rüyasında tanımadığı ve yüzünü daha önce görmediği biri ile nişanlandığını gören kişi, beklemediği birinden çok büyük bir destek görür. Evli olan birinin rüyasında nişanlandığını görmesi, eşi ile muhabbetini başkasının öğrenmesine ve aile sırlarının ifşa olmasına delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Alyans Takmak
Rüyada alyans taktığını görmek, rüya sahibi için genellikle herkes tarafından bilinen bir gerçeği tekrar duyup üzerinde konuşacağına, makamca kendisinden üstün birine karşı itaatsiz davranacağına,  rüya sahibi erkek ise dini konularda dikkatsiz davranışlarda bulunacağına delalet eder. Rüyada alyans taktığını gören kişi kadın ve bekar ise, varlıklı ve kendinden yaşça küçük biri ile evlenir. Rüya sahibi evli ise, ailesine olan bağlılığına işaret edilir ve hayırlı evlatlara sahip olacağına yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Nişan Yüzüğü Takmak Nedir?  
Rüyada nişan yüzüğü takmak, bu rüya özellikle bekar kimseler için hayırlı nasibe, evlilik yolunda atılacak adıma, mutlu olmaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler, hayırlı olan bir çok dileğine zorluk çekmeden ererek kendilerini bekleyen yolda kararlılıkla ilerlerler. Rüyada nişan yüzüğü takmak, kimi zaman da gelecek haber karşısında mutlu olmaya, keyiflenmeye, yüzünüzün gülmesine tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.7m puan)
Rüyada Sevdiğinin Nişan Yüzüğü Takması
Rüyada sevdiğinin nişan yüzüğü takması, rüyada sevdiği bir kimsenin nisan yüzüğü taktığını gören kimse, dönüşümü olmayan yola girerek sevdiği kimseden de aldığı destek sayesinde yolunda kararlılıkla ilerler. Rüyada sevdiğin kimsenin nişan yüzüğü taktığını görmek, bazen de psikolojik sorunlar yaşamaya, yaşanan olaylardan dolayı son derece rahatsızlık duymaya, mutsuz olmaya tabir edilir.

İlgili rüyalar

+3 oy
44 yorum 14 okuma
0 oy
38 yorum 4 okuma
+2 oy
35 yorum 12 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+2 oy
82 yorum 16 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+1 oy
89 yorum 17 okuma
25 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
+1 oy
14 yorum 22 okuma
+1 oy
23 yorum 12 okuma
+4 oy
66 yorum 26 okuma
+1 oy
7 yorum 6 okuma
20 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.7m puan) yazdı
0 oy
11 yorum 5 okuma
+1 oy
19 yorum 13 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.7k rüya

32.2k yorum

18.9k düş-ünce

3.5k üye

95 Aktif
1 Üye ve 94 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 22195
Dün : 18856
Toplam : 14543775
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 958 e
  2. geekone3388 - 15 e
  3. Aysegul27 - 12 e
  4. Farbe - 8 e
  5. Rüyazede - 8 e
  6. desmodus - 7 e
  7. eylemkaplan - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...