Rüya Yorumu Sitesi
+1 oy
17 okuma
Rüyada Yüzük Taktığını Görmek
Rüyada yüzük taktığını görmek; gösterişli ve güzel bir yüzük, servet elde etmeye, yeni bir sanat öğrenmeye, başarılı olmaya, işinde terfi almaya, yakın zamanda evlenmeye yorumlanır.
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (3.3m puan)   | 17 okuma

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

24 Yorum

+1 oy
En İyi Yorum
Rüyada yüzük takmak
Rüyada takılan yüzük güzel ve parlak ise o kişinin yakın zamanda evleneceğine ya da evlilik teklifi alacağına yorumlanır. Yüzüğünün net parlak bir şekilde görülmesi çok mutlu bir evlilik olacağını belirtir.
Bir erkek dar bir yüzük takıyorsa bir kadından sıkıntı ve zülüm göreceği anlamına gelir. Bir başka anlamı ise dar yüzük görenin iş yaşantısında bazı sıkıntılar yaşadığı ya da yaşayacağına delalet eder.
Rüyada parmağınızı sıkan yüzüğün çıkarıldığı ya da yüzüğü çıkardığınızı görmek ise sıkıntılarınızdan kurtulacağınız anlamına da gelmektedir.
Yüzük takmanın bir diğer anlamı da yeni bir işe atılarak bu işten çok para kazanılarak bolluk ve bereketin artması olarak da bazı yorumcular tarafından tabir edilmektedir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
seçti
+2 oy
Rüyada mat bir yüzük takmak; geçici de olsa maddi ve manevi sıkıntılı bir sürecin yaşanacağına delalet eder.
Rüyada sade bir yüzük takmak; zorlukla elde edilen kazanca ve faydasız kişilerle birlikte olmaya, kendi özelliklerini dışa yansıtmakta başarılı olmadığına tabir edilir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Bol Yüzük Takmak
Rüya sahibinin Allah’a ettiği duaların kabul olmasıyla yaşayacağı mutluluk, bolluk ve berekete alamet eder. Hayırlı kazanç kapılarının açılacağını müjdeleyen rüya, çok sayıda evlada sahip olmanın da habercisidir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada İnci Kaşlı Yüzük Takmak
Kibar, kalbi temiz, doğruluktan ayrılmayan bir eşe, her zaman kişinin yanında olacak dürüst dostlara ve aileden gelen maddi yardımlara yorumlanır. Şerefli bir hayat sürüleceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden rüya sahibinin asla dara düşmeyeceğine alamettir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Dar Yüzük Takmak
Dul biriyle evlenmek, borçlanmak ve sahip olduğu bir malı başkasına kaptırmak demektir. Bekar kimseler için çatışmalar ve kavgalarla dolu bir ilişkiye de işaret eder.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Safir Yüzük Takmak
Her arzunun gerçekleşeceğine, evlilik teklifine, zenginliğe ve ömür boyu zedelenmeyecek bir saygınlığa alamettir. Safir yüzük takan bayanlar varlıklı biriyle evlenirler. Yokluktan ve borçlardan en kısa sürede kurtulmak anlamına da gelir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Eşine Yüzük Takmak
Evliliğindeki sorunları gidermek, eşler arasındaki tartışmalarda bir arkadaşın görüşünü almak yahut bir mal paylaşımında düşülen ihtilaftan kurtulmak için aile büyüklerinden destek almak şeklinde tabir edilir. Eşine yüzük takan kimse elindeki her birikimi sevdikleri için harcar ve ailesini mutlu etmek için gece gündüz demeden çalışır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Siyah Yüzük Takmak
Mekruh bir paraya ya da mülke sahip olmak, başkasının hakkını gasp emek veya başkasının parasını zimmete geçirmek demektir. Siyah yüzük takmak uğursuzluk ve nazara da işaret eder.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Eski Yüzük Takmak
Kaybolan bir mala yeniden kavuşmaya, hayırlı bir insanla evlilik yapmaya yorulur. Yüzükte işleme varsa güzel sözler duymaya, eski işe geri dönmeye, uzun süren bir davada beraat etmeye veya hakkı olanı almaya tabir edilir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Yakut Yüzük Takmak
Aşka düşmek ve gönlünü fetheden, kısa sürede evlilik kararı aldıracak güzel huylu, dış görünüşüyle de beğeni toplayan, asil bir hanımla tanışmaya yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Kırık Yüzük Takmak
Boşanma ile sonlanacak bir evliliğe veya baştan yanlış giden bir ilişkiyi ısrarla sürdürmek nedeniyle sonradan çekilecek sıkıntılara alamettir. Hanedeki problemlerin ayyuka çıkacağına işaret eden rüya, gönül ilişkilerinde aradığını bulamamak, kendine uygun bir eşe sahip olamamak anlamına da gelir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Kendi Yüzüğünü Başkasına Takmak
Kısmetini kaptırmak manasındadır. Özellikle düşmanı olanların kısmetlerini, şanslarını ve fırsatlarını değerlendirmek isterken karşılaşacakları engellere, başka kişilerin rızıklarına göz dikmelerinden dolayı çekecekleri sıkıntıya yorumlanır. Kendi yüzüğünü başkasına kaptırmak eşler arasında üçüncü bir kişinin varlığından veya şüphelerden dolayı oluşacak güvensizlik manasına gelir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Kristal Yüzük Takmak
Yüksek makamdaki, itibarıyla, namıyla herkesi kendine hayran bırakan birinden gelecek mala ve paraya, çok kazanç elde edilecek bir işe girişmeye ve ticaret hayatına adım atmaya yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+2 oy
Rüyada Taşı Kırık Yüzük Takmak
Taşı kırılan yüzük evlatlarla ilgili üzüntüye yorumlanır. Hastalık veya eğitim sorunlarına yorumlanan rüya, hane içindeki fikir ayrılıklarının kavgaya dönüşeceğine, bekarlar için evlenme niyetinde olan kişilerden ayrılacaklarına tabir edilir. Nişandan dönmek demek olan rüya, aile engeli yüzünden sevdiğine kavuşamamak manasına da gelir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada Hediye Yüzük Takmak
Annesinden altın yüzük hediye alıp takan kişi ömür boyu ailesinden hayır duası alır ve her işi yoluna girer. Babasından hediye yüzük alıp takan kişinin mirası çok olur. Tanımadığı birinin verdiği altın yüzüğü takan kişiler gurbete giderler.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
RÜYADA İRİ TAŞLI YÜZÜK GÖRMEK
Değerli ve güzel taş anlamına gelmektedir.
RÜYADA GÜMÜŞ YÜZÜK TAKMAK
Bilhassa erkek kimseler için bu mülk elde etmeye ve itibar kazanmaya işarettir.
+1 oy
Rüyada Demir Yüzük Takmak
İslami yorumlara göre demir yüzük takan kişinin malları değerini kaybeder ve alacağı mirasta ihtilaf çıkar. Para kaybına, geçim zorluğuna ve mücadele içinde olmaya tabir edilir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
RÜYADA ALTIN YÜZÜK TAKMAK
Haram mal ve para manasına gelir.
+1 oy
Rüyada Yüzük Bulmak Ve Takmak
Altın yüzük bulan evlenir. Camide yüzük bulan namazında, ibadetini yerine getiren bir hanımla evlenir. Yolda demir yüzük bulan kişinin eşi cimri olur. Evde altın yüzük bulmak hanede bereketin artacağına, geçimin kolaylaşacağına delalettir. Gümüş yüzük bulmak huyu ve ahlakı ile kişiyi mutlu edecek güzel bir eşe tabirdir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
RÜYADA YÜZÜK BULMAK
Bekar için evlilik, evli kimse için çocuk sahibi olmaya işarettir.
+1 oy
Rüyada Dar Yüzük Taktığını Görmek
Rüyada sahibinin maddi ve manevi zor şartlar altında olduğuna, baskı altında kalarak kendini ifade edemeyip, bunalım için de olduğuna işaret eder.
Kişi rüyasında parmağındaki dar yüzüğü çıkardığını görüyorsa; yaşanan zorlukların kısa süreli geçici bir durumun yaşanıp, ardından rahata kavuşacağına yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada Geniş Yüzük Taktığını Görmek
Rüyada kişinin kendi parmağının ölçülerinden daha geniş bir yüzük taktığını görmesi; yaptığı her şeyi abartarak kendine zarar verdiğine, sağlığını ve maddi durumunu tehlikeye attığına delalet eder.
Kazancını har vurup harman savurduğuna ve kendisi için hayırlı olmayan ilişkiler içinde olup böyle davranmaya devam ederse, yaşam boyu sıkıntı içinde kalacağına yorumlanır.
Kişinin acilen kendini kontrol altına alması gerektiğini hatırlatan bir rüyadır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada Başkasının Yüzüğünü Takmak
Mutlu başlayan ancak sonu gelmeyen beraberliklerin kişide yarattığı ıstıraba alamet eden rüya, kıskançlık duygularına yenik düşmeye, başkalarının hayatlarına müdahale etmeye ve arkadaşlık ilişkilerini bozmaya yorumlanır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada Birine Yüzük Takmak
Tanımadığı birinin parmağına altın yüzük takmak yolculukta tanışarak evlenilecek yabancı birine, tanımadığı birinin parmağına bakır yüzük takmak işyerinde amirlerle kavga etmeye, demir yüzük takmak makam ve mevkiye yorumlanır. Tanıdığı bir bayana yüzük takmak o kimseyle evlenecek olmaya, takılan yüzük taşlı ise yakın zamanda nişanlanmaya tabir edilir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
+1 oy
Rüyada Sevdiğine Yüzük Takmak
Sevdiği kişiye altın yüzük takan o kişiyle nikah kıyar. Tahta yüzük takmak ise evliliklerinin gecikeceğine, kalaylı yüzük takmak sevdiği kişiyle alakalı kötü sözler, dedikodular duymaya delalettir. Evlenme teklifi anlamına da gelen rüyada takılan yüzük elmas taşlı ise, o kimsenin iyi huyu ve ahlakıyla kişinin ailesini fethedecek olmasına yorulur.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
0 oy
Rüyada Bakır Yüzük Takmak
Hain düşünceleri olan, hıyanet içindeki bir kimseden beklenmedik bir iyilik görmek, malını mülkünü yanlış ellerden ve kötü niyetli kimselerden kurtarmak, aza kanaat etmek ve geçim sıkıntısından kurtulmak anlamındadır.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  
0 oy
Rüyada Yüzük Takmanın Psikolojik Yorumu
Rüyada takılan yüzük genel manada kişinin birine veya bir şeye bağlanma ihtiyacı içinde olduğuna işarettir. Hayata tutunmak, motive olabilmek ve duygularını dışa vurabilmek için, kendini karşı cinsten bir kimseyle görmek isteyen, aile özlemi içinde olan kimseleri de tabir eder. Yüzük takmak sahip olunmayan güçlü aile bağlarını kendi hayatında yaşayabilmek için arzu duymanın da ifadesidir.
Rüya Bilgesi (3.3m puan)  

İlgili rüyalar

+1 oy
23 yorum
+2 oy
27 yorum
18 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 36 okuma
+5 oy
76 yorum
17 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 49 okuma
+3 oy
1 yorum
16 Mayıs Tabir kategorisinde hatice435 Rüyazede (84 puan)   yazdı | 27 okuma
+7 oy
1 yorum
10 Ocak Rüya kategorisinde Mia Rüyazede (238 puan)   yazdı | 33 okuma
+1 oy
16 yorum
0 oy
9 yorum
20 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 35 okuma
+1 oy
14 yorum
20 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 48 okuma
+8 oy
101 yorum
7 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 1.5k okuma
0 oy
38 yorum
+4 oy
68 yorum
20 Mart Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (3.3m puan)   yazdı | 38 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

20.7k rüya

61.8k yorum

24.2k düş-ünce

3.9k üye

143 Aktif
1 Üye ve 142 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 6211
Dün : 25779
Toplam : 15885940
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1093 e
  2. Sonbahar - 127 e
  3. Karga - 59 e
  4. kuzgun - 23 e
  5. Likya - 18 e
  6. Rüya Tabircisi - 17 e
  7. Önay Akın - 10 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
20,696 rüya
61,815 yorum
24,191 düş-ünce
3,932 üye
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.