Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+1 oy
6 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Genel olarak yüzüğün demirden olmasında da hayır yoktur. Demir yüzük zorluk ve çetinlikiten sonra hayra sahip olmaya işarettir. Demirden bir yüzük taktığını gören kimse, zorluk ve meşakkatten sonra hayra nail olur.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Rüyada görülen demir yüzük, altın, gümüş ve bakırın aksine genel olarak hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Çoğu alimin ortak görüşüne göre rüyada görülen demir yüzük, rüya sahibinin uzun süredir başındaki bir derdinin yakın zaman içerisinde sıkıntılı bir sürece sebep olacağına yorumlanır. Fakat rüya sahibi geçirdiği zorluk ve meşakkat dolu günlerin ardından eski hayatına dönecek, ufak tefek problemler dışında başı çok ağrımayacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Rüyada demir yüzük görmek
Rüyada demir yüzük görmek çekilen zorluk ve sıkıntılardan sonra mutlu ve güzel günler yaşanacağına yorumlanmaktadır. Demir yüzük aynı zamanda birçok şeyde kuvvet, başarı, saygınlık ve zenginlik elde edileceği anlamına da gelmektedir.
Bazı yorumcular demir yüzük görmenin sahip olunan mal mülkünün değerinin düşerek maddi zarar yaşayabileceğiniz anlamına geldiğini de belirtmektedirler.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Rüyada demir yüzük veya rüyada bakır yüzük taktığını görmek
Rüyada demir yüzük veya rüyada bakır yüzük taktığını görmek, birçok cefadan, sıkıntı ve kederden sonra rahata ermeye, huzura kavuşmaya işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Rüyada demir yüzük görmek ne anlama gelir?
Rüyada demir yüzük görmenin hayrı yoktur şeklinde tabir edilir. Bu rüyanın sahibi maddi olarak dara düşer. Bazı âlimlere göre ise rüyada demirden yüzüğünün olduğunu görmek bu kişinin zengin ve kudretli bir olacağı yorumları yapılmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Rüyada demir yüzük görmek
Rüyada demir yüzük görmek; rüya sahibinin içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı durumdan, çekilen zorluktan sonra rahata ereceğine, güzel günler yaşayacağına işaret eder. Demir yüzük; güç, kuvvet, başarı, saygınlık ve zenginlik olarak da tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Rüyada demir yüzük görmek
Rüyada demir yüzük görmek çekilen zorluk ve sıkıntılardan sonra mutlu ve güzel günler yaşanacağına yorumlanmaktadır.
Demir yüzük aynı zamanda birçok şeyde kuvvet, başarı, saygınlık ve zenginlik elde edileceği anlamına da gelmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (1.6m puan)
Bazı yorumcular demir yüzük görmenin sahip olunan mal mülkünün değerinin düşerek maddi zarar yaşayabileceğiniz anlamına geldiğini de belirtmektedirler.

İlgili rüyalar

+1 oy
14 yorum 20 okuma
+1 oy
23 yorum 12 okuma
+4 oy
66 yorum 26 okuma
0 oy
11 yorum 5 okuma
+1 oy
19 yorum 13 okuma
+2 oy
12 yorum 18 okuma
+2 oy
25 yorum 27 okuma
+5 oy
76 yorum 26 okuma
+8 oy
100 yorum 881 okuma
7 Ekim 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (1.6m puan) yazdı
+1 oy
24 yorum 12 okuma
+1 oy
16 yorum 17 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22.5k rüya

30.9k yorum

18.3k düş-ünce

3.4k üye

49 Aktif
1 Üye ve 48 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 501
Dün : 21847
Toplam : 14347823
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 109 e
  2. Karga - 11 e
  3. Yunus şahin - 9 e
  4. Zeynel45 - 9 e
  5. Ehlibeyt - 8 e
  6. Likya - 7 e
  7. Rüyazede - 7 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...