Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
42 okuma
acn Rüya kategorisinde Rüyazede (1.0k puan)  
Rüyamda.askerdeki komutanlarımdan ikisini gördüm(ilk konuştuğum komutanımı daha çok seviyorum,ikincisi ise pek sevemezdim kızdığı için) benim yaşadığım şehre gelmişlerdi biri geldi konuştuk nasılsın falan diye herhalde cuma mesajı atmışım onunla ilgili konuşuyoduk.ikincisi de geldi yolda gelirken ben hemen esas duruşa geçtim.nasılsın,ne yapıyosun dediğinde sürekli sağolun komutanım diyordum.sonra bu komutanımada cuma mesajı göndermişim veya normal günde.bana herhalde mesajı beyenmediğini söylüyordu,beğenmemesi mesajın içinde kötü birşeyin yazdığı değil neden daha güzel şey yazmadığım idi herhalde,bu vede neden hiç arayıp sormadığım idi diğer ilk görüştüğüm komutanımla arada bir mesajlaşırdık.sonra bana mesajın neden böyle olduğunu,neden hiç aramadığını biliyorum beni pek sevmediğin için dedi.bende komutanım mesaj attımya diyordum oda mesajın da daha güzelini neden atmadığımı söylüyordu,yani mesajı sıradan bulmuştu.sonra askerlik yaptığım yerdeki arkadaşlarımla onların elinde çanta askerliği bitirmişler bir yerde yürüyüp gidiyorduk bana komutanlarımın buraya geldilermi diye sordu bende (ikinci görüştüğüm yani pek sevmediğim,onlardan biri veya birkaçı da pek sevmezdi,ama ilk görüştügümü onlarda severdi)ikinci komutanımı kast ederek o komutanımızda gelmiş dedim ve hepsi gizli gizli kaçmaya başladılar birinin herhalde kendi arabasıydı ben arabaya gizlenmeden,saklanmadan(komutan bakıyormu bizi görüyormu diye)arabaya bindin arkadaşım ise arabayı kullanacak kişi kendisi gibi görünmesin diye gizlice biniyordu akşamdı bunu yaşarken arabanın camı film kaplıydı.komutanlarımla konuştuğum vakit gündüzdü arkadaşlarımla görüştüğüm vakit ise akşamdı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
Rüyada Komutandan Kaçtığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında komutandan kaçtığını görmesi, kişinin güzel olaylarla karşılaşacağına tabir edilir. Kişinin rüyasında komutandan kaçtığını görmesi, rüya sahibinni bereketli işler yapacağına delalet eder.
 
Yorumunuz için teşekkürler
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)  
rica ederim.

İlgili rüyalar

+12 oy
2 yorum 134 okuma
Orhanx17 26 Nisan Rüya kategorisinde Orhanx17 Karabasan (622 puan)   yazdı
+17 oy
2 yorum 143 okuma
Orhanx17 24 Nisan Rüya kategorisinde Orhanx17 Karabasan (622 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 40 okuma
Adams 30 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Adams Rüyakar (3.2k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 103 okuma
28 Ocak 2019 Rüya kategorisinde Berkay   1 2 2 yazdı
+5 oy
1 yorum 54 okuma
26 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Şimal   yazdı
+7 oy
2 yorum 77 okuma
16 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Kürşat Kaplan   yazdı
+1 oy
1 yorum 57 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Ustası (58.1k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 18 okuma
kukuliyimkukuli 10 Haziran Rüya kategorisinde kukuliyimkukuli Karabasan (319 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
Sefa Söylemez 4 Şubat Rüya kategorisinde Sefa Söylemez Karabasan (833 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 53 okuma
+6 oy
1 yorum 48 okuma
sedax1 6 Ocak Rüya kategorisinde sedax1 Rüyazede (1.7k puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 44 okuma
+2 oy
7 yorum 132 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...